Avuçlarımızdan Kayıp Gidiyor...

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

kartel

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 3, 2016
215
89
83,272,200
675
Niye warriorlar yere vuruyor asaslar p.ç mi zaten tormentle 2k ya yakın vuruyor şuanda. Mage novaları da 2 dk gibi cd salakça bişey o zaman warriorların seri skilleri de 15 saniye de dönsün veya asasların spike'ları 1 dk da dönsün, meleeleri tutan yok okçu açmasınlar diye önüne geçen yok hazır item istiyorsun galiba yan okçulara? O zaman herkes yan okçu yaparız z1z1 koxp kurarız town önlerine :) her öneri de warrioru düşünmüşsün sende warriorsun galiba saçmaladığına göre beyin yapın çok değişik allah kimseye vermesin
boş konuşuyor işte
ALLAH SİZE AKIL FİKİR VERSİN ŞU DEDİĞİMDEN ANLAMADINIZ BİR TÜRLÜ. SİZE BU CEVABI YAZMAYI DAHİ LAYIK GÖRMESEMDE NEYSE.
BURASI ÖNERİ YERİ FİKİRLERE KATIL YADA KATILMA HERKES ÖNERİ YAPSIN KOJİRO SENDEN DAHA ZEKİ MERAK ETME.DEĞİŞİKLİKLERİ YAPACAK O . ZATEN MANTIKSIZ BULSA O DEĞİŞİKLİKLERİ YAPMAZ.

ExsapieNN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
183
102
81,623,850
2,009
Bi yalvarmadıgım kalmıştı melee oynarken şu magenin ice skilini wariorun ayak kırmasına descentine bi bakın diye, ama hep bakıldı hep bi ilgilenildi ama hiç brişey değişmedi, ama okçu hera basmadı hemen düzeldi olay arz talep meselesi ise bizde bundan sonra oyunun düzenine göre oynariz oynicazda.
Ah canım benim cümlede kurarmış.

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015
405
455
233,943,600
11,057
Adam büyük harflerle öneri yazmış okudun mu ? Ne bu hiddet bu celal..
Öneri mi? Bunlar mı? Kardeş senin okuman yazman yok Galiba 2 dk da bir nova diyor warrior yere vursun ap artsın falan diyor usko mu oynuyoruz burada önerinin de bi adabı var

kartel

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 3, 2016
215
89
83,272,200
675
Öneri mi? Bunlar mı? Kardeş senin okuman yazman yok Galiba 2 dk da bir nova diyor warrior yere vursun ap artsın falan diyor usko mu oynuyoruz burada önerinin de bi adabı var
tamam önerilerimi beğenmiyor olabilirsin. einstein yer çekimi ışığı büküyor diyince herkes bunu saçma bulmuştu. ama şuan bu bilinen bir gerçek. ben mühendislik öğrencisiyim .bize öğretilen mühendisliğin genel tanımı problem solver dır yani sorun çözücü. bir sorun vardı bende öneri yaptım . önerilerim sana veya herkese saçma bile gelse bu fikirlerimin saçma olduğunu göstermez. değişiklikleri yapacak olan kojiro ve eminim ki çoğumuzdan zeki. önerileri saçma buluyosa uğraşmaz diğer fikirleri değerlendirir. ben fikirlerim saçma olacak diye paylaşmassam çözüme çoğu zaman gidemem . senin yaptığın şeyide anlıyorum. önerilerime sert çıkıyosunki ön alasın kesinlikle bunlar yapılmasın. canım kardeşim rahat ol .

