gm görüşü neden orjinal değil?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

brain

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 10, 2017
17
13
78,235,575
51
wide screen'in tamamen kapatılması(usko gibi) oyunu daha zevkli hale getirir inanın bana melee, mage, okçu her job oyundan daha çok zevk alabilir. Şahsen dün akşam yapılan wide screen kapatma olayında ilk başta bune lan böyle oyun mu oynanır demiştim. Lakin 10 dakika pk attıktan sonra çok keyifli ve zevk verici hale gelmişti karakteri yakından görmek efektleri yakından izlemek vs.(isterse ekranı yakınlaştırıp oynayabilirsin diyecekler illa ki olacaktır herkes bu şekilde görmezse sen bakamadığın her mesafe için kendine dezavantaj yaratır wide screen seve seve kullanmak zorunda kalırsın) Buna karşılık oyundaki her job görüş mesafesine göre oyun oynuyor duvarın arkasında durupta dağın diğer yamacına nova uzatan mageler olmuyor(kendimiz de yapıyoruz biliyorum ama inanın wide screen off daha zevkli.). Magenin yaptığı pusuyu karşı tarafın priesti görmesi zorlaşıyor, meleenin yaptığı ani girişde aynı şekilde en uzak mesafeden görülür şekilde değil. Herkes için daha zevkli olacağını düşünüyorum.

Swollen

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2017
313
168
99,938,850
1,236

berkoztuurk

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
89
64
79,181,850
2,796
@Kojiro ancak zaten bu denli bir widescreen orjinal değilki ne uskoda ne bir yerde. Anlamsızca orjinalindende uzak şekilde avantaj kazandırıyor herkese. Town önünden bowl gözüküyor bu sayede magelerden ziyade meleeyede(stratejik oynayan) dezavantaj oluyor atıyorum ırkın içine arkalarından ve ya yanlarından girmek istiyorlar ama imkiansız cünkü heryer gözüküyor hemen dağılıyor herkes gerçeklikten ve orjinallikten uzak bir şekilde.