Hxn apocalypse part ii 1080p-sesli +18

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

bestdayitr

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 6, 2015
72
48
78,388,200
257
ya madem kralsın çıkar kadronu atalım vs 2v2 3v3 5v5 8v8
yine söylüyorum evine arabasına karısına kızına :Da:D:D:DA:SDASDÇ:ASDÇASd

ammınasoktuguum lowuuu item kasmayı bilmez tl ile item alır ban yer :D:D:D
sonra pkda talia takar :DD:DDDDDDDDDDDDDD
şu 2. videoyu izleyip senin adına utandım kardeş.
1 vs için ***** karını kızın falan koyma ortaya alır götürürler valla söyleyeyim :D

• Like
Reactions: HULK and HXN

SYSTEMBITCH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
539
280
165,872,850
3,358
2. Videoda kendisi dd talia ile takılıyor aq jdjdjdjdjd yoksa 2v2 aticaktım
Neyse takmyorum eğlensin salak ox sjjwjquajjsw

WinneRRRRRR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 17, 2015
372
371
155,921,700
2,254
Şu zamana kadar izlediğim en iyi video, Komutçunuzla oynamak isterdim. :D
Bu arada 9.07 deki sayfa için spike bekletme gözümden kaçmadı değil.
Arkadaşı RuhatAbi'ye benzettim oynatış şeklini, sonuç olarak puanım 10/9 :))

• Like
Reactions: HXN
H

HXN

Guest
Şu zamana kadar izlediğim en iyi video, Komutçunuzla oynamak isterdim. :D
Bu arada 9.07 deki sayfa için spike bekletme gözümden kaçmadı değil.
Arkadaşı RuhatAbi'ye benzettim oynatış şeklini, sonuç olarak puanım 10/9 :))
Teşekkür ederim elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştık işte beğenilmesi hoş komutcunun sana selamı var söğüyo niye 9 diye :)

WinneRRRRRR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 17, 2015
372
371
155,921,700
2,254
Teşekkür ederim elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştık işte beğenilmesi hoş komutcunun sana selamı var söğüyo niye 9 diye :)
Aleykümselam 10 demedim daha iyilerini çekin izleyelim diye. :)
Bi ara söyle onunla pk atmak isterim. :)

• Like
M

MorbidAngel

Guest
Hırsızlık ve karaktersiz likte firati üzerine insan tanımam her swde clever oynayan adamlar 2 3 item görüp götü başı ayrı oynayan insanlar 19 yaşında velet lerden ne beklersin

• Like

SYSTEMBITCH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
539
280
165,872,850
3,358
8v8 5v5 2v2 item farkıda olsa atılır mage mele farketmez....
Evine arabasına karısına kızına neyse gg wp aeo

SYSTEMBITCH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
539
280
165,872,850
3,358
Charlarimiz yok kendi kadromun eşit swde ayarlayalim atalim bakalım hshshsjsjaja
Hxn dur şurda erkek erkeğe konuşuyoruz Karışma

M

MorbidAngel

Guest
aha hemen bahane ozaman yukarıya yazıcaksın şu swde su ozelıkelrle ws atılır akşam 8 gece 3 kdr onlıneyım got varsa atıcak komonnnnnnnnnn

• Like
Reactions: AsilKan

SYSTEMBITCH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
539
280
165,872,850
3,358
Uhahauahahauahauahha low seni benm charlarim yok tek charim var ne bahanesi madem playersin her swde oynarsin, yarın eve gecicem paketletip yollarım canisi

M

MorbidAngel

Guest
ay kıyamam ben pro oldugumu ıdda etmıyorum sen ws ıstemıssın bende gel atalım TheMYKOda dıyorum

SYSTEMBITCH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
539
280
165,872,850
3,358
Hshshshajjaa
Türkçe konuşuyorum anlamıyorsun hangi dili konuştgunuda anlamadım
Neyse pole atarım eve geçince gg aeo

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Bu nedir allasen? 3-2 de zor kesiyorsun demişsin. Basmissin Herayi talia taktigin damagelerden belli oluyor. Bu sekilde 3v2 yapsan ne olacak ? Karsilik olarak attigin video saçma. Millette burda laf yapmis Anarchy lere. Talia taktigini bilmiyorlar sanirim o attigin videoda Hardcore kismini da göremedik ? Sanki kesmissin 3v2 dedigin yerde adamlardan birini..

