Hebamansouri

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

WaitForMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 7, 2015
114
61
79,303,950
367
Anlaşmalı olan vs de ayaklarınız götünüze vura vura kaçıyordunuz , kojiro kurtarmıştı sizi bilmem hatırladınız mı :rolleyes:
Ben karışmıcaktım sametin sataşmalarına da; ne anlaşması ne kaçması ne kojirosu pardon? Birinden kaçtığımızı kanıtla bidaha foruma girmem :D

F

Four_

Guest
TeamSpeak'de mikrofon basamayanlar burada adeta bülbül kesiliyor.

F

Four_

Guest
Ben karışmıcaktım sametin sataşmalarına da; ne anlaşması ne kaçması ne kojirosu pardon? Birinden kaçtığımızı kanıtla bidaha foruma girmem :D
güzel kardeşim Ersoya siz yazmadınız mı adamlar yatıcak sonra atalım vs felan diye illa Ersoyumu çağırıp SS mi attırayım buraya keşke 1 v 1 videomuzuda atsaydın full hp kesildiğin hani :)

WaitForMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 7, 2015
114
61
79,303,950
367
güzel kardeşim Ersoya siz yazmadınız mı adamlar yatıcak sonra atalım vs felan diye illa Ersoyumu çağırıp SS mi attırayım buraya keşke 1 v 1 videomuzuda atsaydın full hp kesildiğin hani :)
2 kez anlaşmalı vs atmadık mı kardeşim? Adamlar yatıcak dediğimde e yatıcaklar ki yatıcak demişim dimi. Ne zaman kaçtık yani göster kanıtla kaçtığımız herhangi bir yeri. Ayrıca ben warrior playerı değilim 1v1 de beni kesersiniz iddiam yok :)

• Like
Reactions: evildark

PhonZaii

PhonZaii
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 10, 2017
228
102
83,913,225
5,097
Anlaşmalı olan ws de ezdik
https://i.hizliresim.com/G0881N.png
Allah allah hangi ws acaba , haa şu şansınıza res gelip sonradan binbir türlü bahaneler ürettiğiniz ws sanırım :D

WaitForMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 7, 2015
114
61
79,303,950
367
Eğleniyonuz mu la? Kojiro bizi değil sizin magenizi kurtardı bence :) Ve 2. vsde kim kimi ezmiş hani video at görelim? 2 saat vs atmışız kimse kimseyi kesememiş sonra kaçtınız diyorsunuz. Sizin kadar asosyal olamadığımız işimiz gücümüz olduğu için uyumaya gitmişiz buna kaçmak diyorsanız kaçmışızdır evet :D Veysel itiyle muhattap bile olmuyorum zaten yeni yetmenin teki

• Like
Reactions: MadWolf

HebaMansouri

Asylum-Crystallize-HebaMansouri
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 6, 2015
210
90
83,272,200
2,802
Eğleniyonuz mu la? Kojiro bizi değil sizin magenizi kurtardı bence :) Ve 2. vsde kim kimi ezmiş hani video at görelim? 2 saat vs atmışız kimse kimseyi kesememiş sonra kaçtınız diyorsunuz. Sizin kadar asosyal olamadığımız işimiz gücümüz olduğu için uyumaya gitmişiz buna kaçmak diyorsanız kaçmışızdır evet :D Veysel itiyle muhattap bile olmuyorum zaten yeni yetmenin teki
ya yazma kardeşim tamam yazma amk yazma asosyalmişiz yazma deli oluyorum şu amk 555 veletlerine yazma istemiyorum

V

VeyseIBAYAR

Guest
Demesene öyle şapşik aklınızca bana video yapıyosunuz ulan o asylumun bak bi anda ws yide gectim o asylumun pokeleri olmasa gene yerlerdi sizi amk

HebaMansouri

Asylum-Crystallize-HebaMansouri
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 6, 2015
210
90
83,272,200
2,802
bide bunların wtf diye bi ultrasupersonik veleti var o yazmıyo iyi

PhonZaii

PhonZaii
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 10, 2017
228
102
83,913,225
5,097
Şu attığım ss herşeyi fazlasıyla anlatıyor zaten , kojiro da açıkladı mage de herhangi hile vs birşey olmadığını , sonraki günler zaten server kapanmıştı dimi nedense res gelen ws nin devamı olmadı :D

V

VeyseIBAYAR

Guest
Kojiro pusudaymış cetten alı koydu beni ama hızımı alamadım hebanın konuda ders vercem bakam komple ban ne Zaman atacak :)

SarahVes

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
167
141
82,539,600
1,324
Anlaşmalı olan vs de ayaklarınız götünüze vura vura kaçıyordunuz , kojiro kurtarmıştı sizi bilmem hatırladınız mı :rolleyes:
Biyersen kactigimizi hatirlamiyorum jobchanger arkadasim 70 capten bahsediyorsan vs bitmiyordu hatirlarsan yine 3 priesttinizde...

SarahVes

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
167
141
82,539,600
1,324
Bence siz direk poke olmayan ersoya sorun biz 555 i kescez diyin cevabi ondan alin 3 priest ile dayak yiyip kacti tarzi konusabiliyosunuz mükemmelsiniz dostlar

PhonZaii

PhonZaii
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 10, 2017
228
102
83,913,225
5,097
Biyersen kactigimizi hatirlamiyorum jobchanger arkadasim 70 capten bahsediyorsan vs bitmiyordu hatirlarsan yine 3 priesttinizde...
Jobchanger ? bunu diyen adam bütün clanına asas saçma salak joblar bastırıp oyunu bıraktırtmıştı :p

PhonZaii

PhonZaii
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 10, 2017
228
102
83,913,225
5,097
Bence siz direk poke olmayan ersoya sorun biz 555 i kescez diyin cevabi ondan alin 3 priest ile dayak yiyip kacti tarzi konusabiliyosunuz mükemmelsiniz dostlar
Dost falan değiliz kahpe adamlarla dostluk bize göre değil , boş yapma ertesi günler neden ws gelmediğini söyle?