Kertenkele adlı mage hk.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Rhadamanthys

Playing Magician & Warrior ..
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 29, 2016
89
7
78,510,300
235
Bu konu 9 aralıkta açıldı.
Dün düzenlendi Facebook sayfası üzerinden konu aktarıldı ve forum üzerinden kojiro ya özel mesaj atıldı ve bekliyorum bence sende sus hakaret küfürü bırak bekle.

Neptun

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2016
36
6
78,205,050
112
Bu konu 9 aralıkta açıldı.
Dün düzenlendi Facebook sayfası üzerinden konu aktarıldı ve forum üzerinden kojiro ya özel mesaj atıldı ve bekliyorum bence sende sus hakaret küfürü bırak bekle.
Ya bunu diyen sen daha düne kadar her yerde IamKertenkele hırsızdır diyr bağırıyosun beklemiyosun ama ? Aq oğlu oyunda pm attın durumu o zaman anladım birde küfür sallıyosun anasını siktiğimin alığı birini bişeyle suçlarken delilin olsun eğer orda ki hırsızın nicki IamKertenkele olsa diyicrm tamam yaptım hak ettim ama drğil neyi neyle suçluyosun amele

PRESLAV

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
219
90
83,882,700
2,765
Ya bunu diyen sen daha düne kadar her yerde IamKertenkele hırsızdır diyr bağırıyosun beklemiyosun ama ? Aq oğlu oyunda pm attın durumu o zaman anladım birde küfür sallıyosun anasını siktiğimin alığı birini bişeyle suçlarken delilin olsun eğer orda ki hırsızın nicki IamKertenkele olsa diyicrm tamam yaptım hak ettim ama drğil neyi neyle suçluyosun amele
1000 kc ye basmışsın kardeş ncs yi bari başka nick koysaydın :D

Neptun

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2016
36
6
78,205,050
112
1000 kc ye basmışsın kardeş ncs yi bari başka nick koysaydın :D
Hee öyledi 290k npyi de ncs bastıktan sonra kasmışımdır oyuna giricem akşam eve geçtiğimde koyucam ksc yi hp/mp barın altında yazan nicke bakarsın ncs atılmış mı ayılmamış mı anlarsın herkes salak bi siz akıllı ama işte o akıl küpleri de önündeki drobu çaldırıyor aq salakları ya

Rhadamanthys

4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 29, 2016
89
7
78,510,300
235

Şahsıma bir çok şey söyledin ses etmedim ama sen anneye bile kufur edecek kadar aşağılık bir köpeksin ve çooook aciz bir mahlukatsın!

Neptun

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2016
36
6
78,205,050
112
Şahsıma bir çok şey söyledin ses etmedim ama sen anneye bile kufur edecek kadar aşağılık bir köpeksin ve çooook aciz bir mahlukatsın!
Annesini düşünen adam iftira atmaz önce nicklerin arasında ki farklı anlıcaksın sonra ithamda buluncaksın anladın mı hakkın yenilmiş evet ama yiyen adama sitem et yiyen adama hakaret et şahsının ve ananın selameti için!!!

Rhadamanthys

4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 29, 2016
89
7
78,510,300
235
Annesini düşünen adam iftira atmaz önce nicklerin arasında ki farklı anlıcaksın sonra ithamda buluncaksın anladın mı hakkın yenilmiş evet ama yiyen adama sitem et yiyen adama hakaret et şahsının ve ananın selameti için!!!

Hala anneye laf ediyorsun Allah belasını versin senin.
Yazdığın mesajların tek ortak yanı karakterinin başında Iam tagi olması harici hepsi tutarsız cümleler ve üyeliğin dün oluşturulmuş olup attığın mesaj sayısı 11 birşey demiyorum sana. Anne ne demek onuda bilmiyorsun. Aciyorum şuan biliyor musun seni evlat diye bağrına basan o annene babana yazık tam bir yıkım !

