KaijuSy (Glyph) Clan pk movie...

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

1hp

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 25, 2018
158
144
81,623,850
2,147
hocam profiline baktim yasinda kücük degil peki neden nickin ad soyad :D hep böyle ad soyad nick koyan birini yakalayip sorasim geliyordu ihale sana kaldi ve elinize saglik güzel pk cevirmissiniz 1:51 - 2:01 arasi klise degil güzel düsünce :D

sasuke

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
126
77
79,609,200
2,461
@baskan34 reis senin beynin sulanmış git bi dinlen kendine gel , @archimonde87 adam sana çamur atmamış bok atmamış , ne güzel açıklamış güzel obje bulmuşsun , ben kullanmıyorum , ama bulsam bende kullanırım , ayarlarda da obje kapa seçeneği olmadığı için de bu tbl oluyor . Sen adama kaybol diyorsun

Sadece2xnNokta

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 23, 2018
9
5
78,021,900
70
hocam profiline baktim yasinda kücük degil peki neden nickin ad soyad :D hep böyle ad soyad nick koyan birini yakalayip sorasim geliyordu ihale sana kaldi ve elinize saglik güzel pk cevirmissiniz 1:51 - 2:01 arasi klise degil güzel düsünce :D
Kardeşim ismimi beğendiğim için genelde yazıyorum , bir kaç sw de boyle oynadım yerlere yatırdıgım adam cok oldugu ıcın devam ettiriyorum. İnsanın kendısi ve ismi ile barışık olması yeterli oluyor yazmaya cekınmemesı ıcın :)

Sadece2xnNokta

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 23, 2018
9
5
78,021,900
70
@baskan34 reis senin beynin sulanmış git bi dinlen kendine gel , @archimonde87 adam sana çamur atmamış bok atmamış , ne güzel açıklamış güzel obje bulmuşsun , ben kullanmıyorum , ama bulsam bende kullanırım , ayarlarda da obje kapa seçeneği olmadığı için de bu tbl oluyor . Sen adama kaybol diyorsun
Dostum bilip bilmedigin konular hakkında yorum yapmaktan vazgeç bi zahmet , sana da burda bok atan vs. bir şey yok ama sen yorum yapmaya calısıyorsun haddin degil gerek yok. Benimle ilgili herhangi bir düsüncen var ve ya yok sana bu konu hakkında soru da sormadım. Kendi kendine hallenip boş yere yazma be kücültüyorsun kendini.

sasuke

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
126
77
79,609,200
2,461
Dostum bilip bilmedigin konular hakkında yorum yapmaktan vazgeç bi zahmet , sana da burda bok atan vs. bir şey yok ama sen yorum yapmaya calısıyorsun haddin degil gerek yok. Benimle ilgili herhangi bir düsüncen var ve ya yok sana bu konu hakkında soru da sormadım. Kendi kendine hallenip boş yere yazma be kücültüyorsun kendini.
Pekii :))