Diseqboooo Cok Delikanli Bir Warriordur

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

ExsapieNN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
183
102
81,623,850
2,009
Bak sende simdi arkadasin gibi belli ettin beyinsizligini aferin bu yolda devam edin.
Senin gibi düşünmeyenler beyinsiz oluyor demek sana göre, o da güzel. Senle tartışmak çok zor dostum :) çok iyisin

MaNaS RebornofHalley2

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 29, 2014
240
172
89,865,600
5,528
Kaybol olm hala konusuyo bak ya arsız bela mıdır nedir lure yapan bu velet değilse ben bisi bilmiyom
Yok ben değilim olsam evet benim derim zaten merak etme velet derken bi kez daha düşün kendinle karistirdin galiba beyinsiz çocuk

tears0fdewiL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 9, 2016
247
74
83,272,200
519
Salak kamonu korumaya ihtiyac mi var zaten oynuyorum o clandayim :) kimseye yaranmama gerek yok ki benim ihtiyacim da yok yıllardır böyledir bu zaten :) yillardan beri arkadaşım ve sadece kiskanipta boyle sadece kamooon a yuklenmeye çalışmanız beni düşündürüyor ağlamayın daha fazla :)
Valla dostum konuşmim diyorum da Bu forumda bu kadar mevzu oldu hıc bır zaman kamooonu korumadın . Clana gırınce mı arkadasların oldu . Yalakalık yapmayı bırakın artık ayıptır :S

• Like
Reactions: ExsapieNN

H0wgy

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 16, 2018
35
25
78,235,575
101
Kamyon Klani Oyuna Yeni Baslayan 10 Oyuncuya 5 Er Gb Versin Youtubeden Sileyim Videoyu.
KUDUR!

ExsapieNN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
183
102
81,623,850
2,009
Valla dostum konuşmim diyorum da Bu forumda bu kadar mevzu oldu hıc bır zaman kamooonu korumadın . Clana gırınce mı arkadasların oldu . Yalakalık yapmayı bırakın artık ayıptır :S
Bundan sonraki swde clanda kalmak için yol yapıyo o dur biraz prim kassın izin verelim xd

MaNaS RebornofHalley2

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 29, 2014
240
172
89,865,600
5,528
Kime nedem yalakalik yapıyım sacmaliyorsun.suan da hepsi benim 5-6 yildir arkadaslarim hayatimimi anlatiyim sana :)

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,049
312,087,600
1,025,934
vayy şerefsiiizzz kojiro banla hadi ???
lan siktir git mal herif adamlar kesiyor senin oraya karışma hakkın yok mal
kardeşim ben seni biliyorum sen saatlerce ati eslant kovalayan bi adamsın ama bu kamoooon denen yavşaklar araları kojiroy la iyi tl felan dönüyor item felan satışı felan dönüyor cook sey biliyorum kojiro bunlara bişey demez rahat ol sen item alıyo bunlar tl ile
lan andaval aptal herif üzerinde yazıyor diye bişey yok adam ilk dalmışsa biraz saygı duy elleme ölmezsin ya ama yok ağlaksın ağlamışsındır sen sümük salya item köpeğisin ya
olmaz olmaz size bir şey olmaz merak etmeyin zaten @Kojiro 'nun tuttuğu clanlar her gece tekrar tekrar işlenen cinayet gibi. fakat hiçbir sabah yatağında ölü bulunmuyorlar. sizin de hikayeniz bu.
Kamoon Clannın da bulunan adamları sevmiyor olabilirsiniz bu en doğal hakkınız, onlar da saygı kazanmak için herhangi bir davranış göstermemekteler. Bu zamana kadar herhangi bir boss'a lure yapana ceza vermedik, bundan sonrada vermeyi düşünmüyorum. Bu beni herhangi bir clanı kolluyor moduna sokmaz. Bu tür konularda beni tag yapıp, hakkımda abuk sabuk konuşmaya son vermenizi önemle rica ediyoruum. Bu tür geyikler ile uğraşmaktan pek haz etmemekteyim. Bir clan gerçek anlamda ceza hak ettiği zaman, o clanın ismi cismi kaç para yatırdığı hiç umrum da olmaz yasaklarım zaten, bunun üzerinden bana laf sokmaya çalişmayin, bedeli ağır olur!

Jijin

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 15, 2016
162
52
80,708,100
1,311
Bak sende simdi arkadasin gibi belli ettin beyinsizligini aferin bu yolda devam edin.
Bak subjektif objektif ve beyin gibi kelimeler sana yabancı bunu burda ki herkes fark etti, kendini daha fazla rezil etmeden işine gücüne bak kim takar senin clanını. Geldin seviyeyi düşürdün ve hala ısrar ediyorsun sansını zorluyorsun. Konun aktörü bile senin kadar havlamadı adam en azından düzgün cümleleri ile kendisi ifade etti

Status
Not open for further replies.