Neptun

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2016
36
6
78,205,050
112
Hala anneye laf ediyorsun Allah belasını versin senin.
Yazdığın mesajların tek ortak yanı karakterinin başında Iam tagi olması harici hepsi tutarsız cümleler ve üyeliğin dün oluşturulmuş olup attığın mesaj sayısı 11 birşey demiyorum sana. Anne ne demek onuda bilmiyorsun. Aciyorum şuan biliyor musun seni evlat diye bağrına basan o annene babana yazık tam bir yıkım !
Ya siktir git acıntasyon yapma ben forumlara takılmam senin gibi bir zevzek burdan konu açıp oyunda Iamkertenkele hırsızdır diye bağırmasıdan dolayı üyelik alıp buraya geldim anana giren küfür neden girdi diyr düşünme dirrk küfür edeni suçla embesil siktir git iftira at at burda zamanımı harca adımı kirlet sonra gerçekler ortaya çıkıcak elbet ne olcak kusura bakma deyip kapancak mı ? İftira atan sonucuna katlanır kim ki bana bu iftirayı atıyosa onunda anasını avradını sikiyim

Rhadamanthys

4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 29, 2016
89
7
78,510,300
235
Ya siktir git acıntasyon yapma ben forumlara takılmam senin gibi bir zevzek burdan konu açıp oyunda Iamkertenkele hırsızdır diye bağırmasıdan dolayı üyelik alıp buraya geldim anana giren küfür neden girdi diyr düşünme dirrk küfür edeni suçla embesil siktir git iftira at at burda zamanımı harca adımı kirlet sonra gerçekler ortaya çıkıcak elbet ne olcak kusura bakma deyip kapancak mı ? İftira atan sonucuna katlanır kim ki bana bu iftirayı atıyosa onunda anasını avradını sikiyim
Küfür konusunda tecrübelisin anlaşıldı peki ne kadar adamsın ?
Kapanmasın konu burdan asar kesersin forumu da geçelim adamlığını o zaman anlarız.

Neptun

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2016
36
6
78,205,050
112
Küfür konusunda tecrübelisin anlaşıldı peki ne kadar adamsın ?
Kapanmasın konu burdan asar kesersin forumu da geçelim adamlığını o zaman anlarız.
Napçan koca olarak mı alıcan ? Salağa bak adamlığımı sorguluyor sen önce nickleri ayırt et ayırt gerizekalı. Bende kutsalları olan biriyimküfürü çok kullanan biri değilim ama anlamıyorum sen nasıl bir kafa yaşıyosun benle alakası yok diyorum hırsız diyosun ya yok drdikçe ncs basarmışız da yan çarmışta anlama özürlülüğünün sonucunda sinirleri bozukuyor insanın ister istemez ve beceriyosun bunuda

Rhadamanthys

4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 29, 2016
89
7
78,510,300
235
Napçan koca olarak mı alıcan ? Salağa bak adamlığımı sorguluyor sen önce nickleri ayırt et ayırt gerizekalı
Boş konuşursun anca devam et nick demeye. Yapamayacağın şeyler de söyleme ibine.

Neptun

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2016
36
6
78,205,050
112
Boş konuşursun anca devam et nick demeye. Yapamayacağın şeyler de söyleme ibine.
Ya he he ağla sende burda eme çaldılarrt diye ama burdan kertenkele denilen mage yorumları görüyorsa sen varya adamsın bu ağlaklar sana bir kuruş pay vermezdi dolandır oğlum serwerı gözünü değil ağzını açan düşünsün benim timin belli clanım belli kimseden menfaatim yok kimsenin clanında vs gözümde yok kertenkele nickiyle de devam et varsın bu salaklar benden bilsin ....

Rhadamanthys

4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 29, 2016
89
7
78,510,300
235
Ya he he ağla sende burda eme çaldılarrt diye ama burdan kertenkele denilen mage yorumları görüyorsa sen varya adamsın bu ağlaklar sana bir kuruş pay vermezdi dolandır oğlum serwerı gözünü değil ağzını açan düşünsün benim timin belli clanım belli kimseden menfaatim yok kimsenin clanında vs gözümde yok kertenkele nickiyle de devam et varsın bu salaklar benden bilsin ....
Ben itemin peşinde değilim . Yapılan yorumlarımda bunu görebiliersin.
Clanım belli felan filan diyorsun elemanı tanımıyoruz demişti dün Iampusiment nasıl bir 6 yıllık oyuncuysan artık.Her neyse orasını düşünmeye gerek yok ticket atmak gerekliymiş kanıtlar ile beraber atacağım ve bütün fake hesapların ip bağlantılarını isteyeceğim.
Hırsızlığının duyulması yeterli benim için şimdilik ;)

