Iyi mage oyunculardan yorum istiyorum

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,009
selam ben DISEQ

konuyu yeni gördüm de @Kojiro şov yapıyorsunuz diyorsunda buna izin veren sensin hile şikayeti üzerine normal bi topic açılmış ama sen gerekeni hemen olumlu yada olumsuz karar verip admalar hakkında bize açıklamak yerine konuyu takipteyim diyip şova polemige katılıyorsun seninde hoşuna gidiyor zor değil ver videonun cevabını legal veya illegal diye sonra kitle topic'i olay bitsin videoda 1.02 ve 4.50 yi izleyin hadi görüntü bug'u diye ağlayın da görelim millet yeni yeni adalet yok diye başladı TheMYKOda ama bunu ilk yıllardır söyleyen benimdir heralde jetonlar yeni düşüyor arkadaşlara , senin çok bilgin olmayabilir video'yu izleyince anlayamaya karar veremeyebilirsin doğru kişilere izletmen zaman aldı diye düşünüyorum bakalım ne zaman cevap vereceksin , ki ayrı olarak hem server'daki userların hemde senin kamon düşmanlığın bilinen bi şey her db de milletin ağlaması üzerine koyulan engellerde malum :) adaletsizliğin temeline gidecek olursak burda bi çok kişi bilmez yada hatırlamaz TheMYKO TheMYKO değilken cyprus ke zamanı daha master buglarında neler neler döndü binbirtürlü farklı haksızlık konular oldu hatırlarız uns kardeşlerim buradamı
Kamoon yada herhangi bir clan kendini hiç bir zaman nimetten saymasin, TheMYKO sunucusu clanlara bağli değildir ve aralarinda bir bağ yoktur.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,009
Konuyu açarken hükmü zaten kendiniz vermişssiniz takipte olduğumu söylememe rağmen. Siz video attiniz diye burada baski yaparak adam mi banlatacaksiniz ? Ne zannediyorsunuz ki kendinizi bu oyunda sadece bir kullanıcısınız. Hiçbir zaman herhangi bir oyuncu yada clan TheMYKO dan büyük değildir.

Status
Not open for further replies.