Mageler hakkında..

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
A

AeroDynamic

Guest
Üslubuna bakılırsa henüz olgunlaşamamış ergen bi bireysin, zaman lazım sana..Ben sadece fikrimi belirttim, saygı duymalısın. Önce bi karakterini oturt, ondan sonra (kendince) laf oturtma kısmına geçersin.. Hayatta bol şans.
PEKİ

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
Öncelikle santa eventte magelerin aoe skillerinin kapatılması yerinde bir karardır, eğer skiller açık olsa santada level almaya çalışan düşük seviye arkadaşlar event süresince zerre kasamazlar kafana 6 7 nova indiği zaman pek bi şansın olmaz ve mageler sayfa yapacak diye insanlar eventten mahrum kalamaz.

Magelerin farm konusuna gelirsek,yüzlerce insan önce mage açıp uruklarda bus kasarak asas-warrior master char sahibi oldular epey kısa bir sürede.Ve de en düşük maliyetli karakter olması açısından bi asasa gereken paranın 10da 1iyle bile sağlam itemler yapma şansı var.bizim gibi kolaya kaçmayıp aksiyonlu bi şekilde itemini,masterını açanlar ağzını açmazken burda farm yapamıyoruz diye ağlaşılması garip.
Tutunamıyorsanız oynamayın, iyi forumlar.
biz burda sadece oyuna devam edenlerin hakkını aramıyoruz dostum . oyunda gerçekten mage team oynayıp item veya para kasamayıp zevk alamadıktan sonra bırakan mage teamlar var diğerleri ise gir patla düşüncesinde olan zavallı mage teamlar. oynasalardı belkide yapabilirlerdi bilemiyorum ama yönetim çok katı yaklaşıyor magelere karşı.(Mageyim çoğu asas ve wariordan sağlamım)