• Like
Reactions: SYSTEMBITCH

DiDi

Level 70
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 20, 2015
737
715
312,087,600
7,288
Forumda gözerken polemiği gördüm 1-2 şey de ben yazayım dedim.Hakan öncelikle eline sağlık kardeş emek var fakat video bok gibi kusura bakma.Fıratla girdiğin polemiği de okudum sen beni 3-2 de zor kesiyosun falan 5 kişi serverin 1.Ayına kadar farmda takılıp itemleri yapıyosunuz sonra ben playerim diye geçiniyosunuz herayı basmışsın dd talia ske belt falan var hala 3-2 zor kesıyosun 2-2de nasıl kesiceksin falan adam orda demiş istediğiniz herhangi bir serverde 2v2 3v3 5v5 8v8 diye çok playerseniz(2 tarafa da söylüyorum)eşit bi dbye geçin atın vsnizi.Bu arada yamantrnin verdiği komutu duyunca priestten de soğudum.Hadi eyv

H

HXN

Guest
Bu nedir allasen? 3-2 de zor kesiyorsun demişsin. Basmissin Herayi talia taktigin damagelerden belli oluyor. Bu sekilde 3v2 yapsan ne olacak ? Karsilik olarak attigin video saçma. Millette burda laf yapmis Anarchy lere. Talia taktigini bilmiyorlar sanirim o attigin videoda Hardcore kismini da göremedik ? Sanki kesmissin 3v2 dedigin yerde adamlardan birini..
Sen ne diyon ya ben yapılan ayp tan bahsediyorum orda onuda geçtim talia olsa o 3 2 de yatmam damagelere bak sen durdurarak ayıkırsın allasen :)db düşmeden vuruyor zaten biri talia olsa o damageleri görmem hadi buda burda dursun

SYSTEMBITCH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
539
280
165,872,850
3,358
Yav moruk bu low cidden low polemiğe gerek yok..
3v2de talia taktiği için 2 atacker devam ettik sana az bile sjjshdhjsjsjs
Askeriye bile seni takmiyor almıyor askere ben mi takayim sana son teklifimdi eger o tatlı toton yerse gel yavrum babanın kucağına clan kavgası yapak eşit swde

H

HXN

Guest
Yav moruk bu low cidden low polemiğe gerek yok..
3v2de talia taktiği için 2 atacker devam ettik sana az bile sjjshdhjsjsjs
Askeriye bile seni takmiyor almıyor askere ben mi takayim sana son teklifimdi eger o tatlı toton yerse gel yavrum babanın kucağına clan kavgası yapak eşit swde
he low herkes tüm TheMYKO low sen profsun teneke :) burda yazmayla olmuyo zamanında gelcektin vs ye şimdi atıp tutma burda bana sen ne yüzle hağla yazıyosun ben anlamadım hadi mevzu bilmeyen arkadaşlar yazıyoda sen neyine konuşuyosun onu ayıkamadım ;) sen gibi o.çları olduğu sürece bu ülkede asker herzaman lazım bu ülkeye senin kanın bozk olduğu için bilmezsin sen o meseleleri fazla karıştırma işin içinden çıkamazsın askerliği nerde yaptın kaç doğumsun gibi sorular sordurma bana konu amacından sapmasın olur mu bebeğim memleketteyim aklımdasın bi fırsat bulursam boş bi vakit gitmeden senin içinden geçicem :) fazla giremiyorum yaz sen görürüm ben elbet king ;)

H

HXN

Guest
Forumda gözerken polemiği gördüm 1-2 şey de ben yazayım dedim.Hakan öncelikle eline sağlık kardeş emek var fakat video bok gibi kusura bakma.Fıratla girdiğin polemiği de okudum sen beni 3-2 de zor kesiyosun falan 5 kişi serverin 1.Ayına kadar farmda takılıp itemleri yapıyosunuz sonra ben playerim diye geçiniyosunuz herayı basmışsın dd talia ske belt falan var hala 3-2 zor kesıyosun 2-2de nasıl kesiceksin falan adam orda demiş istediğiniz herhangi bir serverde 2v2 3v3 5v5 8v8 diye çok playerseniz(2 tarafa da söylüyorum)eşit bi dbye geçin atın vsnizi.Bu arada yamantrnin verdiği komutu duyunca priestten de soğudum.Hadi eyv
iyisini sen yaparsın knk videonun tabi senin videoların efsanedir izlemişliğim yok ama :) 2. si bizim paramız yok kardeş emek verip yapıyoruz eslantta kalıyoruz mecburen fplerle pk atmak pek ilgimi çekmiyo benim atsamda cogu kişi gibi alt f4 çekip çıkarım tutunamam,talia olsa o damageleri almam,ske belti çıkarıpta geziyim yaptığım itemi? kardo bilmediğin mevzular bu kanı bozuklarla aramızda başka mevzular var sadece vs muhabbeti değil kötüde olsa yorumun için teşekkür ederim yinede