JustPK

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

JAXES

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
182
141
81,623,850
6,759
Hahaha Ağlama duvarı olarak değiştiriyim burayı
Ödül olamayanlar ağlıyor gerçekten
1000TL para vericekler bana diğer bütün arkadaşlarımı satıyım da onlar kazanamasın :D Hahaha @ExsapieNN
@Jackass biz 3 ü olamazsak siz 5. bile olamazsınız diyordun galiba 6. oldunuz anasına sövdüğünüz adamı da aldınız yanınıza adam geniş zaten kabullenmiş,

Beyler herkes neyin ne olduğunu biliyor ağlamaya devam edin gülerek izliyorum sizi ,fazla polislik işlerine girmeyin hepinizin bilgileri mevcut boşu boşuna işlem yaptırtmak istemiyorum mesleği kötülemeye devam ederseniz sonuçları sizi etkiler son uyarım,düzeyli bir şekilde konuşup , laf atabilirsiniz

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Sen beni tehdit de edemezsin, bana yaptırımda uygulayamazsın. Bir gram erkeksen yaptırım uygula bana, mesleğini kullanıp sosyal medyada artistlik yapmaya çalışan maymuncuğun tekisin. Ben sana yasal işlem uygulatırım istersem, mesleği kötüye kullanmaktan ve kişisel hayatın özgürlüğünü kısıtlayıcı davranışlardan. Sen kendini bi bok sanma köyüne dön 3-5 kuruş maaş oluyorsun ondan da olma e malum paraya aç, 3 kuruş için insanların hakkına giren hırsız bir köpeksin. YALLAH KÖYÜNE.

Draw-4SoydasLe

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 8, 2016
53
21
78,235,575
2,221
@JAXES en krali bu adama gerisi boş yapmasin lütfen. Çok aglayan insan oldu ama dogru seçim yapip kazananları görüyorum :)

Draw-4SoydasLe

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 8, 2016
53
21
78,235,575
2,221
@Jackass Aha tüysüz konustu sen nasil konusuyon la tüysüz seni clan sembolum yapayimda az gezdireyim pelerin arkamda :) Ne aglayan insanlar oldunuz susunda az oyununuzu oynayin aq

KLAVYEKIRDIRAN

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 5, 2015
61
5
78,205,050
1,012
koçum benim para,ödül sikimde değil olmadıda şu oyunu 2 hafta oynayıp daha sonra ligler başladıgı için charıda itemleride clana bıraktım sen oyun oynama hiç bi sik yapma benim kardeşim dediğim adam bu oyuna emek versin pksını atsın charını kassın ödül alacakken sen son dk gir charına clanını değiştir hem o soktugun clandan parayı sen al hemde bu adamı clandakilere karşı mahçup bırak oğlum az erkek ol erkek 15 yaşında ergen velet gibi ağlama,zırlama felan yazma mevzu para felanda değil sen parayı çok seven bir aç köpek oldugun için herşeyi ona bağlıyosun ama emin ol değil 3-4 yıldır beraber oynadığın adamların 2 aylık emeğini sikmen mevzu neyse sana ne yazarsam yazayım yine ağla kudur yazıcaksın adım soyadım var sende gram erkeksen bekliyorum ne yapacaksan yap bakayım

ExsapieNN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
183
102
81,623,850
2,009
Polis olmanı kullanıp bizi zan altında bırakman senin gibi bir haysiyetsize yakışır zaten benim de diğer arkadaşlarımında polislik mevkisine saygımız var. Bazı şeyleri kullanıp insanları manipule etmessen iyi olur. Sen ki servera normal şartlar altında günde 2 saat giren insan ödül için son günlerde boş serverda herkese pm atıp clana çağırıp 2li oynayan bi karaktersizsin. Bunları yaparken ben sana yine dedm gel emeğin boşa gitmesin sende kazan diye. Bana verdiğin cevap yok ben saldım artık oldu :) Az delikanlı ol sana ilk mesajımda da dedim yine de söylüyorum, Karaktersizsin. O üniformanın gücünü kullanmaya kalkıyorsun ve tehditler savuruyorsun ya,delikanlıysan dediklerinin arkasında durursun. Senin için çok zor bişey tabi bu :)

_Malamadre_

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
446
351
141,147,600
5,467
playerlik değil de mevkiler konuşul olmuş günümüz türkiyesinde öğretmeninden mühendisine herkes polis olurken özellikle, ayıp internet ortamında tehtit etmek ilginç polemikleri değiştirin bu tarz sohpetler hoş değil analarınıza sövün mesela .

