FORUM FARELERİNE İTHAFEN SİNGLEPUNCH Vs savage 8v8

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

SchWeinsTeigeRR

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 27, 2018
89
30
78,723,975
2,440
Hadi dail olmayayım diyorumda :D tek bişey söylicem. İtem farkıyla bile yanımıza bile yaklaşamayacağınız bi fark var ortada bunu içinizi kemiren kurt bile çok iyi biliyor ve sizde. he apo şu konuşmalar yerine şöyle güzel bi bahar akşamı eşit şartlarda vs atalım be ne diyosun ? boş konuşmanın anlamı yok herkez herkeşeyin farkında kimin noldugunuda biliyor herkez :)

UnFaithFuLLL

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2018
16
15
78,082,950
275
Hadi dail olmayayım diyorumda :D tek bişey söylicem. İtem farkıyla bile yanımıza bile yaklaşamayacağınız bi fark var ortada bunu içinizi kemiren kurt bile çok iyi biliyor ve sizde. he apo şu konuşmalar yerine şöyle güzel bi bahar akşamı eşit şartlarda vs atalım be ne diyosun ? boş konuşmanın anlamı yok herkez herkeşeyin farkında kimin noldugunuda biliyor herkez :)
Olm sen dalga mı geçiyon ya hahahha 😅 yanımıza yaklaşamazsınız falan, kafası iyi galiba

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
Yatalaklar 2. Vs yi ben atıyorum birazdan millet o kadar itemle nasıl bir npt olduğunuzu görsün madem saklamaya çalışıyorsunuz ya onu bile kesmenize rağmen hala kahpelik peşindesiniz 5 k tl ile char dizem mageye koşturam başka bir olayınız yok.
Ben zaten sizi Vs sonrası tebrik ettim ama hala kahpelik yapıp yok 2.Vs yi koymayalım npt olduğumuz için yok sönmez koyalım kafasında olduğunuz için bütün kozlarımızı bizde kullanalım bakalım bugün detaylı bir konu geliyor beklemede kalın

• Like
Reactions: SchWeinsTeigeRR

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
Sevgili dostlar her server'de iki ekipde birbiriyle sıkıntısız oynarken, saçma sapan sebeplerden dolayı böyle ters düşüp üzerine de @KANSU vs çagırdık gelmiyorsunuz etmiyorsunuz deyip bizi tahrik edip vs yi attırdın.
İnan bana 50'lik viskimin son bardağını yudumuyordum o vs 'yi atarken. @Dom6R sen hatırlıyor musun vs yi ? O gün neler olduğunu sadece biz biliyoruz.
Bizim için yanlış zamandı ama yine de kötü değildik. Sizde çok iyisiniz, ama el elden üstündür veya item de üstündür tartışılır.
En başta ben @AutumnKiss361 ile konuşup şartları sordum ve anlaştık. Keşke bitirme mi yoksa kill mi diye sorsaydım. Bişey demeyim diyorum ama her seferinde 3 lira atmişsiniz 5 tl basmışsınız şekilde savunmalara geçiyorsun. Sen zaten gider yaparken de yapmadan da bizim 3 lira 5 lira bastığımızı biliyordun. Lütfen mazeretlerin arkasına sığınmayın. İnan bana bu oyunda hiç kimseyle sorunum problemim yok @KANSU seninle de hiç kimseyle de olmayacak .Sadece bunun bi oyun olduğunu çoğu zaman hepimiz unutuyoruz.

