Mageyi seven TheMYKO

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Malibu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 24, 2015
91
47
78,693,450
437
abi kusura bakmada ne zaman mageler forumda ya da bir yerde ağlasa hemen olmasada müdahale ediliyor . bizden birilerini arenaya çektiğinide hatırlıyoruz apostlara kitlendiğimizide hatırlıyoruz damagelerin 1k nın üstünde yediğimizide hatırlıyoruz .

düne kadar bir sorun yokken dün elimizi kaldıramaz olduk değişiklik yok deniliyorsa üstüne söz denilemez ama magelerde bunu farketti.

ayrıca aynı şeyleri tekrar tekrar söyleme amacım yok burda anlamayan arkadaş aynı şeyin üzerine gidince bende aynı cevabı vermek zorunda kalıyorum .

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,994
abi kusura bakmada ne zaman mageler forumda ya da bir yerde ağlasa hemen olmasada müdahale ediliyor . bizden birilerini arenaya çektiğinide hatırlıyoruz apostlara kitlendiğimizide hatırlıyoruz damagelerin 1k nın üstünde yediğimizide hatırlıyoruz .

düne kadar bir sorun yokken dün elimizi kaldıramaz olduk değişiklik yok deniliyorsa üstüne söz denilemez ama magelerde bunu farketti.

ayrıca aynı şeyleri tekrar tekrar söyleme amacım yok burda anlamayan arkadaş aynı şeyin üzerine gidince bende aynı cevabı vermek zorunda kalıyorum .
Aslini öğrenmeden ithamda bulunmaniz üzücü LR kitlemesi hakkında, çünkü bu MAIZA sunucusunda bu tarz olaylarda stabil bir düzenimiz olduğu kanaatindeyim.
Mageler 2000 HP Buff ida çok sikayet etti ama hala kullaniliyor. LR yi de Maiza nin basindan beri şikayet etti @KGG_WinGWounD hiç birşeyi değiştirmedik.

KGG_WinGWounD

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
484
345
155,921,700
1,982
TS de saatlerimi ayırıp açıklama yaptıgım beni anladığını sandığım arkadaşların burda hiç anlamadığını görüyorum üzülüyorum bakın ben bu konu hakkında konferans bile veririm saatlerce konuşurum ama anlıcak kapasite gerekli konuyu özetlemek adına bir kaç cümle yazıcam bidahada konuya yorum atmıcam.

Ben TheMYKOnun ilk dblerinden beri mage olan biri olarak magenin lr kitlemesinin ne derece önemli olduğunu bilen biriyim özellikle melee clanlara karşı ama lr tutmuyosa ice at sende diye bi mantık vardı o yüzden bunu diyen kişi magenin M sinden anlamayan adamdır.

Warrior ve asas jobu bu oyunda elindeki iteme üstündeki armora takılarına göre damage atar.
Ancak biz mageler çıplak attığımız damageyi istersek Full +7 mp set kıyafet ve full mp fr damageli takıları takalım yinede aynı damageyi atıyoruz tabiki sabit bi damage yok +-50-100 toleransla damage değişiyor.

magenin lrsinden ağlayan insanlara soruyorum şöyle bi dünya düşünün oyuna başlıyosunuz attığınız damage naparsanız yapın sabit atıyorum 800 vurucak. Senin taktıgın rol roc veya ep we re pe hatta lego heros mino coc hepsi sadece hp ve defansını arttırıcak ama attackın artmıcak damagen naparsan yap 900 olmucak nasıl bi dünya eminim çok güzeldir çünkü biz magelerin hali tam olarak bu.

Melee diyoki biz item yapıyoruz tabiki yediğimiz damage azalıcak ama oyunun mantıgı bu değil. Melee vs melee de karşındaki adam armor yaparsa senin damagen düşer ancak sen weaponunu yükseltirsen damageyi tekrar arttırırsın.
Mage vs melee de ise sw başında nova sabit 800 melee hpsi 3-4k sw sonunda melee hpsi 7-8k mage hala 500-800 arası (takı yapanlar 500 e kadar damageyi düşürüyo) şimdi burda normalde melee item yaptıkca magede yapıcak ancak bizim bastıgımız staff yada taktıgımız takı bi işe yaramadıgı için bu oyunda melee kadar farm kovalamıyoruz.