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015
405
455
233,943,600
11,057
tamam önerilerimi beğenmiyor olabilirsin. einstein yer çekimi ışığı büküyor diyince herkes bunu saçma bulmuştu. ama şuan bu bilinen bir gerçek. ben mühendislik öğrencisiyim .bize öğretilen mühendisliğin genel tanımı problem solver dır yani sorun çözücü. bir sorun vardı bende öneri yaptım . önerilerim sana veya herkese saçma bile gelse bu fikirlerimin saçma olduğunu göstermez. değişiklikleri yapacak olan kojiro ve eminim ki çoğumuzdan zeki. önerileri saçma buluyosa uğraşmaz diğer fikirleri değerlendirir. ben fikirlerim saçma olacak diye paylaşmassam çözüme çoğu zaman gidemem . senin yaptığın şeyide anlıyorum. önerilerime sert çıkıyosunki ön alasın kesinlikle bunlar yapılmasın. canım kardeşim rahat ol .
Tamam kardeşim iyi niyetini anladım şmdi @Kojiro yu buraya davet edip beni forumdan uzaklaştırmasını bekliyeceğim hatamı anladım.

• Like
Reactions: TheCerkes

AirShipReady

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2017
11
3
78,021,900
256
kardeş sen başka bir mesajında diferansiyel falan demişsin anladık mühendislik okuyorsun :D fakat sen insanları eziyorsun mesajında bunu fark ettinmi :D ben senin kadar çözemedim sınavda biyoloji okudum fakat o yazılarıyla dalga geçilen theory varya :D dördüncü okulunu bitirmek üzere uyandırayım ben seni :D

kartel

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 3, 2016
215
89
83,272,200
675
kardeş sen başka bir mesajında diferansiyel falan demişsin anladık mühendislik okuyorsun :D fakat sen insanları eziyorsun mesajında bunu fark ettinmi :D ben senin kadar çözemedim sınavda biyoloji okudum fakat senin o yazılarıyla dalga geçtiğin theory varya :D dördüncü okulunu bitirmek üzere uyandırayım ben seni
ben kimseyi ezmedim ben kimimki odtü okuyorum diye adam değilim ben kişiliğimden dolayı adamım. uchica dalga geçti cevap verdim. vcl keza dalga geçti cevap verdim. theory ayrı bir konu . yazılarını okumanız yeterli. VE SON SÖYLEYECEĞİM MELEE İÇİN ÖNERİLER OLMASI GEREKEN BU YER BENİM YÜZÜMDEN KİRLETİLDİĞİ İÇİN ÖZÜR DİLİYORUM . AMA İNŞALLAH BU YAZILAR ÖNERİ YAPACAK ARKADAŞLARIN ÖNÜNÜ AÇAR

AirShipReady

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2017
11
3
78,021,900
256
ben kimseyi ezmedim ben kimimki odtü okuyorum diye adam değilim ben kişiliğimden dolayı adamım. uchica dalga geçti cevap verdim. vcl keza dalga geçti cevap verdim. theory ayrı bir konu . yazılarını okumanız yeterli. VE SON SÖYLEYECEĞİM MELEE İÇİN ÖNERİLER OLMASI GEREKEN BU YER BENİM YÜZÜMDEN KİRLETİLDİĞİ İÇİN ÖZÜR DİLİYORUM . AMA İNŞALLAH BU YAZILAR ÖNERİ YAPACAK ARKADAŞLARIN ÖNÜNÜ AÇAR

:D knk sen hala devam ediyorsun saman altından albeni yapıyorsun :D ne var adamın yazılarında ben orayı anlamadım hem ayrıca senin adam olup olmadığına sen yorum yapamazsın ama abi :D sorun burada neyse konu dağılmasın harbiden konuyu açan arkadaşa ayıp oluyor

JagerMaister

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 21, 2015
175
333
99,755,700
2,142
Konuyu kişisel polemikler ile kirletmeyin. Hem oyunu oynayan oyunculara hem de yönetime faydalı olacak fikirlerinizi beyan edin, edin ki bu konu güzel bir şekilde çözülsün yönetim de daha faydalı şeylere vakit ayırsın..

Play

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 9, 2016
99
33
79,487,100
1,916
Eğer okcu mage ye bir müdahale yapılırsa cz useri yarı yarıya düşer.