SchWeinsTeigeRR

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 27, 2018
89
30
78,723,975
2,440
Sevgili dostlar her server'de iki ekipde birbiriyle sıkıntısız oynarken, saçma sapan sebeplerden dolayı böyle ters düşüp üzerine de @KANSU vs çagırdık gelmiyorsunuz etmiyorsunuz deyip bizi tahrik edip vs yi attırdın.
İnan bana 50'lik viskimin son bardağını yudumuyordum o vs 'yi atarken. @Dom6R sen hatırlıyor musun vs yi ? O gün neler olduğunu sadece biz biliyoruz.
Bizim için yanlış zamandı ama yine de kötü değildik. Sizde çok iyisiniz, ama el elden üstündür veya item de üstündür tartışılır.
En başta ben @AutumnKiss361 ile konuşup şartları sordum ve anlaştık. Keşke bitirme mi yoksa kill mi diye sorsaydım. Bişey demeyim diyorum ama her seferinde 3 lira atmişsiniz 5 tl basmışsınız şekilde savunmalara geçiyorsun. Sen zaten gider yaparken de yapmadan da bizim 3 lira 5 lira bastığımızı biliyordun. Lütfen mazeretlerin arkasına sığınmayın. İnan bana bu oyunda hiç kimseyle sorunum problemim yok @KANSU seninle de hiç kimseyle de olmayacak .Sadece bunun bi oyun olduğunu çoğu zaman hepimiz unutuyoruz.
Tamamen katılıyorum. Burda kiminin parası kiminin bileği bi şekilde üstün gelebilir iki tarafta bunu kabullenerek cıktı zaten vs e. Ancak yaklaşım ve tutum karşı tarafı ezdik biçtik kırdık attık şeklinde olursa bu tutum farklı yerlere çeker konuyu bu kadar basit aslında. Bizim burada anlatmak istediğimiz konu biz hiç bişeyin arkasına sığınmıyoruz tam tersi karakterlerin arkasına sıgınarak bizi kucuk dusurme cabasına giren bu videoyu editleyen kişi ve zihniyetlerdir. EZDİK kafasında olanlara burdan sesleniyorum , eşit şartlara gelsinler gözlerimi kapatıp o şekilde atıcam vs i videosunuda cekicem :)

• Like
Reactions: imAeroDynamic

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
Öncelikle güzel konuşman için eyvallah dostum şimdi cevaplarıma gelelim , saçma sapan sebeplerden dolayı ters düştük diyelim ki mantıklı sebeplerim vardı , sana da anlatılmayan şeyler var diye düşünüyorum burada velhasıl kelam ben ittifaktan ayrıldım , sonrasında benim hiç bir tahriğim olmadan bu "karaktersizler" muhtemelen isilyona geldim diye delirip dostken eukoda zevkine vs attığımız videoyu koz olarak kullandılar ve bu bizi sinirlendirdi ve vs istedik ama kıvırılmaya çalışındı yok öyle yok böyle diye ağlandı sonuç olarak vs atıldı ben sizin item olarak üstün olduğunuzu bilerek bu vs yi attım zaten ve kesildik ben bunu kabul ettim ve tebrik de ettim sıkıntı burada değil, sıkıntı şurada yapılan karaktersizlikler bu euko videosu olsun , 2.vs nin videoya koyulmaması olsun npt olunduğu için veya vs içinde ki konuşmalarınız sebebiyle :) (baba tamam susuyom babaağ) , bu çocukca editler olsun bu sebeple benim de cevap verme hakkım doğdu zaten dümdüz bir şekilde 2 vs de videoya koyulup atılsa ben tebrik eder geçerdim zaten herkes neyin ne olduğunu biliyor player kim değil kim nasıl kazanmış herkes görebiliyor tarafsız olan *** yalaması olmayanlar için konuşuyorum.

• Like
Reactions: imAeroDynamic

RHAINMETAL

Oynuyorsan oyun diye değil,mantıgınla oyna.
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 19, 2019
182
168
87,423,600
2,644

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
Beyninizi kullanıp 2 laf yazın da şuraya tartışalım argüman sunun biraz böyle şeyler atıp atıp beyninizin olmadığını kanıtlıyosunuz :D:D karaktersizler

