Angellady , Raxs , Delu , Misspoem + Beter + Tl'ciler

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

WaitForMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 7, 2015
114
61
79,303,950
367
Konu dişina çıkmayın ve kime giydirmeniz gerekiyorsa ona giydirin hedefi vurun yani gidip gereksiz polemikler yapmayın lütfen.

@Angellady Kalp krizi mi geçirdi acaba IP doğrulamasından sonra ?
Yok yok kimseye giydirmiyorum sende hatırlarsın belki Which dediğim arkadaşı, olayının üzerinden 3-5 yıl geçmiştir :)

• Like
Reactions: Kojiro

MillaJoVovich

Asylum l Crystallize Leader - Creaus, Dracarys
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
141
66
79,303,950
529
Samet hem bağcılarda yaşıyon hem arkadaş çevren berbat ne biçim bahtsızsın oğlum sen :D Which in yaptığı hırsızlıklardan sonra bu da tüy dikti tepene senin :D @MillaJoVovich
Sorma zaten şu servera son 3gün kala aldığım haber dolayısıyla boşluk oluştu diye girdim ama girdiğime gireceğime pişman oldum. Şu platformda ne adamlar var hakikaten, sadece bu olay için söylemiyorum. Neyse ki bitti yani artık işim olmaz, son seferi iyi olsun isterdim ama kısmet :)

WaitForMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 7, 2015
114
61
79,303,950
367
Sorma zaten şu servera son 3gün kala aldığım haber dolayısıyla boşluk oluştu diye girdim ama girdiğime gireceğime pişman oldum. Şu platformda ne adamlar var hakikaten, sadece bu olay için söylemiyorum. Neyse ki bitti yani artık işim olmaz, son seferi iyi olsun isterdim ama kısmet :)
Neyse o zaman bi iftar ısmarla da neşemiz yerine gelsin sametim

• Like
Reactions: kingsleawolf

Naira

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
667
373
195,176,850
5,532
ah dostlar ahhh

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Irfan`in boyle hirsizlik isleriyle isi olmayacagini onu taniyan herkes bilir. Adalet yerini bulmus.
Ne yaparsın Emre kim bilirdiki böyle şerefsizce bir olayda yok yere ismimin gececeğini ama Adalet sonunda tecelli ediyor aklandık çok şükür.

@DaDaSH gördünmü başkan işe el koydu her zamanki gibi. Gerçekten Helal olsun kojiro büyüksün :)
Eywlh Kaya'm desteğin için saol.

• Like
Reactions: JoeS

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
@DaDaSH'ın haklı olmasına sevindim. Suçsuz kimse hırsız damgasını kabul edemez ve etmedi. Yalnış bir ban yese dahi kişiliğini bozmadı. Kendisini tebrik ediyorum. Her insan hata yapar. Hata'dan dönmek ve özür dilemek erdemliktir.
Güzel yorumun ve desteğin için teşekkür ederim kardeşim.

• Like
Reactions: metiNNNNN1st

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
İnsan bir olayda sucu yokken üstüne hırsız damgası yerken ve üstüne Kojiro tarafından itin bilmem neresiyle ilişkilendirilirken (Tabi adamın sucu yok oda kumpasa getirildi) böyle tepkiler vermesi doğal ama Kojiro ya güvenim sonsuzdu ve sonucunuda aldığıma inanıyorum ve burdan uğraşları için özellikkle teşekkür ediyorum.

Benim için önemli olan ne karakterin banlanması nede glas yada başka bir şeyden kaybımın olması, önemli olan tek şey hırsızlık yaftası yiyip üstüne forumdan @ParisHiltonnn @BenJameen @KiLLeDByy @HeyBroImMERTO @Purposeles @MALAMADRE gibi şahsiyetsizler tafından hırsızlıkla suclanıp iyi olmuş olayına cekilmesi beni yıkan bu oldu özelliklede @MALAMADRE ve @KiLLeDßy ın tahrik edici mesajlarını göz önüne almanızı rica ediyorum @MALAMADRE ninde bu loglarda görülmesi bu olayda ilgisi olduğu kanaatimi iyce artırıyor.Ve önerim ısrarla benim sucum yok diyen birini suçlu diye yaftalamayın hem adama hem size yazık olur dediğimi anladınız.

Sonucda Hak yerini buldu banım acıldı ve aklandım bu benim gibi 1 kuruş kul hakkı gözeten biri için ne kadar değerli olduğunu ve tepkilerimi anlamanızı rica ediyorum

Ve tekrar Kojiro ya bu çabalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum ve bu olayın takipcisi olacağıma en kısa sürede BİLİŞİM suclarına gidip bu karaktersizliği yapanlar hakkında şikayetçi olacağıma emin olabilirsiniz tek adalet devlet tarafından yapılmaz kişi adaletin olmadığı noktada kendi adaletini uygular bunuda unutmayın

Destek veren tüm arkadaşlarıma teşşekür ediyorum
çok geçmiş olsun kardeşim

• Like
Reactions: DaDaSH

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
  • Like
Reactions: imAeroDynamic
P

ParisHiltonnn

Guest
İnsan bir olayda sucu yokken üstüne hırsız damgası yerken ve üstüne Kojiro tarafından itin bilmem neresiyle ilişkilendirilirken (Tabi adamın sucu yok oda kumpasa getirildi) böyle tepkiler vermesi doğal ama Kojiro ya güvenim sonsuzdu ve sonucunuda aldığıma inanıyorum ve burdan uğraşları için özellikkle teşekkür ediyorum.

