Durduk Yere Banlanan Karakter.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Şirketleşme var görüyorum 3 ortaklı
Servera Mareşal Clanıya başladım onlar bırakdı oyunda samimi olduğum 1 2 kişi, kalanı ego küpü olduğu icin pm bile atmıyorum serverın başında beri solo takılan biri 3 ortak bulupda bu şerefsizliği yapacak fırsatım yok zaten Kojiro sana güvenim tam hem olayı çözersin hem yapanları banlarsın hemde bundan sonra başka arkadaşlara böyle oyunlar oynanmasına engel olursun birde rica ederim karakterimin geçmişi araştır kimle ne konuşmuşum ne yapmışım vs. sana güveniyorum

DN:KSC lerde sürekli 1 ile 2. serverı karıştırması, burası 1 mi 2 mi demesini dikkate almanı istiyorum nasıl girdilerse hangi server olduğunu görmeden girmişler ve göremiyorlar.

Last edited:

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Buda OLURUNABIRAK adlı arkadaşla glas almadan önce rol için yapdığım görüşme 28k ya anlaşdık arkadaşlar iftarda dedi gelince söylerim diye uzun süre pm atmayınca bende Tiesto nun yazdığı glass a pm attım glası alınca bu arkadaş geri döndü vazgedim diye bende zaten glass aldım kc kalmadı dedim OLURUNABIRAK nickli arkadaş konuyu gördüyse yazmasını rica ediyorum KC yi role verseydim bu beladan kurtulacakdım şans işte

Last edited:

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Peki bu olaydan kazanan kim onu çözemedim adamın birinin glasını caldılar bana kc karşılığı verip kc yi başka caramı aktardılar glas kiminse ve kim şikayet ettiyse 1. Dereceden suclu onlar yada onun hesabını hacklayip glası calan şerefsizlerdir yok yere benim başımı yakdılar ve yakacaklarda emin olun

Hem Glası geri aldılar hemde 50 k Kc nin üstüne kondular ve sucu masum biri cekiyor adaletini seveyim dünya

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,046
312,087,600
1,025,859
Olayı biraz daha inceleme kararı aldım. (24 Saat).

Last edited:
Status
Not open for further replies.