RHAINMETAL

5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 19, 2019
182
168
87,423,600
2,644
Beyninizi kullanıp 2 laf yazın da şuraya tartışalım argüman sunun biraz böyle şeyler atıp atıp beyninizin olmadığını kanıtlıyosunuz :D:D karaktersizler
yav şu 2.inci videoyu atta singlepunch nasıl yatalak ettin bi izleyek ammınakoyaaaaam hic sevmiyorum bunları zaten :D

• Haha
Reactions: JeromeFlynn

RHAINMETAL

5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 19, 2019
182
168
87,423,600
2,644
yatalak ettiginiz videoda vs yi bitirememişsin tüüü seninde kalıbına tükürem ulen kansu kim ögretti sana oynamyı

• Haha

RHAINMETAL

5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 19, 2019
182
168
87,423,600
2,644
Yani ben seninle bu ortamda nasıl bi diyalog kurayımki senin gibi insanlarla taşak geciyorum artık dahada özetlemek gerekirse bak büyük harflerle yazıyorum iyi oku.
''DAYAK YEDİKTEN SONRA KABULLENEMEYENLER'' sizinle aslaaaa aslaa diyaloga girmem siz aklı olup fikri olmayan insanlarsınız senin gibi 2-3 tane daha clan ismi bırakabilirim buraya serverın her santimetresinde dayak yiyip.Burdan kendilerine bi kez daha teşekkür ediyorum xACS yi xACS den daha iyi tanıttıgımıza yardımcı oldukları icin slot tanımı ile alakalı,hala böyle forumda eveleyip güveleyenler yani benim bu saatten sonra sizinle kuracagım tek diyalog tarzı ''SİKLEMEMEK'' siz bundan anlıyorsunuz

• Haha

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
Yani ben seninle bu ortamda nasıl bi diyalog kurayımki senin gibi insanlarla taşak geciyorum artık dahada özetlemek gerekirse bak büyük harflerle yazıyorum iyi oku.
''DAYAK YEDİKTEN SONRA KABULLENEMEYENLER'' sizinle aslaaaa aslaa diyaloga girmem siz aklı olup fikri olmayan insanlarsınız senin gibi 2-3 tane daha clan ismi bırakabilirim buraya serverın her santimetresinde dayak yiyip.Burdan kendilerine bi kez daha teşekkür ediyorum xACS yi xACS den daha iyi tanıttıgımıza yardımcı oldukları icin slot tanımı ile alakalı,hala böyle forumda eveleyip güveleyenler yani benim bu saatten sonra sizinle kuracagım tek diyalog tarzı ''SİKLEMEMEK'' siz bundan anlıyorsunuz
Bilader senin beynin bezelye tanesinden büyük değil veya herşeyin farkındasın da karaktersizliğinizi gizlemek için elinden geleni yapıyorsun , kesildiğimi kabullendim ve tebrik ettim vs sonrası fakat sizin bu karaktersiz hareketleriniz sonucunda npt olduğunuz 2.vs yi videoya koymamak, çocukça edit yapmak , dostça zevkine attığımız vs yi kestim diye atmak sizin kahpelikleriniz yani benim derdim bu yoksa başka bi olay yok onu o küçük beyninle anlarsın belki . Zaten ben bunları sizin clanda ki OSMANLITOKADI ile konuştum hepsini kabulleniyor ipin ucu kaçtı diyip sıyrılıyor karaktersizliklerinizden aslında hepiniz biliyosunuz farkındasınız herşeyin ama naparsın kendinize itiraf edemiyosunuz işte.

