Bir Pişmanlık Öyküsü Okuyun Ders Alın.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

ExecutioneR

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 20, 2017
40
12
78,388,200
104
Neyin kafasını yaşıyorsun aq
Kıt beyinli okumaya bile zahmet etmeyen 'ağlama mq velet mq tokatladık mq' dışında kelime dağarcığı olmayan fikirden yoksun forumun %80 ini oluşturan boş insanlar grubundan klasik bir mesaj daha, biri 1 sayfa doldurur derdini şikayetini arzusunu anlatır ve ordan biri cıkar 'sus mq' der kendi çapsızlığı içinde 10 saniyeliğine adam oldum sanır, çekilmez olan oyun lvl item değil, çekilmez olan %80'i fikirsiz ahlaksız egolu bir toplulukda oynamaya mecbur olman, buda bizim zaafımız ne yaparsın ve kötü olanda onlara cevap vereceğim diye yok yere kendini düşürmektir.

EnesGulsev1m

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 18, 2015
164
83
80,830,200
625
Kardeşim iyi hoş güzel yazmışsın yaşın kaç bilmiyorum ama bu oyunu bu kadar ciddiye almayın keyif almaya bakın olayı sevgiliye son mektup nolur beni affet gibisine çevirmene gerek yoktu kimseyi uyarmanada gerek yoktu kojiroyu hayatının aşkı gibi göstermenede gerek yoktu biraz abartı bi yazı olmuş birazcık ağır başlı olmalısın belki senden büyüğüm kulağına küpe olsun.
Teşekkür Ederim Abicim.

EnesGulsev1m

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 18, 2015
164
83
80,830,200
625
Abilerim, Kardeşlerim, Bu Güne Kadar Kimi Kırdıysam veya Kimin Hakkına Gasp Ettiysem Bilmeden Etmişimdir Saysın , Çünkü Hatalarımdan Ders Alan Biriyim , Bazı Arkadaşlar Hemen Hemen Herkesi Küçümsüyor , Onların Burada Olmaları Tabi ki Beni Çok Kötü Etkiledi. Aklınız da Nasıl Biri Olarak Varım veya Kalacağım Orasını Bilemem Ama Ailem ve Arkadaş Çevrem Beni Çok Sever Sayarlar. Umarım Bir gün Karşılaşırız ve Sizlere Yaptığım Hataların Gayri İhtiyari veya Geçici Heveslerin Cezbediciliğinden Kaynaklı Olduğunu Gösterme Fırsatım Olur. Kojiro'yu Abim Gibi Seviyorum ve Ona Hata Ettiğimi Kabul Etmekle Birlikte Size Sormak İstiyorum ; Siz Annenizi O Kadar Severken Bile Hiç mi Hata Etmediniz ? Yıllardır Bu Serverda Oynuyorum ve Saysanız 2 veya 3 Kere Hata Ettim ve Cezasını Çektim , Bu Son Yaptığımın Cezası Büyüktür Kabul Ediyorum, Affına Rızam İzin Vermez Zaten. Benden Büyük Küçük Herkesten Özür Diliyorum , Umarım Bu Konunun Son Yorumu Olur, Haddinden Fazla Uzadı ve Olay Amaç Dışı Bir Hal Alıp Şova Döndü. Herkes Hata Yapıyor ve Herkese Belirli Süre Ceza Veriliyor, Bir Gün Cezam Biter de Tekrar Sizlerle Birlikte Bir Oyunda Olursam, Umarım Bu Yaptığımdan Büyük Bir Ders Almış Olurum. Sağlıcakla Kalın...

Status
Not open for further replies.