JagerMaister

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 21, 2015
175
333
99,755,700
2,142
Eğer okcu mage ye bir müdahale yapılırsa cz useri yarı yarıya düşer.
Müdahaleden kasıt damage azaltma yok sayma değil ki zaten okçu mage oynayan arkadaşların çoğu MELE oynayamadığı için buna yönelmiş durumda, ortam bunu gerektiriyor. Bizim bahsettiğimiz sorun CR' lerdeki durum herkes BASİT' e alıştı ve bu şekilde devam ediyor. Düzenleme gelirse oyunun %80' ini oluşturan MAGE ve OKÇU' larda eskisi gibi MELE' ye dönüş sağlayacaktır bu da oyunu job ve ekip bakımından daha göze hoş gelir kılacak ve herkes mutlu olmuş olacak.

JagerMaister

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 21, 2015
175
333
99,755,700
2,142
Bu server melee için ne yaptınız diye sorarsanız

Random itemlerdeki Master itemler düzenlendi, daha adil hale getirildi. Şöyle düşünün bir CR etkinliğine 300 mage giriyor ise 300 mageden 100 tanesine ihtiyaci olmadı halde Lesath Lobo Lycaon gibi itemler düşmekteydi, bu itemleri kaldirip herkesin ihtiyaci neyse onları verdik bu serverda.
Bu tarz ince düzenlemelerde oldu, meleeyi cazip kılmak için.
Class Kutuları için : http://www.my-ko.org/guide/chest
Rastgele itemler için : http://www.my-ko.org/guide/eventrewards
Class Death Match sistemi yenilendi
Ayrıca @Kojiro http://www.my-ko.org/guide/chest Kutu Sisteminin elden geçirilmesi gerekiyor.

Rogue' lerde Shard - Iron Bow gibi para eden yada lüx tabir edilen itemler atarken Warrior' larda malesef yok. Örnegin Raptor - Totemic Spear yada Mirage Sword gibi itemler atmıyor. Warrior Class' ında en yüksek item Glave atıyor :)

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
Öncelikle herkez değil "herkes" yanı sıra warriordan başka bi jobu oynamakta güçlük çekiyorsunuz sanırım sen ve senin gibi yorum yapanlar. Çünkü hepinizde bi aralarına gireyim priestim tor atsın herkese tek atayım isteği var. Kendiniz zevkinizi yapıcaksınız supreme,hydros serverlarındaki gibi ama solo oynayanları veyahut geride kalanları düşünmeyeceksiniz.O zamanda eminim şunları söyleyeceksiniz; Kojiroooooo userler gidiyo etkinlik yap userleri oyuna çek :) Bunları anlamak için düşünmenize bile gerek yok aslında sadece eskileri aklınıza getirin yeter.
öncelikle ben herkes demek den hoşlanıyorum devamına gelırsek son 2.3 serverdır mage oynuyorum okcu arkadaslarımın carlarına gırıyorum cevrendekı kolsuzlarla karıstırmazsan sevınırım bızım ıstegımız server sartları mılletı okcuya ve mageye yonlendırmemesı bunu su 5 sayfalık konuda anlayamadıysan zaten dahada anlatıp anlamana yardımcı olmamız gereksız ki ( eminim sunları soylıyceksınz yazdgn satırda user gıdıo bla bla.. ben cevabını yazımda vermısım etkınlıkler kalsın dıyerek ama onu da okumamıssın veya anlamakda zorluk cekmıssın:) ) son olarakda bız 5 pt lık TheMYKO serverda gorduk halımızden memnunduk o yuzden kasma kendını sen kardesım sıkıntı yok 2012 den berı burdayız sartları ıyı kotu gene burda olucaz.