Last edited:

RHAINMETAL

5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 19, 2019
182
168
87,423,600
2,644
Bilader senin beynin bezelye tanesinden büyük değil veya herşeyin farkındasın da karaktersizliğinizi gizlemek için elinden geleni yapıyorsun , kesildiğimi kabullendim ve tebrik ettim vs sonrası fakat sizin bu karaktersiz hareketleriniz sonucunda npt olduğunuz 2.vs yi videoya koymamak, çocukça edit yapmak , dostça zevkine attığımız vs yi kestim diye atmak sizin kahpelikleriniz yani benim derdim bu yoksa başka bi olay yok onu o küçük beyninle anlarsın belki . Zaten ben bunları sizin clanda ki OSMANLITOKADI ile konuştum hepsini kabulleniyor ipin ucu kaçtı diyip sıyrılıyor karaktersizliklerinizden aslında hepiniz biliyosunuz farkındasınız herşeyin ama naparsın kendinize itiraf edemiyosunuz işte.
peki

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
Akşam bi konu açıcam foyalarınızın hepsini ortaya çıkardığım oraya da peki yazarsın :)

GoblinSkenSERTAN

##BattaLSubaY#####_X_x_X_####
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 1, 2016
77
20
78,571,350
957
Bu aglama çadırı Serverde tam olarak nerede acaba

• Haha

ISINLAYICI

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 29, 2016
83
57
78,693,450
2,420
2 VS ATILMIS VE 2 VS SONUNDADA YİNE TOWN'A DÜŞEN KANSU OLMUŞ HE 2. VSDE KİLLDE ÜSTÜNSÜNDÜR EYW ONLARI SAYMADIM AMA ATMAMA SEBEBİM SESLİ VERMEK İSTEDİĞİM İÇİN DOM6R SESI COK BASKIN GELIYORDU KOYMADIM HE KOY KARDEŞİM DE DİREK EDİTSİZ ÇAT DİYE ATAYIM YOUTUBE 'A SIRF RENDER SURESINDNE KISMAK SUREYI AZALTMAK BENIM AMACIM AMA DEĞİŞEN BİRŞEY VARMI KARDEŞİM ONU SÖYLERMİSİN YİNE TOWN DÜŞEN 2-0 YENILEN SENSIN HA BURDA BEDAVAYA VS ATTIGINA SEVINECEKSEN HALA AHKAM KESIYOSUN SENIN KARAKTERINDE ZATEN VS SONRASI ADAMINI ŞUTLAMANDAN BELLİ OLUYOR AĞLAMA ÇADIRINI BIRAKIYORUM AŞIĞIYA YERİNİ ALIRSIN

Attachments

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
2 VS ATILMIS VE 2 VS SONUNDADA YİNE TOWN'A DÜŞEN KANSU OLMUŞ HE 2. VSDE KİLLDE ÜSTÜNSÜNDÜR EYW ONLARI SAYMADIM AMA ATMAMA SEBEBİM SESLİ VERMEK İSTEDİĞİM İÇİN DOM6R SESI COK BASKIN GELIYORDU KOYMADIM HE KOY KARDEŞİM DE DİREK EDİTSİZ ÇAT DİYE ATAYIM YOUTUBE 'A SIRF RENDER SURESINDNE KISMAK SUREYI AZALTMAK BENIM AMACIM AMA DEĞİŞEN BİRŞEY VARMI KARDEŞİM ONU SÖYLERMİSİN YİNE TOWN DÜŞEN 2-0 YENILEN SENSIN HA BURDA BEDAVAYA VS ATTIGINA SEVINECEKSEN HALA AHKAM KESIYOSUN SENIN KARAKTERINDE ZATEN VS SONRASI ADAMINI ŞUTLAMANDAN BELLİ OLUYOR AĞLAMA ÇADIRINI BIRAKIYORUM AŞIĞIYA YERİNİ ALIRSIN
Ben zaten towna düştüğümü kabul edip tebrik ettim hala beyinler çalışmıyor ben sizin karaktersizliklerinizi ortaya dökmenin peşindeyim npt olduğun için vs yi atmadın yok ses geliyomuş koyarsın bir müzik arkaya atarsın illa sesleri vericen diye bişey yok kıvırma dansöz , ayrıca ben vs sonrası kimseyi şutlamadım başka türlü olaylar yaşandı ayrıldık hala cevap verilen lafları tekrar yazıyosun akılsız herif ha inanırsın inanmazsın bana dert değil.

Status
Not open for further replies.