Kraldan çok kralcisiniz

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Zippolow

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 23, 2017
3
0
78,021,900
9
KYNO Haklıdır Adam sadece rahatsızlıgı hakkında konuç açmış Paspascılar da hemen laf atmış

N

!NLOCK

Guest
"SOY SOP KÜFÜR" - "HEBELE HÜBELE HÜP" gibi abdal değil APTAL edebiyatı yapan çomar!
İnan insanlık adına büyük bir iyiliktir, burda seni ezip 3-5 kişinin gözünü doldurmak benim için onur ve gurur meselesidir.
Normalde senin aldığın oksijeni zarardan sayar selam versem farz olan selamını bile almam çünkü kişiliğin bozuk.
Her neyse yalamaya devam Sayın soy sop küfür hebele hübele hüp zihniyetli insanevladı.

KONU AMACINA ULAŞMIŞTIR.
şimdi ben ne seni tanırım ne tartıştığın adamı ama sen sanıyo musun ki şu sözlerine karşındakini aşşaladığını ve okuyanların övgüsünü aldığını sadece sende değil karşındaki de aynı bir birinizi aşşalama çabalarınızla kendinizi ne denli küçük düşürdünüzün farkında değil misiniz madem farkında değilsiniz ben size ufak bir açıklama yapayım şayet insan isen hata yaparsın ya er yada geç hatanı düzeltir tekrarlamazsın yada tekrarlayıp sonuçlarına katlanırsın madem erkeksin madem adamsın madem insansın dur ve bir bak bu adamlar Sever sahipleri ve Yöneticeleri İnsanların düşebileceği bir hataya düştüler bunu tekrar yaparlar mı yapmazlar mı bi ona bakarsın sonrada baktın olmuyor yoluna bakarsın kafana göre sağa sola saldırman buradaki soruna ne çözüm nede çare şimdi sende kendi hatanı fark et

• Like
Reactions: KaiserSchoze

KYNO

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 23, 2017
7
7
78,021,900
25
şimdi ben ne seni tanırım ne tartıştığın adamı ama sen sanıyo musun ki şu sözlerine karşındakini aşşaladığını ve okuyanların övgüsünü aldığını sadece sende değil karşındaki de aynı bir birinizi aşşalama çabalarınızla kendinizi ne denli küçük düşürdünüzün farkında değil misiniz madem farkında değilsiniz ben size ufak bir açıklama yapayım şayet insan isen hata yaparsın ya er yada geç hatanı düzeltir tekrarlamazsın yada tekrarlayıp sonuçlarına katlanırsın madem erkeksin madem adamsın madem insansın dur ve bir bak bu adamlar Sever sahipleri ve Yöneticeleri İnsanların düşebileceği bir hataya düştüler bunu tekrar yaparlar mı yapmazlar mı bi ona bakarsın sonrada baktın olmuyor yoluna bakarsın kafana göre sağa sola saldırman buradaki soruna ne çözüm nede çare şimdi sende kendi hatanı fark et
yahu kardeş ben GENEL SOHBET bölümüne bir sohbet konusu açıyorum olağan bir sorundan bahsediyorum iki arkadaş gelip sataşıyor ben sadece cevap veriyorum onu aşağılama bundan övgü alma gibi bir durumumda yoktur sen neden bahsediyorsun?

N

!NLOCK

Guest
yahu kardeş ben GENEL SOHBET bölümüne bir sohbet konusu açıyorum olağan bir sorundan bahsediyorum iki arkadaş gelip sataşıyor ben sadece cevap veriyorum onu aşağılama bundan övgü alma gibi bir durumumda yoktur sen neden bahsediyorsun?
açtığın konu ile alakalı bir problemim yok benim fakat tavırların yanlış söylemlerin yanlış buradaki sözüm sadece sana değil karşındaki kişiyede bu sorun bu şekilde çözülmüyor bu sorunun muhattapları şayet bu sorunu tekrarlamak durumunda kalırlarsa ancak o zaman sen bu şekilde bir tepki göstermekte haklı olur ve en doğal hakkın olan beğenmedin Serverda bulunmama hakkını kullanırsın olur biter.

VVVV

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 7, 2017
17
-2
78,052,425
70
agacım bizde para yatırdık ama insan herşeyden önce biraz sabırlı olmalı. girmiyorsa beklemelisin nihayetinde senin hayatın bu oyun etrafında mı dönüyor? madem izin günündesin çık dışarı temiz hava al az :) SOKAKTA HAYAT VAR :)

• Like
Reactions: !NLOCK

DoYouReMeMBerMe

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 8, 2017
520
120
159,462,600
2,622
oyun geldi , giriş yaptım ben

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,979
Kral geldi kralcilara selam.

Telefonum şarjı bitmiş yoksa uyurken bile 1-2 saatte bir telefona bakiyorum bir ariza varmi diye, kusurabakmayin ortalama 12-14 saat server basinda duruyoruz bazen uyku tatli gelebiliyor.