Bowl Bosslari

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

pooh

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 15, 2018
22
3
78,052,425
56
isillion olması gereksiz her şeyin bir mape sığdırılmasına gerek yok o zaman kale savaşının ve isillion beklemenin anlamı kalmayacağını düşünüyorum her şey ronark land'e sıkıştırılırsa bir keyif kalmazki :(
+21

ParisHilton

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2015
286
344
107,112,225
6,215
Bence bowl da eslant bosslari başlı başına saçmalık, insanlar saatlerini harcayıp eslantda 4 ayrı yerde farklı spotlarda bekleyip birşeyler kovaliyo diğer yanda cz de adam yok diye bütün bosslarin bowla yığılması var. Bence böyle şeylere gerek yoktu ben ve clanim mykonun böyle şeylere ihtiyacı olmadığını düşünüyoruz.

Ishida_Uryuu

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
106
30
79,303,950
566
Bence bowl da eslant bosslari başlı başına saçmalık, insanlar saatlerini harcayıp eslantda 4 ayrı yerde farklı spotlarda bekleyip birşeyler kovaliyo diğer yanda cz de adam yok diye bütün bosslarin bowla yığılması var. Bence böyle şeylere gerek yoktu ben ve clanim mykonun böyle şeylere ihtiyacı olmadığını düşünüyoruz.
eslantta her slotta 3-5 tane afq char var ben işten gelicem farmmı yapıcam bosmu kesicem pk mı atıcam o afq charlardan bana kalırmı sence bos 1 ay oldu günde 2-3 saat oynayabiliyorum sadece daha uniq takı 6 çitinim yok böyle olursa benim gibi oynayanlarında uniq item şansı olur hiç yoktan sadece sen ve clanın sağlam olmasın zahmet olmazsa başkalarıda item yapabilsin

ParisHilton

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2015
286
344
107,112,225
6,215
eslantta her slotta 3-5 tane afq char var ben işten gelicem farmmı yapıcam bosmu kesicem pk mı atıcam o afq charlardan bana kalırmı sence bos 1 ay oldu günde 2-3 saat oynayabiliyorum sadece daha uniq takı 6 çitinim yok böyle olursa benim gibi oynayanlarında uniq item şansı olur hiç yoktan sadece sen ve clanın sağlam olmasın zahmet olmazsa başkalarıda item yapabilsin
Kimse eslanta gitmesin diye birşey yok. Sonuçta myko oynuyoruz sen 2 saat online olacaksın diye düzen ona göre mi getirilmeli. Saçma geldi bana

• Like
Reactions: BenJameen

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
dostum ben de ortalama 11-12 saat çalışıyorum ama aksamları 6-7saat online oluyorum, uykumdan fedakarlık edip her gün 4-4.30 saat uyuyorum clanımla sürekli farm yapıyoruz , haftasonları full onlineyim tatillerde oyundan cıkmıyorum charımda takı da var cok sükür. Sen bu serverde 2 saat online olabilip farm yapabilicek olursan 20 saat online olanlar yine senin 10 katın farm yapabilecek değişen hiç bir şey olmayacak. yanlış anlama amacım polemik değil :)

Last edited:
  • Like
Reactions: ParisHilton

Ishida_Uryuu

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
106
30
79,303,950
566
dostum ben de ortalama 11-12 saat çalışıyorum ama aksamları 6-7saat online oluyorum, uykumdan fedakarlık edip her gün 4-4.30 saat uyuyorum clanımla sürekli farm yapıyoruz , haftasonları full onlineyim tatillerde oyundan cıkmıyorum charımda takı da var cok sükür. Sen bu serverde 2 saat online olabilip farm yapabilicek olursan 20 saat online olanlar yine senin 10 katın farm yapabilecek değişen hiç bir şey olmayacak. yanlış anlama amacım polemik değil :)
dediğin doğru ama hani bowlda geçerken yalandan bir atilla yada başka bir bos kesme şansım daha yüksek öbür türlü bos görmek hayal hepsinin saati alınmış çıktığı gibi kesiliyor

Ishida_Uryuu

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
106
30
79,303,950
566
Kimse eslanta gitmesin diye birşey yok. Sonuçta myko oynuyoruz sen 2 saat online olacaksın diye düzen ona göre mi getirilmeli. Saçma geldi bana
elbet yok ama mykoda olmayan bin türlü yenilik var bu kadar değişim içinde bu da olabilir zamanında kojiro ya magıc bag ekleyebilirmisin çanta da yer kalmıyor en azından scleri bage koyarız demiştim burası myko oyunun dinamiğine aykırı olmaz öyle demişti şimdi genie oto kutu değişik preler ne dersen var yani olabilir çokta şey etmemek lazım

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
dediğin doğru ama hani bowlda geçerken yalandan bir atilla yada başka bir bos kesme şansım daha yüksek öbür türlü bos görmek hayal hepsinin saati alınmış çıktığı gibi kesiliyor
senin şansın yükseldi evet ama örnek vermek gerekirse boss kovalayan bi adam günde 10 tane boss kesiyosa bu sayı bu yenilikle beraber 30-40 olacak, sen hiç boss kesemezken şimdi şansa 1-2 tane kesebileceksin inşallah şansın vardır 1-2 bossta drop alabilmek için

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,049
312,087,600
1,025,934
Fikrini sormadim sana , sen FT de milleti yatirmaya devam. Herkes sizin gibi bir karakteri 5 kisi oynamiyor..

