Emporioarmani vs , cyd pk movie

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

EmporioARMANI

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 13, 2015
37
5
78,205,050
617
vermısım elıne ss mı almısım bende pc kötü oldugundan video cekemyorm bu kadr basit hala adam yerıne koyup laf vernde kabaht
neyin peşindesin hala ? kesmişsin 2kere işte beni sensin kral hadi uzatma . senle mi uğrascam bir kişiyle yaptıgım tüm vs lerde kestiklerimimi koyayım videoya 1 tanesini koydum bir dahada movie almadım vs atarken senle 1 tanesi kafi oldugu için

EmporioARMANI

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 13, 2015
37
5
78,205,050
617
videoyu götünlemi izlion sen 12gün premium kalmış junntheonur diceksen master açılınca bıraktım onu ki sağlam adamların pokesi derken neyi kastettin olm sen o sağlam adamlar dediğin kişiler zaten biliyor neyin ne oldugunu li onlara sağlam demendeki amaç yanlarında kare H Dragon gibi simgeleri var diyemi ondan bahsediosan onlar o adamları ölümsüz yapmıyor
kardeşim daha cok yoramıcam kendimi cıkıyorum forumdan gelecek TheMYKOya kadar. sen burda egolarını tatmin etmeye devam et ezik pksi videolarınla. o kadar cok moviem vardı ki 22 gb nerdeyse shift delete yaptım az once . senın kadar düşmedik daha oyunun 2. 3. günü movie koycak kadar

lJunnTheOnuRl

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 29, 2015
262
50
87,850,950
1,530
kardeşim daha cok yoramıcam kendimi cıkıyorum forumdan gelecek TheMYKOya kadar. sen burda egolarını tatmin etmeye devam et ezik pksi videolarınla. o kadar cok moviem vardı ki 22 gb nerdeyse shift delete yaptım az once . senın kadar düşmedik daha oyunun 2. 3. günü movie koycak kadar
attığım video aradan 18gün geçtiğinde atmışım problemlerin var bencede mola ver az

hatred

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 1, 2015
55
3
78,205,050
256
Bir dakka ya bu fırlama yoksa Cocaine denen kız ****** mu gülmekten yarıldım şuan :D Seni o zamanlarda vs lerde ezmiş foruma eklemiştim hatırlıyor musun :D

C

come41

Guest
yav aga su emporio ile hala iletişime geçiyormusunuz ? Otistiğin teki o clanındada bulundum nasıl bir açgözlü nasıl bir şerefsiz nasıl bir low oyuncu oldugunu bilmeyen yok zaten. Bırakın takılsın kafasına göre.