Ben Zaws

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Probe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 14, 2015
18
0
78,052,425
40
selamın aleykum arkadaşlar ben öyle afilli kelimeler bulup felsefe yapmayı boş konuşmayı pek bilmem ama yalanıda yalana inanıp insanların günahına giren insanlarıda sevmem bazı insanlar benim hakkımda yalan yanlış birşey yazmış olayın özünü evelemeden gevelemeden aşşadaki konu açmama ragmen farklı farklı yalaandan yere konular açıp altta bırakmışlar son defa bi konu açıp öyle bilip bilmeden yazan çizen konuşanlara gelsin bu sözlerim
Öncelikle öyle hırsızlık filan yok ortada olay şu şekilde gercekleşti 6 7 kişi bowl dönüyorduk sonra riote görevlerimizin az kaldıgını gördük yapmaya başladık hepimiz aynı clanda aynı party de ve ts deydik biz riote keserken bu 2 şahsiyet bowlun diğer tarafında javana bulmuşlar bende dedim bi bowl döneyim diğerleri riote keserken bu şahsiyeti bozuk insanların javanayı kestiklerini gördüm ts den diyorum ki bu kişilere kardesim javanayı kesiyosunuz neden haber vermıyosunuz ses etmiyosunuz biz sizi cagırıyoruz her zaman maradondan kosup geliyosunuz diye sormama ragmen cevap vermıyolar bende ts deki cocuklara dedim ki koşun bunlar javanayı kesiyo bize söylemiyor ben öyle deyince butun herkes geldi içinden rol attı rol de bize düştü şimdi ben bnlara diyorum ki kardeşim niye haber vermiyosunuz ? cevap yok kem küm ediyolar kardeşiim bidaha soruyorum neden haber vermiyosunzz diyorum tekrar cevap yok sonra bende farkettim ki bunlar bunu tek başına kesip içinden cıkanı pay etmiceklerdi eğer edicek olsalardı zaten o javanayı keserken ts den haber verirlerdi herkes gelirdi ben bunu farkettim bunlara dedim ki siz cakalsanız ben kurtum size pay filan vermıyorum kazdıgınız kuyuya sizi düşürdüm ondan böyle kuyruk acınız oldu insanları kandırmaya calışmakdan vazgecin eğer birazcık yüreğiniz varsa doğruları anlatırdınız insanlara bizleri kötülemezdinz gerci bizim kimseye kendimizi ispatlamayagerek yok o itemde gardof da da değil item bende bende sana pay filan vermıyorum değil pay vermek sana su vermıyorum şimdi işine bak insanları kandırma inanıp inanmamak size kalmış arkadaşlar kendinizi su olayın içinde benim yerime koyun siz olsaydınız ne yapardınız vesselam ?