Jagermaister miscellaneous finally movie

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

JagerMaister

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 21, 2015
175
333
99,755,700
2,142
Servera renk katmış nadir isimlerden biridir Gökçer abi. Umarım yazdıklarında ciddi değilsindir. :)
Yok ciddiyim yunusum, belki bir kaç yıl sonra geri dönerim :)

TechnicaL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 13, 2016
90
14
78,540,825
268
Dakika 2.47 de ice yediğin yerdeki slow motion efsane olmuş istesen ayarlayamazsın :)

• Like
Reactions: JagerMaister

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
Gökçerr bırak şimdi kanka bıraktım mıraktım :D sende biliyosun ki eninde sonunda girecen . Bende 2 yıldır oynamıyordum öyle çat pat arada arkadaşların charlara giriyodum kendimi kandırıyodum bıraktım falan oynamıyorum ne güzel diye hatta biliyosun arada sizinlede takılmışlığım var . Knıght bırakılmazz ara verilir elbet geri dönersin ha 2 sene olur 5 sene olur ama ben sana bunun garantisini verebilirim kanka :)

JagerMaister

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 21, 2015
175
333
99,755,700
2,142
Gökçerr bırak şimdi kanka bıraktım mıraktım :D sende biliyosun ki eninde sonunda girecen . Bende 2 yıldır oynamıyordum öyle çat pat arada arkadaşların charlara giriyodum kendimi kandırıyodum bıraktım falan oynamıyorum ne güzel diye hatta biliyosun arada sizinlede takılmışlığım var . Knıght bırakılmazz ara verilir elbet geri dönersin ha 2 sene olur 5 sene olur ama ben sana bunun garantisini verebilirim kanka :)
Ko yu tabiki komple bırakmadım ama yaza düğünüm olduğu için TheMYKO' yu bırakmak zorunda kaldım. Şuan uskodayız zaten TheMYKO' nun baska serverında bulunamıycagımdan dolayı bıraktıgımı acıklamıstım. Daha oncede soyledıgım gıbı evlendıkten sonra yenı hayatın gereklerını yerıne getırtıkten sonra belkı gunun bırınde tekrar gerı donerız :)

• Like
Reactions: MartinIvanoV