Last edited:
  • Like
Reactions: Berhat [Musashi]

Berhat [Musashi]

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 27, 2016
435
286
165,567,600
7,624
Öncelikle herkez değil "herkes" yanı sıra warriordan başka bi jobu oynamakta güçlük çekiyorsunuz sanırım sen ve senin gibi yorum yapanlar. Çünkü hepinizde bi aralarına gireyim priestim tor atsın herkese tek atayım isteği var. Kendinizy zevkinizi yapıcaksınız supreme,hydros serverlarındaki gibi ama solo oynayanları veyahut geride kalanları düşünmeyeceksiniz.O zamanda eminim şunları söyleyeceksiniz; Kojiroooooo userler gidiyo etkinlik yap userleri oyuna çek :) Bunları anlamak için düşünmenize bile gerek yok aslında sadece eskileri aklınıza getirin yeter.
Burası SOLO KO değil denilmişti bir konu altında haberin olsun :)

• Like
Reactions: KING

Berhat [Musashi]

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 27, 2016
435
286
165,567,600
7,624
Ha bu arada ben de solo oyuncuyum

Gate

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 3, 2016
92
51
78,693,450
2,371
Arkadaşlar oyunda herkes okçu karakteri ve mage karakterini tercih ediyorsa Kojiro nun suçu nedir bunda ?

Okçu karakterini Kojiro mu var etti ?

Şu realiteyi anlayın artık. Arz ve Talep meselesi bu işler.

Mele teamler ağlamayın artık. 3 Priest 4 Warrior 1 Tp Mage delip geçeceğiniz günler de gelecek.

65 Cap denildi 65 lvl %10 def gelmedi henüz. Bu nedenle okçulardan fazla damage alıyorsunuz.

65 Captan sonra okçular ağlayacak bu sefer damageler düşürüldü diye.

Bitirin artık şu Archer class muhabbetini.

Algı yönetmeyin !

JagerMaister

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 21, 2015
175
333
99,755,700
2,142
Arkadaşlar oyunda herkes okçu karakteri ve mage karakterini tercih ediyorsa Kojiro nun suçu nedir bunda ?

Mele teamler ağlamayın artık. 3 Priest 4 Warrior 1 Tp Mage delip geçeceğiniz günler de gelecek.

65 Cap denildi 65 lvl %10 def gelmedi henüz. Bu nedenle okçulardan fazla damage alıyorsunuz.

Algı yönetmeyin !
Dostum sende tamamen yanlış anlamışsın olayı :) Ben zaten MELE DEĞİLİM konuyu ve yorumları dikkatli oku. 65 Cap varken de MELE azdı, azalıyordu şimdi daha da az. Ayrıca bu @Kojiro ' nun suçu demedim, demedik ki ? Anlatılmaya çalışılan başka birşey damage ile alakalı değil :) Arz, talep demişsin ama işte MAGE - OKÇU oynayan arkadaşlarımız aslında MELE ekipler birçoğu durum bunu gerektirdiği için bu şekildeler, buna bende dahilim.

• Like
Reactions: KING

Mordad

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 11, 2016
88
45
78,693,450
1,466

Algı yönetmeyin !
Kardeş algında sorunlar mı var burada farklı bir şeyden konuşuluyor okuduğunu anla bi. Ben bir archer olarak bu konudan rahatsızsam belli ki bir sıkıntı var burada bahsedilen 2 şey var archerin cooldownsız %100 tutan ice skili pk yı pkdan çıkarıyor ikincisi ise pk nın darda sıkışması ve bu yüzden istiyor isen git oraya 80 lvl edit char koy ne zevk alabilir ne de pk atabilir görmediğin bir yere ok sıkıp nova atan bebeler gelip şurda gereksiz yorum yapmasın okuduğunuzu anlayın bi.

• Like
Reactions: Berhat [Musashi]

Play

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 9, 2016
99
33
79,487,100
1,916
70 açılmasıyla birlikte bence melee eski günlerine dönecektir o zamana kadar da bırakın adamlar(okcu mage) crsini yapsin, dmsini donsun . Dengeye kavuşur merak etmeyin. Çünkü inanın normalde czye adım atmayan 10larca insan mage ve okcu ile cr yapabilme pk atabilme fırsatı yakalıyor. Öte yandan sağlam ice mage ile mele pt okçuların içinden geciyo .)