JAXES

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
182
141
81,623,850
6,759
Hahaha Ağlama duvarı olarak değiştiriyim burayı
Ödül olamayanlar ağlıyor gerçekten
1000TL para vericekler bana diğer bütün arkadaşlarımı satıyım da onlar kazanamasın :D Hahaha @ExsapieNN
@Jackass biz 3 ü olamazsak siz 5. bile olamazsınız diyordun galiba 6. oldunuz anasına sövdüğünüz adamı da aldınız yanınıza adam geniş zaten kabullenmiş,

Beyler herkes neyin ne olduğunu biliyor ağlamaya devam edin gülerek izliyorum sizi ,fazla polislik işlerine girmeyin hepinizin bilgileri mevcut boşu boşuna işlem yaptırtmak istemiyorum mesleği kötülemeye devam ederseniz sonuçları sizi etkiler son uyarım,düzeyli bir şekilde konuşup , laf atabilirsiniz
Beyinsiz takımı için söylüyorum bana laf atmanızda sıkıntı yok , ancak bu lafları polislik üzerinden atmanız sizin embesilliğiniz ve aptallığınıızdır.çocuksunuz beyniniz büyümiycek asosyal takım ağlayın ,Ben tek başıma bir şey kazanamk için çaba göstermedim clanımda oynayan adamların kazanması için en doğru şeyi yaptık,siz kendiniz için doğru olanı yaptığınız gibi, kazan ben ve arkadaşlarım oldu hiç pişman değilim siz ağlamaya devam edin,

JAXES

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
182
141
81,623,850
6,759
Yav memlekette önüne geleni polis yapıyorlar hepsi dolandırıcı abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii @Mihawk
Ne güzel bir genelleme Aferim sana kuçu kuçu , Bütün polisler dolandıcı dimi aferin oğlum jacakass aferim sana yaz olum yaz

JAXES

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
182
141
81,623,850
6,759
playerlik değil de mevkiler konuşul olmuş günümüz türkiyesinde öğretmeninden mühendisine herkes polis olurken özellikle, ayıp internet ortamında tehtit etmek ilginç polemikleri değiştirin bu tarz sohpetler hoş değil analarınıza sövün mesela .
adamların playerliği iyi olsa playerlik konuşurlar çamur atmaya yer ariyorlar sen ne alaka :D, Kedi uzanamadığı ciğer e mındar dermiş bunlarında yaptığı o , klavye delikanlısı bunlar anlıyacağın makam ve mevkiyi onlar karıştırıyor :D Normal laf atabilirler ancak Adamların laf atma şekli yanlış yerden

FlyingDagger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
222
259
131,379,600
6,629

işin gücün muamele taklacı memur

FlyingDagger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
222
259
131,379,600
6,629
Sen beni tehdit de edemezsin, bana yaptırımda uygulayamazsın. Bir gram erkeksen yaptırım uygula bana, mesleğini kullanıp sosyal medyada artistlik yapmaya çalışan maymuncuğun tekisin. Ben sana yasal işlem uygulatırım istersem, mesleği kötüye kullanmaktan ve kişisel hayatın özgürlüğünü kısıtlayıcı davranışlardan. Sen kendini bi bok sanma köyüne dön 3-5 kuruş maaş oluyorsun ondan da olma e malum paraya aç, 3 kuruş için insanların hakkına giren hırsız bir köpeksin. YALLAH KÖYÜNE.
Bunlar devletin gücünü kendi gücü zannediyor üniformasını çıkardığı zaman karşımda dizleri titreyecek haberi yok

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
adamların playerliği iyi olsa playerlik konuşurlar çamur atmaya yer ariyorlar sen ne alaka :D, Kedi uzanamadığı ciğer e mındar dermiş bunlarında yaptığı o , klavye delikanlısı bunlar anlıyacağın makam ve mevkiyi onlar karıştırıyor :D Normal laf atabilirler ancak Adamların laf atma şekli yanlış yerden
Şu yazdıklarına kendin inanıyorsan 0 problem, tsde götümü nasıl yaladığına @ExsapieNN @FlyingDagger61 @SHADOWFIEND @KLAVYEKIRDIRAN Bu dostlar şahit. Yok kanka senin gibi komut veren görmedim, sen gerçekten başka seviye oyuncusun falan dediğin günler çok uzak değil. Hayatında benim playerliğimın yanından bile geçemeyecek insanları 70 kpss puanı aldığında tehdit edebildiğini sanan sıradan bir devlet memurusun. Beni yorma kimsenin ekmeğiyle böyle boş beleş işler yüzünden oynamadım oynamak istemiyorum. Burada yaptığın hırsızlıkları herkes biliyor kendi topladığın ekibinde 3-4 senelik arkadaşlarını 500 tl için satan ve galiba bu sebeple validene küfürler ettiren kişi sen değil misin ? he yok diyorsan BANA VAR DENDİĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ

