Coc Premium'un revize edilmesi mümkün mü?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

CritiCaLComb0

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 5, 2019
42
18
19,627,575
143
Sayin kojiro sen tepkileri ve talepleri yanlis anliyosun bence.Kimse coc paketi fiyatini haketmiyor demiyor.Insanlar oyun basi icin verdigi 150 tl ye aldigi paketin icinde farm preninde olmasini istiyorki ise gittiginde veya disari ciktiginda farm yapabilsin.Magdem okaya sayisal yaklasiyorsun o zaman cikart drop sc yi exp sc yi ve extra sc yi koy farm preyi.Exp sx ihtiyaci olanlar 10 yb ye paket seklinde ceker.

Omniknight

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
31
63
78,418,725
634
Fiyatlar ile alakali değildi o dönemki durum tarih ve reklam kısırlığı ile alakalıydı.

COC paket içeriği fiyatina göre adil..

ItemFiyat
3 adet 1500 HP Scroll
1050 KC
3 adet 300 AC Scroll
1050 KC
2 Adet Swift Scroll
300 KC
2 Adet Scroll of Attack
600 KC
2 Adet %50 EXP Scroll
300 KC
[VIP] Vault Key
1500 KC
Drop Rate Scroll
500 KC
Noah Scroll
1500 KC
Trina
1500 KC
Auto Loot ve Genie Servis
50 YB
War Premium
50 YB
Exp Premium
50 YB
Bak yanlış anladığın bir şey var Koji. Sen bir satıcı olarak bir ramazan kolisi hazırlamışsın, diyorsun ki bu ramazan da ben 150 tl ye bunu vericem size. Biz diyoruz ki, kolinin içindekiler bizim ihtiyacımız olan yiyecekler değil. Sen şimdi şunu diyebilirsin; s. gidin ne yerseniz yeyin. Bence problem yok..Ama merak ediyorum ne oldu da önceki Coc paketi değiştirildi? Birileri ''-Koji icinden farm pre'yi cıkar bize scroll ver bol bol'' mu dedi?
Eğer talepler doğrultusunda calısıyor olsak zaten bir cok seyi değiştirmek isterdik. Dediğim gibi umarım bizi anlarsın. Ben haddimi aşmak istemem sonucta senin serverın senin projen. Ama parayı kazanan da harcayacak olanda benim. Bu şekilde coc tamamen fırsatcılık olarak duruyor.

Ouss

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 1, 2017
274
119
89,255,100
1,017
Fiyatlar ile alakali değildi o dönemki durum tarih ve reklam kısırlığı ile alakalıydı.

ItemFiyat
3 adet 1500 HP Scroll
1050 KC
3 adet 300 AC Scroll
1050 KC
2 Adet Swift Scroll
300 KC
2 Adet Scroll of Attack
600 KC
2 Adet %50 EXP Scroll
300 KC
[VIP] Vault Key
1500 KC
Drop Rate Scroll
500 KC
Noah Scroll
1500 KC
Trina
1500 KC
50 YB
War Premium
50 YB
Exp Premium
50 YB
Drop Rate SC çıkartılsın
Noah SC çıkartılsın
VIP vault çıkartılsın
SC'ler 1x azaltılsın

farm pre eklensin. insanlar gözlemlediğim kadarıyla böyle istiyor. Şahsen biz 50tl yatırıp exp pre alıcaz sadece ama şu pakete farm pre eklenirse veya switch pre fiyatı 100 çekilirse klanca bunları çekeriz gibi duruyor biz de , tehditkar veya farklı birşey anlama oyuncuların istekleri bunlar, sürümden kazanmak daha fazla işinize yarar diye düşünüyorum.

VcL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 14, 2015
414
361
233,943,600
1,992

ItemFiyat
3 adet 1500 HP Scroll
1050 KC
3 adet 300 AC Scroll
1050 KC
2 Adet Swift Scroll
300 KC
2 Adet Scroll of Attack
600 KC
2 Adet %50 EXP Scroll
300 KC
[VIP] Vault Key
1500 KC
Drop Rate Scroll
500 KC
Noah Scroll
1500 KC
Trina
1500 KC
50 YB
War Premium
50 YB
Exp Premium
50 YB
biz sizden 3 tane hp scroll 3 tane acc scroll istemedik eskisi gibi farm pre istedik.