Benim için önemli olan ne karakterin banlanması nede glas yada başka bir şeyden kaybımın olması, önemli olan tek şey hırsızlık yaftası yiyip üstüne forumdan @ParisHiltonnn @BenJameen @KiLLeDByy @HeyBroImMERTO @Purposeles @MALAMADRE gibi şahsiyetsizler tafından hırsızlıkla suclanıp iyi olmuş olayına cekilmesi beni yıkan bu oldu özelliklede @MALAMADRE ve @KiLLeDßy ın tahrik edici mesajlarını göz önüne almanızı rica ediyorum @MALAMADRE ninde bu loglarda görülmesi bu olayda ilgisi olduğu kanaatimi iyce artırıyor.Ve önerim ısrarla benim sucum yok diyen birini suçlu diye yaftalamayın hem adama hem size yazık olur dediğimi anladınız.

Sonucda Hak yerini buldu banım acıldı ve aklandım bu benim gibi 1 kuruş kul hakkı gözeten biri için ne kadar değerli olduğunu ve tepkilerimi anlamanızı rica ediyorum

Ve tekrar Kojiro ya bu çabalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum ve bu olayın takipcisi olacağıma en kısa sürede BİLİŞİM suclarına gidip bu karaktersizliği yapanlar hakkında şikayetçi olacağıma emin olabilirsiniz tek adalet devlet tarafından yapılmaz kişi adaletin olmadığı noktada kendi adaletini uygular bunuda unutmayın

Kardeş iyi bak senin ismini yada nıckını bir yere yazdığım yok beni sağa sola etiketleyip ithamlarda bulunma.

tears0fdewiL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 9, 2016
247
74
83,272,200
519
Kojiroda Serverin 2. günü Benim ske mi çalmış . :) Canı sağolsun

• Like
Reactions: KACT

HebaMansouri

Asylum-Crystallize-HebaMansouri
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 6, 2015
210
90
83,272,200
2,802
konu bizim nazarımızda netliğe kavuşmuştur. ilgisinden dolayı @Kojiro ya teşekkür ediyorum. itemleri alan arkadaşa da hayırlı olsun diyorum.

• Like
Reactions: Kojiro

ROLEENO

Meşkülpesent
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 22, 2017
37
6
78,205,050
100
@Kojiro Umarım bir daha boyle adamları serverına sokmassın dicem ama bu tarz adamlar heryerde var malesef ki ama dikkatin ve araştırman konusunda ki inceligini takdir ediyorum ve suçlamalara maruz kalan @DaDaSH arkadaşa geçmiş olsun diyorum.

• Like
Reactions: DaDaSH
F

Four_

Guest
@Angellady madem bu kadar aç herifin tekiydin söyleseydin aramızda toplayıp atardık parada karakterini bozmasaydın ama genlerinde var sanırsam karakter bozukluğu umarım yapmış oldun muhasebecilik mesleğinde çalıştığın yerdeki insanların paralarını çalmazsın:)

• Like
Reactions: Kojiro and GoldenLR

edges2007

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 3, 2016
54
0
78,205,050
112
Kesinlikle yalnısın var ordan gelicek 200 tl ye ihtiyacım yok belt ile alakamı Gösteren bir tane ip göster bana.
Bencede 200 tl ye düscek kadar alcalmıssın gel sana 1000 tl vereyimde köpek gibi havlama buralarda

TaiLeiSambouV

L

LucyImTheSky

Guest
wikileaks gibi ;

@HebaMansouri başınızdan böyle bi durum geçmesi üzücü geçmiş olsun

Dn: Angellady'i hiç sevmiyordum yanılmamışım

WinneRRRRRR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 17, 2015
372
371
155,921,700
2,254
İnsan bunları görünce daha da yapmayası geliyor :D :D

JagerMaister

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 21, 2015
175
333
99,755,700
2,142
Icımden bır ses @DaDaSH adlı kullanıcının masum oldugunu soyluyordu zaten haksız da cıkmamıs oldum. @Kojiro ' yuda olaya ılgısınden ve acıklıga kavusturdugu ıcın tesekkur etmek lazım :)

• Like
Reactions: DaDaSH and Four_

Berhat [Musashi]

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 27, 2016
435
286
165,567,600
7,624
@HebaMansouri @MillaJoVovich Geçmiş olsun malesef gereksiz tiplerden dolayı gereksiz konularla karşı karşıya kalınabiliyor bu tarz platformlarda. Şanssızlık :(
En azından ufak atlatmış oldunuz çevrenizdeki insanları gördünüz

• Like
Reactions: MillaJoVovich
P

Purposeles

Guest

Status
Not open for further replies.