SHADOWFIEND

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 26, 2016
175
341
99,938,850
5,973
ahh lanet olası fedaraller

lPitho

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 15, 2018
31
16
78,418,725
438
aranılan priest bulunmuştur YUSKASTRE olarak tüm human ırkına şamar konu closed. :D

KLAVYEKIRDIRAN

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 5, 2015
61
5
78,205,050
1,012
Beyinsiz takımı için söylüyorum bana laf atmanızda sıkıntı yok , ancak bu lafları polislik üzerinden atmanız sizin embesilliğiniz ve aptallığınıızdır.çocuksunuz beyniniz büyümiycek asosyal takım ağlayın ,Ben tek başıma bir şey kazanamk için çaba göstermedim clanımda oynayan adamların kazanması için en doğru şeyi yaptık,siz kendiniz için doğru olanı yaptığınız gibi, kazan ben ve arkadaşlarım oldu hiç pişman değilim siz ağlamaya devam edin,
bizimde sana laf söylediğimiz konu o senin doğrun başkasının hakkına giriyorsa o doğru olmuyor işte sn. aç köpek ne yarramı yediğinde sikimde değil benim uyarım bundan sonra senle iş yapacaklaraydı zaten he kendin için doğru olan birşey yapmak istiyosan o aldıgın paralarla siktir git kendine kişilik al başımızın gözümüzün sadakası olsun sana burda sana laf yapanlar senin gözünde asosyal,embesil,aptal ama en azından başkasının emeğinde gözü olan hırsız değil erkek olarak doğmak yazgıdır elbette, ama adam olabilmektedir asıl marifet

• Like
Reactions: ExsapieNN

ExsapieNN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
183
102
81,623,850
2,009
Oyunu günde 17 18 saat oynuyordum o zamanlar ve ne kadar emek verdiğimi ben ve benle birlikte oynayanlar anlar. Sen clanca kazanmak istedin öyle mi :D o yüzden sanırım karus basıp mage oldun 10 gün sonra geri geldin. Bu olayları ve dahasını bilmeyen insanlarda seni delikanlı biri sanacak. Sen kendini biliyosun bende kendimi. Az farklı yalanlar söyle burda bakalım. Onlara da gülmek istiyorum

ExsapieNN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
183
102
81,623,850
2,009
He birde demişsin ki ben clanca kazanmak için hareket ettim.Benim çocukluktan beri arkadaşım olan birinin charının idsini seninle olan 5 yıllık arkadaşlığıma ve böyle bi kişiliksizlik yapmayacağına güvenerek sana verdim sırf clanı kendi üstüne alabil diye ve sen o charı bile benim DrunkClub ile anlaşmamı bozarak farklı clana geçirdin. Sen hala yüzlü yüzlü kendini savunuyorsun ya helal olsun ne diyim. Yüzüne tükürsem yarabbi şükür diyeceksin.

MariacHi

BestWarrior
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 28, 2017
184
175
82,692,225
5,675
Anayasal borcum olan vatani görevimi fakülte mezunu olduğum için asteğmen olarak gelip son 3 ay teğmen rütbesi ile devam etmekteyim ve bizzat içişleri bakanlığına bağlı olan Jandarma kolluk kuvvetinde polisle meslektaş sayılırım, terhis alacağım için meslektaşıma edilecek hakaretten gereken işlemi “hakaret unsuru” olarak değerlendirip işleme sunabilirim. Sen mesleğine devam et Hakan kardeşim polemik yaratma fazla. devam ederse mesleğe dayalı hakaret, benimle iletişime geçebilirsin fakat cezai yaptırım olarak para cezası ile yetinmeyip cezaevine gir çık yaptırabilirler sonucunda denetimli serbestlik görebilir. Kendisi hayatı at gözlüğü ile gören birisi ve yaş olarak daha küçük olduğu için bazı şeyleri idrak edememekte hele ki karşısındakinin mesleğini kötülemek hakarete dayalı cümleler sarf ederek hata yapıyor. TCK 125-131 arasını araştırıp hakarete devam edebilir, açılacak davada avukatında CMK kurallarına göre yapacağı savunmadan hazırlanacak mütalaada evine ağlayarak döneceğini söyleyebilirim. Oyun için yorum yapmıyorum elbette post içerisinde ilk meslek hakaretini görünce yazmak istedim, kimse küçülmesin polemiği oyun içerisinde tutsun.
Bu arada iyi oyunlar :)