MaRRakech

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2018
75
37
81,013,350
4,719
Coc Pre oldukca iyi Farm pre olmaması bu kadar uzaltılması saçmalık Kardesim Farm icin giricek arkadas varsa farm pre alsın ''coc'' Paketi oldukca zengin İlla farm paketi olsun istiyorsan al swict pre ! Bak dalgana

• Like
Reactions: GHOST

GHOST

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2017
145
109
82,539,600
6,052
Coc Pre oldukca iyi Farm pre olmaması bu kadar uzaltılması saçmalık Kardesim Farm icin giricek arkadas varsa farm pre alsın ''coc'' Paketi oldukca zengin İlla farm paketi olsun istiyorsan al swict pre ! Bak dalgana
+1

Omniknight

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
31
63
78,418,725
634
Bari açmışken postu bende uzun uzun boş yapayım :D
Şimdi Knight Online oynanış olarak aynı kalsa da, her açılan serverın özellikleri sebebiyle içerik bakımından; oynanışı ve stratejisi değişen bir oyun. Ne kastettiğimi izah edeyim.
Mesela Usko 80 level cap ile bir server açıyorsa bu adamın sattığı exp pre %200 exp veriyor. Çünkü exp kasmak zaman alan bir iş ve ciddi mana da kolaylık veriyor.
Peki TheMYKO 62 cap ile baslarken hemde 2 hafta kalacak bu capte, üstüne de santa eventler olacak..Ben neden exp pre alayım ki? Ben genie ile scorpiona koyacağım charı yavas yavas 62 sini olacak. Dk dan 5k almam ile 7.5k almamın bir mantığı yok.. İşte kastımız bu..
Yine mesela Usko'da Dc premium drop artışı veriyor, insanlar herhangi bir item cıkarmak icin %1 de olsa drop oranı fazla olsun istiyor.
Peki TheMYKO da durum ne şuan, farm pre sadece %200 coins artısı veriyor, baska hic bir özelliği yok hemde hiç.

Şimdi yanlış anlamasın kimse ama ben cok farklı oyunlara cok farklı miktarlarda para yatırmıs ve bundan da hiç gocunmamış biriyim. Ama pay to skip yapacaksam buna değmeli yani aldığım ürünler bana avantaj sağlamalı. Yönetim ekibi kendince bir ürün taslağı olusturup bunu da paket yapıp bakın size avantaj diyebilir. Ama oyunu biz oynuyoruz ve bunlar hiç de cazip değil.

Sadece eleştirmek olmaz. En sevmediğim şeydir çözüm yolu sunmadan insanlara bu veya şu yanlış demek.
Exp Premium 1 ile 49 arası %200,(ki server bası hızlı kasmak isteyenlere cazip gelsin), 49-60 arası %100, 61 ve sonrası %50 olsun... Bak buna exp premium derim çünkü babalar gibi avantaj var
yada bir farm pre yazalım..
Farm Premium, %10 exp artışı 2 np, %1 drop rate ve %200 coins artışı. Bak bu da babalar gibi farm pre oldu. Tabi bunlar görüşe açık.. Herkes bir şeyler söyleyebilir. Ama şuan ki halleriyle premiumlar gereksiz, sc, vip key, trina gibi ürünler halen cazip duruyor.
Umarım derdimi anlatabilmiş ve cok boş yapmamısımdır :D

Agitato

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 9, 2018
201
171
89,865,600
9,947
bence herşey uygun. hepsinin tek paket olması demek eşit şartlarda başlamak demek. para veremeyen farm pre kullanamasın bir zahmet. herkese başarılar.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,889
@Omniknight
Farm Premium da unuttuğun bir şey daha var NPC'ye sattığın itemler'de %50 daha fazla noah alacaksınız.

Exp Premium 1 ile 49 arası %200,(ki server bası hızlı kasmak isteyenlere cazip gelsin), 49-60 arası %100, 61 ve sonrası %50 olsun... Bak buna exp premium derim çünkü babalar gibi avantaj var
Bu avantajı uygulamak benim için çok kolay, şu anda yazdığım cümleden daha az efor sarf edip yapabileceğim bir olay. ama bu olay sizlerin tabiriyle "Pay to Win" olur..

• Like
Reactions: theSperman

ZuZu

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 17, 2015
128
85
80,708,100
2,445
@Omniknight
Farm Premium da unuttuğun bir şey daha var NPC'ye sattığın itemler'de %50 daha fazla noah alacaksınız.

Bu avantajı uygulamak benim için çok kolay, şu anda yazdığım cümleden daha az efor sarf edip yapabileceğim bir olay. ama bu olay sizlerin tabiriyle "Pay to Win" olur..
Sen istiyor farm pre verecek 50 YB daha :LOL:

• Like
Reactions: AsYapBiLaDeR_

Omniknight

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
31
63
78,418,725
634
Yaz babuş..Yazmıyorsun ki biz bilgilenelim. Senin premium özellikleri kısmında bu dediğin yok mesela. Diğer premiumlarda bu avantaj olmadığı sürece güzel duruyor.

