Loadinglastpulse [l] ~ vs tsf ( thesinfuls ) #TheMYKO #amykos

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
A

Angellady

Guest
@RazorChallenger forumdan atan tutan falan yazmışsın da 8ws8 teklifimi kabul ettikten sonra 2 gün boyunca tsnizde 3-4 saat bekledim cevap olmadı bence boşuna konuşma
kasdjkjksajksdajdsajk bide bunlara ws mi teklıf ettın akın püüüüü :D

N

Nefer

Guest
@AGW Çapsız çapsız konuşup clanın kültür seviyesini bilmediğin burdan belli ceminde söylediği gibi kimseye birşeyler ispatlamak zorunda değiliz. Bu arada siz bizim dengimiz olamazsınız yanındaki çocuklar abi diyor diyede kendini havalara sokma

RazorChallenger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 29, 2015
374
183
119,474,850
3,807
@RazorChallenger forumdan atan tutan falan yazmışsın da 8ws8 teklifimi kabul ettikten sonra 2 gün boyunca tsnizde 3-4 saat bekledim cevap olmadı bence boşuna konuşma
haha :D yalandan bari delikanlılık yapma mesajlarıma cevap vermeyen kimdi acaba :D az delikanlı ol kimseye bişi ispatlamaya çalışma. o akşam csw'emiz vardı ts gelmedin dışarı çıktım dedin ? :D sonrada yoktun piyasada cvp vermedin erkek neyin lafını yapıyorsun şuan :D

RazorChallenger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 29, 2015
374
183
119,474,850
3,807
Tamam hatırladım seni çöp bir mage team vardı paix die orada takılıyordun gün içinde oyunda oluyorum pm atarsın slayt için zaten bu ara herkes best player bir şeyler öğretiyor.:)
çöp mü :) peki arıycam seni sonra :)

A

Angellady

Guest
çöp mü :) peki arıycam seni sonra :)
Valla benim için öyle yani bir TheMYKO denildiği zaman benim aklıma gelen mageler Evill İnstalar Adrenalin fln iyi olanlarda var tabi ama siz o iyiler arasında bile deilsiniz buda benim görüşüm. :)

RazorChallenger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 29, 2015
374
183
119,474,850
3,807
Valla benim için öyle yani bir TheMYKO denildiği zaman benim aklıma gelen mageler Evill İnstalar Adrenalin fln iyi olanlarda var tabi ama siz o iyiler arasında bile deilsiniz buda benim görüşüm. :)
günde en baba 2 saat online olduğumuzdan olabilirmi ? :)

Bak resminizi çizmişler burda :)

A

Angellady

Guest
günde en baba 2 saat online olduğumuzdan olabilirmi ? :)

Bak resminizi çizmişler burda :)
Ya neyse tamam sensin bütün gün online olsan nolcak amk çok merak ediyorum sanki kafaya oynıcan o kadar iyi mage team varken dikkat edersen mele demedim cünkü mele ile % 1 bile ihtimal bile vermıyorum:)

RazorChallenger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 29, 2015
374
183
119,474,850
3,807
Ya neyse tamam sensin bütün gün online olsan nolcak amk çok merak ediyorum sanki kafaya oynıcan o kadar iyi mage team varken dikkat edersen mele demedim cünkü mele ile % 1 bile ihtimal bile vermıyorum:)
neyse adamların konuyu kirletiyoruz. pt cure ve heal oynamakla yitin bot olarak lütfen fazlaı aşar seni.

A

Angellady

Guest
neyse adamların konuyu kirletiyoruz. pt cure ve heal oynamakla yitin bot olarak lütfen fazlaı aşar seni.
Sende her sw al eline wood 8 sağa sola patla o ezik teamınla bir ara mele oyna dicemde nerde amk mage ile tutunamayan adam mele ilemi tutunucak bendekide soru:D

RazorChallenger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 29, 2015
374
183
119,474,850
3,807
Sende her sw al eline wood 8 sağa sola patla o ezik teamınla bir ara mele oyna dicemde nerde amk mage ile tutunamayan adam mele ilemi tutunucak bendekide soru:D
yahu arkadaş işine gidermisin lütfen. hadi konuyu kirletme.

F

FlyingDagger

Guest
Krdş eviller filan demssnde resmime tıkla hele
Evillerin belalıra best Devilları eklemeyi unutmuşsun oraya :D
I love huhuuops :D