Ilk 1 milyon np ve rank

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

SYSTEMBITCH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
539
280
165,872,850
3,358
güzel np krdş, güle güle kullan.

1

1LikeMyMihawk

Guest
normal bi pk ortamını kaç kere gördün oglum ya 1 pt mage nova atıyor ondan tam kurtuldun diyon arkadan 1pt okcu z skill atıyor sonra sen dönücen onları keseyım derken 1pt mage vuruyor tekrar kafana hani bu işler öğle sağlam 10k alan priestle melee iyi döner ayağı kolpa ayriyeten hiç normal pk ortamı olmuyor ki serverda 50 clan varsa 45 mage 5 melee
Mage açsaydın canım kardeşim o zaman

Aveline

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 9, 2015
274
65
87,850,950
911
Tebrikler Mellon, benim mage team kolsuz oldugu için kasamadık baska bahara artık :p :D bizimkiler kolsuz diye tag'ı bile sakat yaptık Wonky Wonky takılıoz aq :D

• Like
Reactions: Mellon

mangal

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 3, 2016
68
11
78,205,050
214
@NiceShootBro TEBRİKLER. kardeş o chati ve combat logu nasıl büyüttün? bana da lazım.

• Like
Reactions: Mellon

Gate

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 3, 2016
92
51
78,693,450
2,371
Tebrikler, sonuçta bu bir oyun ve kurallari çerçevesinde en iyiyi yapmak kişinin kendi elinde.

Bir çok mage team'a ölüyoruz gün içerisinde hepsine eyvallah ama bir tek sizin clanin tepeden düşüş şekliniz ve nowa mesafeniz
bende yok artik dedirtiyor. Bu sadece bir geribildirimdir tebrik edilmeli ama eleştiri de herzaman karşılık bulmalı.

Dediğim gibi aninda yatip defalarca burada bir çok user press ok yapmiştir ama ben bir tek sizin claninizin oynayiş seklinde
problem oldugunu dusunuyorum. Ss almak ya da video çekmek imkansiz çünkü z deki adam gorunmuyor serverda ve nereden
geldiği belli olmuyor novalarin o yüzden sizde bu sekilde bu serverda oyun kurallari içerisinde en iyi yöntemi bulmuşa benziyorsunuz.

İyi oyunlar.

Mellon

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 6, 2015
68
12
78,205,050
250
Tebrikler, sonuçta bu bir oyun ve kurallari çerçevesinde en iyiyi yapmak kişinin kendi elinde.

Bir çok mage team'a ölüyoruz gün içerisinde hepsine eyvallah ama bir tek sizin clanin tepeden düşüş şekliniz ve nowa mesafeniz
bende yok artik dedirtiyor. Bu sadece bir geribildirimdir tebrik edilmeli ama eleştiri de herzaman karşılık bulmalı.

Dediğim gibi aninda yatip defalarca burada bir çok user press ok yapmiştir ama ben bir tek sizin claninizin oynayiş seklinde
problem oldugunu dusunuyorum. Ss almak ya da video çekmek imkansiz çünkü z deki adam gorunmuyor serverda ve nereden
geldiği belli olmuyor novalarin o yüzden sizde bu sekilde bu serverda oyun kurallari içerisinde en iyi yöntemi bulmuşa benziyorsunuz.

İyi oyunlar.
Videolarımızı izleyip karar verebilirsiniz.

Mellon

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 6, 2015
68
12
78,205,050
250
R

Rihannastyl

Guest

İyi oyunlar.
bir çok 19xx 20xx server oynadık bu tarz serverlarda novayı biraz uzatmak gerekiyor ordaki deneyimlerden faydalanıyoruz

allybey

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Nov 29, 2016
7
1
78,021,900
347
güzel iş fakat hangi ts ye girsem size tbl diyor

4Su

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 8, 2015
74
28
78,388,200
231
@devrimm Her seferinde meele üstünlüğü vardı , bu sefer mage üstünlüğü var ve kalabalık olduğu için bazı meele clanların bazıları kendini gösteremedi. Tek nova'ya giden meele clanlar var hala. Priesti 10 k tutan meele iş yapar her türlü. Ayrıca user kalabalıklığıda meele'nin zayıflama sebeplerisinden birisidir.
öncelikle tebrikler bu yazdığın mesaja katılmıyorum şöyle bi örnek vereyim fr damagelerinden bahsedeyim öncelikle uskoda fr + 3 eline fulitol 8 tak 14 k hp li warriora vurucağın damage max 1200 burada fr takmadan wood 8 ile bu damageleri maximum 5 - 6 k hp li meleeye karşı vurmanız extra yüksek damage olmadığını bana açıklarmısın ? Şunuda ekliyim normal şartlarda da sizin partynizin bu kadar np kasabileceğine eminim yorumuna katılmadım sadece tekrardan tebrikler np ve playerlığın için.

Su

Gate

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 3, 2016
92
51
78,693,450
2,371
bir çok 19xx 20xx server oynadık bu tarz serverlarda novayı biraz uzatmak gerekiyor ordaki deneyimlerden faydalanıyoruz
Farkli deneyimlerinizdende faydalandiginizi çekilen videolardan her gün izliyoruz.

Övgü,tebrik vb gibi yazilari normal karşiliyorsunuz ama eleştiri konusunda da ayni tutumu göstermeniz gerekli.

Ben artik size yapilan eleştirilerin, çekememezlik boyutundan farkli yerlere ulaştığını gördüm.

Her cr'de teamlerin sizin claniniz hakkindaki hayir dualari size en güzel ödül bence.

R

Rihannastyl

Guest
Farkli deneyimlerinizdende faydalandiginizi çekilen videolardan her gün izliyo3ruz.

Övgü,tebrik vb gibi yazilari normal karşiliyorsunuz ama eleştiri konusunda da ayni tutumu göstermeniz gerekli.

Ben artik size yapilan eleştirilerin, çekememezlik boyutundan farkli yerlere ulaştığını gördüm.

Her cr'de teamlerin sizin claniniz hakkindaki hayir dualari size en güzel ödül bence.
olgun yorumların için teşekkür ederim sana bir tavsiye verebilirim o clanı başkasına kurdurursan daha az ölebilirsin :)