Diseqbilirium hırsızlık teşebbüsü

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
G

gsandenes

Guest
hırsızlık lkötü bişey anası babası oğretmesı lazım cok gunah rabbim islah etsin

B

BarneyyRoSS

Guest
ah be sakacı cocuk dua et mage oldum. yoksa resımlerıne guzel karsılık verırdımde dua et.
sen kımsın keko ben durduk yere atmadım o ss lerı dnz e ksc aldın yazmssın afq car ıkesıyosun yazmssın bende ksc alan dnz degıldı bendım afq car nasıl canımı yarıya düşürüyor onu göstereyim diye attım senin gibi itle ne işim olur yoksa benim allah kitap söven milletin hakkını çalan amelenın tekisin işine bak uzatma konuyu

P

Programmer

Guest
sen kımsın keko ben durduk yere atmadım o ss lerı dnz e ksc aldın yazmssın afq car ıkesıyosun yazmssın bende ksc alan dnz degıldı bendım afq car nasıl canımı yarıya düşürüyor onu göstereyim diye attım senin gibi itle ne işim olur yoksa benim allah kitap söven milletin hakkını çalan amelenın tekisin işine bak uzatma konuyu
sen kımsın cıkartamadım ? hakkında bılgı sahıbı olmadıgın kımse ıcın bos konusma allaha kıtaba nerde sovdugumu gordun benım karaktersızlık yapma.. chara kardesım gırmıs forumda yazdım afk felan demedım ben gel arena ws atalım dedım hatta frouma yazdıgımda. oyunda pm at dedım atamadınız.

B

BarneyyRoSS

Guest
sen kımsın cıkartamadım ? hakkında bılgı sahıbı olmadıgın kımse ıcın bos konusma allaha kıtaba nerde sovdugumu gordun benım karaktersızlık yapma.. chara kardesım gırmıs forumda yazdım afk felan demedım ben gel arena ws atalım dedım hatta frouma yazdıgımda. oyunda pm at dedım atamadınız.
yahu ne karaktersızsın arkads sen kımı kandırmaya calısıyorsun nerde oyle bısy yazyordu sadece yazdıgın seyler kufurdu be arena lafı felan yoktu ınsan ol ıkı dk cok ıstyosan esit sw gırer atarız cr den sonra tmam mı ? al yazdıklarının da ss si burda bak bakalım dedıklerınmı yazyor yoksa karaktersizliginimi gösteriyor http://hizliresim.com/y4vXZj

Last edited by a moderator:

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015
405
455
233,943,600
11,057
Vay be dolandırıcılık moda olmuş xd

P

Programmer

Guest
yahu ne karaktersızsın arkads sen kımı kandırmaya calısıyorsun nerde oyle bısy yazyordu sadece yazdıgın seyler kufurdu be arena lafı felan yoktu ınsan ol ıkı dk cok ıstyosan esit sw gırer atarız cr den sonra tmam mı ? al yazdıklarının da ss si burda bak bakalım dedıklerınmı yazyor yoksa karaktersizliginimi gösteriyor http://hizliresim.com/y4vXZj
kardesim senin beynin algilamiyor heralde @DISEQBLIURMM moruk kim bunlar mk cag coluklami muhattap oluyon

lJunnTheOnuRl

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 29, 2015
262
50
87,850,950
1,530
sizdeki bu ego nedir mq adamın 8bowunu niye vermion millete pasif diyorusnda sen çokmu saglamsın kardeş ? @DISEQBLIURMM

B

BarneyyRoSS

Guest
sizdeki bu ego nedir mq adamın 8bowunu niye vermion millete pasif diyorusnda sen çokmu saglamsın kardeş ? @DISEQBLIURMM
ya bunlar ancak boş laf yukardada yok arenya cagrdım yok şöyle yazdım dıyordu yazdıklarının ss sini almadıgımı düşünerek attıgım ss de yazdıkları var hırsızlık yaparlar milletin emeğini çalarlar hala boş boş utanmadan şurda laf yaparlar yüzüne tükürsen alınmaz bunlar

PunisheR

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
115
38
79,303,950
605
Memlekette hırsızlık meslek haline gelince,oyunda böyle şeylerle karşılaşmak sizleri şaşırtmamalı bence..

• Like
Reactions: BarneyyRoSS
D

DISEQBLIURMM

Guest
1.cisi 8 bow falan almadım trollenme konuya bakma sen teşebbüs diyor almamışım yani cancel ladım değerli bi şey olsa scamlerdim :D , ben kim olduğumu kanıtlamam sana seviyem de değilsin kışın arenada tanışmıştık hatırlarsın , sen kanıtlamaya çalışırsın kendini

lJunnTheOnuRl

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 29, 2015
262
50
87,850,950
1,530
@DISEQBLIURMM arenada tanışmıştık derken :D yok artık simdi beni kestiğini idda edersin :DD kimin ne oldugunu herkes biliyor aslanım ssleri bulmakla uğraştırma bana simdi