Beyler Hırsızlığımı İfşa ediyorum...:))

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

murtaza46

Level 50
Mar 9, 2021
5
1
19,413,900
93
arkadaşlar bu sonaykaraca denen mahluk tam bir aptaldır bi keresinde partysine girdik kendi okcu partye komut veriyordu. kendi cocuguna ses cıkarıyor diye bagırıyordu bizde dedik ki oyun içinden konsuuyoruz tabi, bırak bagırsın cocuktur biz rahatsız olmuyoruz.sonra başladı bize atar yapmaya çocuguma nasıl davranacagımı sızdeen mi ogrenıcem falan o yüzden FEKO 'ya hak veriyorum bu adam ruh hastası oldugu icin FEKO ananın ak sütü gibi helaldir kardeşim bu cocuk her servreda aç keşke benimle donerkende bana da düşsse ben vermesem

• Like
Reactions: Ricky

metin01

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 24, 2020
4
3
78,052,425
1,094
CRITIC SENDROM DENEN AC CLANA HICBIR SEKILDE BISEY VERME OYLE BI KURAL DA YOK ıtem senın sana dusmus senın ınsafıyıetıne kalmıs artık naparsan yap

• Like
Reactions: Ricky

Ricky

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 9, 2015
12
7
78,021,900
472
Bunu pay etmeyen hırsızdır arka çıkan haklısın diyen destek verende hırsızdır... İster yemeğe gider ister kapı açmaya gider o ara çıkan drop vs ortaktır ne anlatırsan anlat hırsızlığını saklayamazsın burada destek çıkan herkeside kara listeye aldım 2 3 bin tl için bu damgayıda yemezsin yazık be cidden dünya geçici bir yer keşke diğer tarafıda düşünseniz azıcık dürüst insan mykoda yüzde 10 gerisi aynı mantık
Hadi lan ordan. Senin her tarafın kara listeye alsa ne yazar. Karakter yoksunu adamları destekleyen de karakter yoksunudur o zaman. Yaptığı harika birşey alkış demiyorum ama bu adama müstehak. Farklı bir kişi olsaydı bu durumu yaşayan, o zaman yorumum daha farklı olurdu. Bu adamlarda karakter diye birşey yok. Farm atarsın ks gelir, her türlü çirkefliği yapar, emeğine saygı duymaz ben bu adamları mı destekliycem ...

evo3131

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 4, 2017
3
0
78,021,900
248
Senin gibi karaktersiz ler yüzünden oyunun tadı kalmıyor işte.

Toyota

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
361
130
118,101,225
3,814
critic sendrom klanı tam bir zorba ks farmer çetesidir iyi olmuş hak etmişsiniz. sabah sabah moralim yerine geldi

Swollen

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2017
313
168
99,938,850
1,521
Moradonda Bazı veletlerin kendini bilmezliği yüzüne bu konuyu ben açıyorum. ADamlara foruma konu açın diyorum ses yok ne yapalım iş başa düştü. Nick FEKO bu nick benim deildir. charı serverin başında pazardan masteri açık diye uyguna aldım ve öyle de kaldı ncs atmadım. uzatmadan detayı anlatıyım. 07.03 tarihi sabaha karşı 2:30 3:00 saatleri arası bowl dönüyorum. Bir baktım arkadaşım Sonaykaraca. Dedim hayırdır bu saatte filan vs. Ben bowl dönyorum geliceksen beraber dönelim dedim. Karus pt çok kutu alma şansımız artar diye çağırıyorum kendisini. Herkez bu yüzden pt kurup döner bowl. neyse 1 saate yakın döndük. ha uyuduk ha uyuyacağız. Neyse Sonaya bir iki defa dedim beraber uzaklaşmadan dönelim vs. En sonunda Sonay adam peşinde bowl dışına dogru koştu ve ben dönmeye devam ederken Sonay a Ters istikamette Bach attı tek kestim. Adam bach i bile görmedi. Rol ün çıkma sevinciyle Shardın benden dedim. Kastettiğim Shard+6 yani içimden geçen. Neyse bu sabahına yazmaya başladı tabi kaça satıcaz pay filan vs. Dc gel Dc gel. Akşamına müsait olunca girdim dc konuştuk. Çözdük sanıyordum ama. Daha sonra Bu yine dc ye bak diyip kendi yamaklarının da konuşmasına izin vererek üzerime gelinmeye başlandı. Denilenler yok öyle pay olması lazım Townda olsa dahi . Yok seni human kesseydi vs. sen de alamazdın bilmem ne bilmem ne. Ben kalp kırmayı sevmem. sonra dedim sonay görüşelim filan tabi bunlar hep bir ağız işte shard+6 yı alacak kadar elimde kc gb ne varsa vermemi istiyorlar. yani tabiri caizse aç köpek gibi saldırıyorlar. İşin garip yanı sonay normal konuşuyor ama elemanlar ateşli. :) neyse Bugun itibari ile de sonaya yazdım kardeş sana shard+6 pay deil bi centilmenlik ödülü gibi bişeydi söz deil namus deil. Bu yapılanlara karşı içimden vermek istemiyorum. Vermek zorunda da değilim. Tekrar söylyorum Bach i tek başıma kestim. Olaya canlı şahit son hp lerine yetişen AWNER nick li asas arkadaş :) Buraya da drobun bana geldiğini gösteren bi ss Atıyorum... Herkeze iyi oyunlar dilerim...
Not: Bu bir bilgilendirme Topictir. Aksini iddia eden varsa ss lerle ispata açıktır... :) Bir item için bozmayın kendinizi lütfen..
Bowl'da RACONU ben koydum . Tek kestiğin dropta kimseye bir şey verme zorunluluğun yok aynı ptde olsan dahi, kardeşim güle güle harca bu zamana kadar düşürdüğüm uniq itemleri ben istediğim için pay ettim yoksa ''benim'' bile verme zorunluluğum yoktu . hayırlı olsun :)

• Like
Reactions: ErcanEcevit