Anılar...

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Noctowl

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 7, 2015
64
27
78,235,575
3,513
Şu konuyu canlandırın ya okuması güzel oluyor Diez de çok sağlamdı abimin priesti ile oynarken acayip keyif alırdım Blood,Antillmob,Tormentors,Oblivion Tempest PhontomRogue , Ayasofya clanı vardı zeytinburnunda adem abi cafeleri vardı ne zaman girsek hep mehter marşı çalıyordu :D

MuHo

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 8, 2016
68
34
78,418,725
3,296
Ankara chatlaq cafe TAURUS,Ceeya(FuU),2005-2009 Olympiasındaki herkes (Rm,Zt,Innervision,Insomnia),Ardream dupesi,

505,czcombo,zr3,boldpilot(000dan iyi bu zr3 ve boldpilot bu arada yazın izleyin ),hilaladam ve tek gecedeki ko vurgunu.Ak2 koxp heaven fire

soyulmuş DeDex (31 lvl %31 0 coin 0 item), N4ti( Maneste 12 yaşında bu charla oynadıydım FD 'den 2ay sonra 74 LvL rogue Iron setli dragonlu falan

cennet gibiydi), Cyhper ZIIRT ban yiyip 8 setle bi daha ban yiyip 9 setle gelirdi

Kolcu

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 8, 2016
38
20
78,235,575
250
Yıl 2006 abim oynuyor ben izliyorum. Abimin de hayran olduğu bir adam var nicki Mrav1337.
İngilizce bildiği icin mravla muhabbeti de fena değil. Ama aralarındaki ilişki arkadaşlıktan cok hayranlık gibi. Mrav hep solo takılır, onu ptde göremezsiniz. Cz haddinden fazla kalabalıklaşırsa da gel diye abime pm atardı.

Abim anlatıyor,
-Bak oğlum diyor, 1 parti adam gelse yıkamaz onun magesini.
Warriorların kombosunun r2222222222 olduğu dönemde şiir gibi kombo yapıyor adam, 8 hell blood, 7 quest stafı, 8 Shell seti,kasasının yarısını dolduran antidef itemleri, dual sse,iron set, 7 veya 8 chitin shieldi, dual frsiyle terör estiriyor. Skill barına nova bile koymuyor, abimden str vermesini isteyip Warriorlara staffla kafa atan bir manyaktan söz ediyoruz.

Timur,urbester,strom... kime sorsan en iyi mage kimdi diye bu isimleri söylerler, ben de hep şöyle derim,
-Keşke mrav'ı izleyebilseydiniz.

Hırvatistan'da yaşardı bu eleman. Bir gün ansızın kayboldu ortalıktan bir daha da gören olmadı sanırım.

Last edited:

abaragambi

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
105
20
79,151,325
259
O pompali_behcet bizim istanbul cafenin insani kendisi cerrahpaşa tıp fakültesinde doktordu :)
Eymen'in chari ilede cok pk attim cafeye cok gelir giderdi. ELT_Archer i bilirsin onlarin tayfasi bizim semtin insanlari idi istanbul/fatih hatta ELT claninda madTurk vardi cihan abi dd35 bot vardi adamda cocuklugum onun elinde gecti diyebilirim. Chari eline aldinmi bilmene gerek yok adamin yanindan gecsen yetiyordu. Guzel gunlerdi gercekten :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen hepsini bilirim o zamanlar knight knighttı. Şimdi gram zevk almıyorum ben. Cok ezik oluşundan miydi bilmiyorum ama çok fenaydı. Bir warrior char ile oynamak için 30 dk yol yürürduk. Eymen arıyordu hadi gelmiyonuz mu diye şimdi ise arkadaş arkadaşı soyar oldu. ELT clanida xiegenonda en iyi clandi zaten.

FullMetalJacket

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
173
117
81,440,700
686
ares serverinde hiçbir zaman humanlar hükmetmedi, lanet kelly soulslayer monsterkill perpateusdreamerli 3 hayvan human town önünde beklerlerdi human arka kapıda nychris 1up bobert gibi np babaları bowla el koyan gavok ekibi lord mozard hesbolah polifinikosuruk drt_twistedlady mageler bowla sokmazdi .. humanlar townda mahsurdu ve öyle kaldı bunlardan ilginç olanı ise karus np kralı 70 nychris değil 61 lvl bobertti 13 yıl geçti aradan hala akıllarda gerçek olan tek şey aresde efsaneler bitmez .