Neptun

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2016
36
6
78,205,050
112
Clanım belli felan filan diyorsun elemanı tanımıyoruz demişti dün Iampusiment nasıl bir 6 yıllık oyuncuysan artık.Her neyse orasını düşünmeye gerek yok ticket atmak gerekliymiş kanıtlar ile beraber atacağım ve bütün fake hesapların ip bağlantılarını isteyeceğim.
Punishmet berhudan kertenkele yi tanımıyorum dedi öyle mi? Akşam gel bakalım a1 e kim kimi tanıyomuş keşke soraydın punishment e de ne zamandır bizle oynuyonuş diye ya da geber500 veya sosexy e ulan ne salaksın sen ya 6 yıllıkmışda diyor birde ben hayatım boyunca oldschoolko TheMYKOda (1 kere oynadım) frienzko ve knight empire yine 1 er kez oynadım wariourdum nickim ParadiseGetOut tu clanım OneKnightStand dı şimdi punishment muhabbetini geçelim istersen

Neptun

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2016
36
6
78,205,050
112
İste aynı şeyleri bende istedim duyulsun benim içim rahat yapmadığımı biliyorum inş @Kojiro çıkar gerçeği açıklar işte o zaman küfürün çok daha sağlamını direk etmezsem bende bişey bilmiyorum

Rhadamanthys

4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 29, 2016
89
7
78,510,300
235
Punishmet berhudan kertenkele yi tanımıyorum dedi öyle mi? Akşam gel bakalım a1 e kim kimi tanıyomuş keşke soraydın punishment e de ne zamandır bizle oynuyonuş diye ya da geber500 veya sosexy e ulan ne salaksın sen ya 6 yıllıkmışda diyor birde ben hayatım boyunca oldschoolko TheMYKOda (1 kere oynadım) frienzko ve knight empire yine 1 er kez oynadım wariourdum nickim ParadiseGetOut tu clanım OneKnightStand dı şimdi punishment muhabbetini geçelim istersen
-ne oldu
+Eme çaldı
-haberim yok konudan
+Frm da konusu mevcut
-konuyla ilgileniyorum şimdi yok burda gelince dönecem
+Ss lerin linkini atayim ts3.TheMYKO damisin
-yok kendi tsmizdeyiz gerek yok ss e konu açmışsın o yeterli pek tanımıyoruz
+ Aslında durum şu geldi bu olayın olduğu gün Ts ye 3 kişi oynuyoruz farklı hesaplar isimler aynı dedi bende yok Eme diğer arkadaşlara sorar sana dönerim dedi ve gidiş o gidiş
-evet 3 kişi oynuyorlar
+Ss leri görde konuşabil adam farazi yok öyle birşey derse sıktır et deyip geçmemek için.
-ben sana dönerim

Bir kaç kelime eksik olabilir ;)

Neptun

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2016
36
6
78,205,050
112
-ne oldu
+Eme çaldı
-haberim yok konudan
+Frm da konusu mevcut
+ Aslında durum şu geldi bu olayın olduğu gün Ts ye 3 kişi oynuyoruz farklı hesaplar isimler aynı dedi bende yok Eme diğer arkadaşlara sorar sana dönerim dedi ve gidiş o gidiş
-evet 3 kişi oynuyorlar
+Ss leri görde konuşabil adam farazi yok öyle birşey derse sıktır et deyip geçmemek için.
-ben sana dönerim

Bir kaç kelime eksik olabilir ;)[ bunları punishment diyor öyle mi 4.5 da eve geçicem seni ts ye çağırıcam görücex bakalım

Neptun

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2016
36
6
78,205,050
112
Akşa
-ne oldu
+Eme çaldı
-haberim yok konudan
+Frm da konusu mevcut
-evet 3 kişi oynuyorlar
-ben sana dönerim

Bir kaç kelime eksik olabilir ;)
Akşam 4-5 gibi eve geçicem berhudan okulda değilde evde olursa onuda çağırıcam konuşuruz görürüx ben hayatım da kaç kere kaç çarı 3 kişiyle oynamışım yada neyle ilgilenicekmiş akşam a1 de ol pm at ts alıcam seni bakalım ki berhudan da ayrıca 1-2 aydır tanışığız iyi çocuktur akşam gelirsin ts ye görürsün

Last edited:

Rhadamanthys

4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 29, 2016
89
7
78,510,300
235
Akşa

Akşam 4-5 gibi eve geçicem berhudan okulda değilde evde olursa onuda çağırıcam konuşuruz görürüx ben hayatım da kaç kere kaç çarı 3 kişiyle oynamışım yada berhudan kim mişki neyle ilgilenicekmiş akşam a1 de ol pm at ts alıcam seni bakalım ki berhudan da ayrıca 1-2 aydır tanışığız iyi çocuktur akşam gelirsin ts ye görürsün
Berhudan kimmiş neymiş bilmem geçen konuşma bu eksiği var hatırladığım kadarıyla yazdım ben numara ver yada vereyim ara .