Benim clanımın bütün mageleri rom lego heros favorin ring , bütün mageler ep ve küpelerde sse hp12 veya agate gibi itemler takılı ancak ben o takıları cıkarttıgımdada aynı damageyi vuruyorum. Bana gelipte ben meleenin takılarını +1ledim ondan diyen arkadaşlar olucaktır ancak biz +1i bırak +5 ep de taksak novamızın damagesi artmıyo ve işlemiyo FLAME RİNG uskoda ne kadar değerli bi item oldugunu heralde az buçuk çogu kişi biliyodur ancak TheMYKOda flame ring takan mage sayısı %10 u geçmiyodur çünkü çöp işe yaramıyor.

Umarım bazılarınızın anlamasına faydalı olmuşumdur herkese iyi forumlar.

• Like
Reactions: ArdenJiyona

ArdenJiyona

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
119
29
79,151,325
667
O anlamayan kesim yine anlamayacak. Anliyorlar aslinda ama islerine gelmedikleri icin anlamamazliktan geliyorlar.

Malibu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 24, 2015
91
47
78,693,450
437
sen kimsinki algılama kapasitesinden bahsediyorsun ? burda sünepe beyinli biri varsa 1299 myko serverda flmae ringten 50 flame damage almaya calısan ahmaktır . burası myko usko server değil

yazdıklarımın anlaman gereken sonradan değişim . başı sonu neyse bir olmuyor . ben sana demiyorum lr kitlemesin . düne kadar lr el düşürürdü ts de sana dendeki ayarlana biliyorsa ayarlansın ama bok olmasın . dün ardreamda ben elimi kaldıramaz oldum ? ben sana demiyorum lr lr kitlemiyecen tekrardan bi algılama kapasitesini sorgula .

steam başlangıcında ne olduda serverdan kayboldun
+8 itemleri basıp ne yapıyorsun acaba ? bu itemler nereye gidiyor .

ben orda damageler hep sabit diyen arkadaşlara dedim neden o zaman serverin başında mageler böyleydi şöyleydi demediniz ? 3-4 k can varken 800 vuruyordun yine ( bunu söylüyen sizlersiniz )

konunun iyine bokunu cıkardınız . belirttiğim gibi biz oynamaya devam edecez ama bu ağlayan mageler csw den sonra ne yapacaklar onuda göreceğiz :) sorun sadece sonradan yapılan değişiklik . tbl fixlemek için reset gelmiş her lr el düşürür her lr kitler olmuş . magelerde değişiklik yapılmamış . geçen db dede tbl fixlendi apostlar bizi yürütmüyordu .

elimden geldiğince yorum yapmamaya çalışacam çünkü değişen birşey olmuyor . ben tartısmak için değil olan birşeyi dile getirdim . birşeyleri değiştirmek için değil .

kolay gelsin

ArdenJiyona

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
119
29
79,151,325
667
Tum mage clanlara sesleniyorum Red clanina ozellikle Malibu partydeyken LR atmayin sonra kendini kaybediyor.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,994
sen kimsinki algılama kapasitesinden bahsediyorsun ? burda sünepe beyinli biri varsa 1299 myko serverda flmae ringten 50 flame damage almaya calısan ahmaktır . burası myko usko server değil

yazdıklarımın anlaman gereken sonradan değişim . başı sonu neyse bir olmuyor . ben sana demiyorum lr kitlemesin . düne kadar lr el düşürürdü ts de sana dendeki ayarlana biliyorsa ayarlansın ama bok olmasın . dün ardreamda ben elimi kaldıramaz oldum ? ben sana demiyorum lr lr kitlemiyecen tekrardan bi algılama kapasitesini sorgula .

steam başlangıcında ne olduda serverdan kayboldun
+8 itemleri basıp ne yapıyorsun acaba ? bu itemler nereye gidiyor .

ben orda damageler hep sabit diyen arkadaşlara dedim neden o zaman serverin başında mageler böyleydi şöyleydi demediniz ? 3-4 k can varken 800 vuruyordun yine ( bunu söylüyen sizlersiniz )

konunun iyine bokunu cıkardınız . belirttiğim gibi biz oynamaya devam edecez ama bu ağlayan mageler csw den sonra ne yapacaklar onuda göreceğiz :) sorun sadece sonradan yapılan değişiklik . tbl fixlemek için reset gelmiş her lr el düşürür her lr kitler olmuş . magelerde değişiklik yapılmamış . geçen db dede tbl fixlendi apostlar bizi yürütmüyordu .

elimden geldiğince yorum yapmamaya çalışacam çünkü değişen birşey olmuyor . ben tartısmak için değil olan birşeyi dile getirdim . birşeyleri değiştirmek için değil .

kolay gelsin
böyle konusuyorsun sonra banımı aç diyorsun, iki düzgün kelime konusamiyorsunuz neyse konu kilit.

Status
Not open for further replies.