Bobert sürekli pkdaydı, herhalde en uzun süre krallık yapan adamlardan biriydi areste. priestini alır czden ayrılmazdı, expde falan gördügümü hic hatirlamiyorum dogrusun.
algıda seçicilik mi bilmiyorum ama her serverda en kalabalık orclar olurdu ama en iyi playerlar hem humanlarda olurdu.

bu arada bi ksc ekleyeyim Chrile ile Alkoc babayı kovalıyor. Alkocun can buffsız 12 hey gidi hey. ve partyde misiak_pl var. (alkoc'u hic sevmem cok ukala ve kendini begenmis bi adamdi, ncs hali de lordnelson'dı fire drake zamanı)

Ares te tamtam ve sert ****** görmeyen player yoktu. Ikiz kardeşler geliyo kaçın derlerdi. Hey gidi hey ellerinde dual 8 shard parıl parıl parlarken supure supure geliyorlardı. Onlardan tek yemeyen mage yoktur herhalde. Birinde kareli S birinde Kareli M vardı hiç unutmam. Güzel günlerdi bi pk movieleri falan olsada izlesek. Ama o zamanlar dediğin gibi ne ts ne baska bisey vardı.

Günümüzde çoğu asas 0000000 i izleyerek combo yapmayı öğrendi.

NYChris ve priesti MorbidlyTwisted çok kaliteli insanlardi ayni partyde bile oynamışligimiz vardır.

Xiegenonda LastMetalIV yi bilirsiniz (eymen) Bursada bi gün kafe kafe dolaşıyoruz. Yazicili internet arıyoruz çıktı alicam. Bi gün deniznet isminde bursa İhsaniye de bi kalabalık gördük arkadaşla. Dedik alla alla nedir bu kalabalık. Bakalim falan gittik girdik kafeye. Bir baktım eymen LastMetalIV knight oynuyor kalabalık onu izliyor falan. O zamanki nicki AngeluS asasti. Dupeden +3 takilar dan ban yedi Rainingblood ile birlikte. Daha sonra biz arkadaşımla oturduk War craft oynayalım dedik. Oturduk oynadık falan. Eymen geldi dedi dota biliyo musunuz beraber oynayalım falan. Neyse bi gün oynarken dedim eymen bi chari yazar mısın ben pk atayım. Yazayım dedi oyna falan. Kalbim durdu sandım. Heyecandan oluyorum. Xiegenonun Kareli Dragonlu çariyla oynucaktim. Arkamda.abartısız 25 30 izleyici. LastMetalIV chariyla girdim. Priesti vardı tanıyanlar bilir pompala_behcet nickli dedi.ona pm at gelsin takılın. Abi heyecandan kalbimin atış sesini duyuyorum o derece. Areste cüce mage oynarken birden böyle charla oynamak falan. Hiç unutamiyorum. Let cuting ile bile tek atıyordu eziklere.. Hey gidi günler hey..

Peki o günleri yad ederken nerde kaldı o eski zevkler. Herşey çok değişti..

zeroyla attıkları vslerde minöre benim basmışlığım çok var onlar combo yaparken. hahaha kısmen zeroyu kestim diyebilirim herhalde, Engin abi (TaM___TaM) warriorı da çok güzel oynardı mesela. Isillion zamanı falan charın başına onu oturturduk rica minnet :)
Aynı zamanda cafemizin bir başka ferdi olan Halil abi vardı. xxxHALOXxxx human barbar warriordı sonra firedrake zamanı HLX diye priesti vardı.

Hatırlayan çıkar mı bilmem. (ender videolardan biridir, video bitiminde geçen isimler hüzünlendirdi.)

TheLast'lar vardı, Wilkenson vardı Bulls clanı, monsterkill daha bi sürü isimler aklıma geldikce ekliyorum.

Ekibe bak 0000000, Festo, F9Devil, priestess_pam... 4ü de çok iyi oyunculardı.

FullMetalJacket

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
173
117
81,440,700
686
bu arada güzel bir enstantene, cyrusun videosunu izlerken sol altta Bobert, susamuru'nu (Yılmaz abi, hatta ne abisi dede şu an herhalde 60 yaşında var) computer internet cafenin sahibi, aresin efsane magelerinden birini kesiyor.

• Like
Reactions: abaragambi

forevermaster

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 18, 2015
33
25
78,723,975
721
Ekibe bak 0000000, Festo, F9Devil, priestess_pam... 4ü de çok iyi oyunculardı.
[/QUOTE]
ayrintida aresin en büyük bpsi gizli:) fluppy:)

• Like
Reactions: abaragambi