ParisHilton

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2015
286
344
107,112,225
6,215
Fikrini sormadim sana , sen FT de milleti yatirmaya devam. Herkes sizin gibi bir karakteri 5 kisi oynamiyor..
isterse 50 kişi girer chara bundan kime ne ?
ft konusuna gelince random aliyo belki 1 gbyi hiç etmek istemişimdir. Tutulma bence bunlara, bu ara baya gb satan var onların peşine düş.

Valerafontis

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 12, 2015
141
83
79,609,200
4,954
Yerinde ve güzel bir olay.
Düşünüyorum böyle bir güncellemeye insan neden karşı çıkar diye bir sebep bulamıyorum.
Çoğu TheMYKO oyuncusu aynı sıkıntılardan muzdarip esland için. Birincisi devamlı afk karakter bırakanlar ve eslandda yatanlar. Yanlış demiyorum bu arkadaşların yaptıkları için bu da bir tür farm stratejisi sonuçta ama boss alabilmek için bizlerinde ya saatlerce o adamlar gibi eslandda yatmamız gerekiyor yada eslanddan ümidi tamamen kesmemiz çünkü hali hazırda genelimiz işten güçten ailemizden kısacası hayattan kalan ekstra vakitlerde oyuna girebiliyoruz artık o kadar kısıtlı zaman içerisinde eslandda yatmayı veya pk atma arasında tercih yaptığımızda da 2. Seçeneği tercih ediyoruz. Diğer taraftan herkes gördü onlarca acılan konuları burada; bossa dalıyordum ks attılar, üzerime yaratık lurelediler, bossu kaçırdılar vs vs.
Artık ikinci bir seçenek var. Oyunun esas amacı ve en zevkli yönüne katkı sağlayacak şekilde hemde.
Aynı şeyler atilla için de geçerli ki genelde bu tür boss ve boss yerlerinin belli kişilerin tek elinde gibi birşey olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım.
Bir diğer istek bunun gibi şuandaki serverda yapılan güncellemelerin gelecek dbler için server başında tarihle beraber önceden bildirilerek planlı şekilde yapılmasıdır.

• Like
Reactions: SarhostumHatrlamyrm

BarneyROSSSS

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 7, 2017
152
176
82,661,700
2,350
Su atilla felan random çıksın bari sabit yerde çıkıyor saatide belli yine clanlar toplanyor yine solo oynayana felan bir katkı saglamyor bowl içinde random atsin

Benq

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 8, 2016
13
11
78,021,900
53
Eslant bossları, atillanın CZ'de random çıkması gerekiyor, bu şekilde bir saniyede ölüyorlar. Ayrıca yerleri belli oldugu için bilenler sabit yerde bekliyor, yığılma oluyor. Bowl etrafına hem yeri hem saati random olarak atmalı.

SuqerMarket.

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 1, 2018
134
85
79,609,200
418
boss konusunda yorum yapmıcam ama bizi bu şekilde bir carı 5 kişi oynuyor gibi lanse etmek yanlış diye düşünüyorum

Lovimta

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 4, 2015
37
19
78,235,575
125
Eslant bossları, atillanın CZ'de random çıkması gerekiyor, bu şekilde bir saniyede ölüyorlar. Ayrıca yerleri belli oldugu için bilenler sabit yerde bekliyor, yığılma oluyor. Bowl etrafına hem yeri hem saati random olarak atmalı.
katılıyorum . yine belli başlı saatlerde pk dönmeye baslıcak insanlar cs saatinde geliyordu simdi bos ve cs saatlerinde gelicek. Eğer bosların saati random olursa daha bi cafcaflı olur sanki.

• Like
Reactions: iam4ChinG

Jekyll

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2017
119
52
79,303,950
384
Bu konu ile ilgili bir iyileştirme yapılır diye düşünmekteyim yoksa boss saatleri fix olacak 2 dk içinde tüm bosslar kesilecek bitecek bunun yerine 2-4 saat aralığında random saatte random location da atması daha doğru olabilir. Değerlendirileceğini umuyoruz.

• Like
Reactions: Mileenaa

metiNNNNN

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 25, 2017
77
52
78,693,450
1,261
Eslant bosslarında fakeleri olmalı. Nasıl cz bosslarının fakeleri varsa eslant bosslarınında fakeleri olmalı. Varmı acaba eslant bosslarının fakeleri ?

• Like
Reactions: kartel