Senin sattığın her şey pay to skip, sen oyunu değiştirici değil şahsı kısa vadede hızlandırıcı özellik satıyorsun. Mesela ben 49'a 10 dk da ulassam ne olur, 20 dk da ulassam ne olur. Cevap cok basit, 10 dk da ulasanlar sadece ilk sefer olarak bowl temizleme ihtimali olur. Bak ihtimal diyorum çünkü açılış günü zaten 20 tane ekip bowl da kapısacak. Ama mevzu cazip hale getirmekse özellikler de ona göre olmalı.
Ya ben seninle böyle konular konuşmakta istemiyorum. Cidden yaptığın işe saygı duyuyorum ama inan şu hali ile kötü duruyor paket. Sana kalmış dediğim gibi. Eski hali olsa coktan cekmiştim. Şimdi kombini kendimiz yapıcaz :)

• Like
Reactions: Kojiro and Ouss

JeremiaN

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 6, 2019
18
1
78,082,950
258
bu noah scyi kaldırman lazım veya coc paketinden kaldır kimse kullanmıyor pazarda da satılmıyor.

SanZ

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 6, 2016
22
3
78,052,425
2,002
COC ta 3 çeşitte yapılabilir EXP +FARm yada WAR+FARm pre de yapabilirsin insanlar mağdur olmaz. Bazı arkadaslar para yatıran alsın diyorda 150 tl az bi miktar degil . Yapıcı olursan kimse magdur olmaz .Sözde userlerin isteklerine göre şekillendirekcektin serveri yap bakalim dediğini ... Bi çözüm yolu üret @Kojiro

Ouss

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 1, 2017
274
119
89,255,100
1,017
COC ta 3 çeşitte yapılabilir EXP +FARm yada WAR+FARm pre de yapabilirsin insanlar mağdur olmaz. Bazı arkadaslar para yatıran alsın diyorda 150 tl az bi miktar degil . Yapıcı olursan kimse magdur olmaz .Sözde userlerin isteklerine göre şekillendirekcektin serveri yap bakalim dediğini ... Bi çözüm yolu üret @Kojiro
sanırsam şuan ki durumda coc v2 v3 tarzı ekstra paketler üretmek daha mantıklı hem oyuncular bu durumda imkanına ve kendine uygunu seçeler hem de kojiro'ya uygun olur

• Like
Reactions: SanZ

DaniCalifornia

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 1, 2015
16
5
78,052,425
125
Coc premium un değişmesi. Vay be kojiro kanka senden beklemezdik dicemde myko alemine ilk pus ları getiren hep sen oldun normaldir yani. Ama yaptığın şey yanlış. Bir switch preye 120 tl istemek switch in dahil olduğu coc dan switch i çıkarmak filan. Ayıp be kardeşim. Hani milletin cebinde 20 30 tl ye bu kadar göz dikmek... Sanırım bu sefer 2 ay hayatımı mahvetmicem. Serverın açıldıktan sonra ne doğrultuda gideceğini görür gibiyim.

• Like
Reactions: SanZ

DontWORRY

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 31, 2015
138
110
80,219,700
1,313
Coc benim ihtiyaçlarımı karşılıyor bence yeterli ama switch paketi hem fiyatı yüksek hem boş kalmış o paraya yetersiz. Değişik paketler üretilebilir. Dipnot : burdaki arkadaşların geneli farm preyide içinde istiyor sanırım ben istemiyorum eğer herkesin isteği göz önünde bulundurlucaksa ve bir değişikliğe gidilecekse coc paketine farm eklenir fiyat arttılır gibi şeyler olur böyle birşey ben istemiyorum ikinci paket olarak yapılsın yapılıcaksa diye düşünüyorum. @Kojiro

• Like
Reactions: Kojiro

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,889
Team Speak Sunucu Adresi : TheMYKO veya ts3.my-ko.org Team Speak Şifresi : TheMYKO
Coc premium un değişmesi. Vay be kojiro kanka senden beklemezdik dicemde myko alemine ilk pus ları getiren hep sen oldun normaldir yani. Ama yaptığın şey yanlış. Bir switch preye 120 tl istemek switch in dahil olduğu coc dan switch i çıkarmak filan. Ayıp be kardeşim. Hani milletin cebinde 20 30 tl ye bu kadar göz dikmek... Sanırım bu sefer 2 ay hayatımı mahvetmicem. Serverın açıldıktan sonra ne doğrultuda gideceğini görür gibiyim.

Eleştiri mi yaptığın ? Bir konuyu normal şekilde konuşamayacak mıyız ? CoC Premium uygun gelmiyor ise almamayı tercih edersiniz, bu kadar uzatmanın manası yok..

Şöyle bir goy goy da dönmüş konu içinde, "Kojiro, user i gördü götü başı ayrı oynuyor" HAYIR! "MITHRA" sunucusunda reklam konusunda kısır kaldı ve tarihi yanlıştı.

Status
Not open for further replies.