Loadinglastpulse [l] ~ vs tsf ( thesinfuls ) #TheMYKO #amykos

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,546
14 saniye için mi beni getirdin buralara

• Like
Reactions: LucyImTheSky

VeyselBAYARR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 6, 2016
102
18
79,120,800
265
Ya kardeşim beni yanlış anlamada böyle sacma sapan videolara konu acmanız sacma deilmi adamlarla darda bi şekilde karşı karşıya geliyosunuz video alıp foruma atıyosun 14 saniye ve ben iyi mage teamım gibi tribemi giriyosunuz cözemedem ama sana önerim videoları derle bi tane vs videosu yap ama yapıcan vs videosu karşılıklı haberli olsunki zevkini hem biz alalım izlerken hem siz oynarken

F

FlyingDagger

Guest
Ya kardeşim beni yanlış anlamada böyle sacma sapan videolara konu acmanız sacma deilmi adamlarla darda bi şekilde karşı karşıya geliyosunuz video alıp foruma atıyosun 14 saniye ve ben iyi mage teamım gibi tribemi giriyosunuz cözemedem ama sana önerim videoları derle bi tane vs videosu yap ama yapıcan vs videosu karşılıklı haberli olsunki zevkini hem biz alalım izlerken hem siz oynarken
atın bi vs bastınız ya mage

• Like
Reactions: LucyImTheSky
L

LucyImTheSky

Guest
Tailasız 50k kcsine atalım vs ?

• Like
Reactions: xreyiz

VeyselBAYARR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 6, 2016
102
18
79,120,800
265
Beyler sorması ayıp kafanızmı güzel :D ben oynamıyorum serverda mage bastınız dedin kim onuda anlamadım biri VeyselBAYAR nickiylemi oynuyo ?

L

LucyImTheSky

Guest
o evdekinin üstüne dozerle cıkardımda işte oynamıyorum seni aptal 50k kcymiş sen kim köpeksin lan 50 k kcsine ws atıcam diyosun fakir aptal :D
oynamadığın serverde neyin kafasını yaşıyorsun sen avelek

• Like
Reactions: xreyiz

VeyselBAYARR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 6, 2016
102
18
79,120,800
265
LushLife ı veysel sandımda farketmez siz atın vs de bi dar vs izleyek knk bize 30 sn felan dayanıyonuz belki mage vs mage biraz uzun sürer.
Bu sw de hic oynamadım 2 kere frlan girdim oyuna lushlife eski nickim tolgayla eski sw lerde beraber oynadımız icin bn sanıyolar

A

Angellady

Guest
:)
LushLife ı veysel sandımda farketmez siz atın vs de bi dar vs izleyek knk bize 30 sn felan dayanıyonuz belki mage vs mage biraz uzun sürer.
Amk ne ws si biz bastık öle takılıyoruz mage asıl jobumuzun o olmadığını herkes biliyor zaten bu jobu mele gibi oynayabilsek zaten biz konu acarız 8 v 8 atılır die meleyken konu açtığımız gibi:)

• Like
Reactions: FlyingDagger
F

FlyingDagger

Guest
Bu sw de hic oynamadım 2 kere frlan girdim oyuna lushlife eski nickim tolgayla eski sw lerde beraber oynadımız icin bn sanıyolar
Amk ne ws si biz bastık öle takılıyoruz mage asıl jobumuzun o olmadığını herkes biliyor zaten bu jobu mele gibi oynayabilsek zaten biz konu acarız 8 v 8 atılır die meleyken konu açtığımız gibi:)
tm krdş bişey demedim niye sert yaptınız yanlış anlaşılma olmuş

• Like
Reactions: Jackass

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
"Amk ne ws si biz bastık öle takılıyoruz " = Heba ya PS4 lazım :)