Angellady , Raxs , Delu , Misspoem + Beter + Tl'ciler

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
2,999
6,046
312,087,600
1,025,812
Kaynak : https://forum.my-ko.org/threads/durduk-yere-banlanan-karakter.6222/
1. Bu bilgisayarlardan Caterpie isimli kullanıcının hesabına girip, multi client ile fake hesaplar ile başarısız bir amelelik yaptığını düşünüyorum.

2. Bu Maceraya Tiesto ile başlayıp,

3. Finalde oradan oraya dolandirdiğin itemleri kendi hesabına aktarmışsın.

4.
Öncelikle @DaDaSH isimli arkadaştan özür diliyorum , biraz kaba saba konuştum ve ön yargılı davranmış olabilirim çünkü Account Hack olaylarına tahammülüm yok!

Beter rumuzlu arkadaş bu Glass belt itemi 50.000 KC ye aldiğini gözlemlemekteyim ve yaşanan olaylar ile alakasi yok, peki bu olaylarda sorumlu kim ?

Hırsızların girdiği IP'leri kontrol ettiğimde 2016 yılında giriş yapan "TequiLa" Bilgisayar girişlerine baktiğim da bu hesaplara ulaştım

7 Haziran 2017

Bu kansızlar ( Tjay , Angellady , Raxy , Misspoem , Delu ) geçmiş sunucularda nicklerini kullanmaktadırlar.

Bu suç bilgisayarı 7 Haziran'da GB Satışından zaten yasaklanmıştı.

Peki bu olaylar nasıl gelişti?
@HebaMansouri
ASYLUM Clanın da whatsapp grubunda herkes birbiriyle şifrelerini paylaşıyor sanırım, Angellady (ismail) bu uyanık whatsapp grubunda ID ve şifreyi gördüğü için bu 3 kafadar planli projeli Account Hack olayına girişmekte, hatirladiğim kadariyla AGARTHA - AMYKOS ve MOMOS sunucularinda 3 kez bu clanda bu tarz bir Account Hack olayı oldu.

Bu konuda bence hatalı olan ID ve Şifre paylaşım gevşekliği, bunun başka bir açıklaması yok.

Büyük clanlara özellikle duyuru niyetinde söylüyorum bunu, bu tür adamlar TL ile satış yapmak için giriyor bu oyuna ve konuda bildiğiniz halde bizimle bu bilgiyi paylaşmazsanız bu adamların PARA hırsı yüzünden bir noktadan sonra size saracak ve ASYLUM Claninda gözlemlediğime göre son 3 sunucuda sizin canınızı yaktı.

Bu problemi yaşayan arkadaş, gitsin savcılığa suç duyurusunda bulunsun, bu şahısların bilgilerini sizinle paylaşmaktan büyük keyif duyarım ayrıca dosya masraflari mahkeme masraflarını ben karşılarım, çünkü ortada büyük bir HIRSIZLIK ve HAİNLİK var.

SONUÇ

Bronze Earring TrinaciHasan'a 250m karşiliğinda satılmış

Ring Of Magic ARZIA karakterine 12,7 GB karşiliğinda satılmış

Glass Belt Beter karakterine 50.000 KC karşiliğinda satılmış

BETER nickli kullanıcı masumdur, benim hatamdan dolayı yasaklanmıştır.

Bu durumda ,
BETER Glass Belt'in
TriancıHasan Bronze Earring
ARZIA Ring Of Magic
itemlerinin
sahipleridir

Bu itemler (GlassBelt - ROM - Bronze Earring) Caterpie hesabina geri dönmeyecek.

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,616
@DaDaSH gördünmü başkan işe el koydu her zamanki gibi. Gerçekten Helal olsun kojiro büyüksün :)

A

Angellady

Guest
Kesinlikle yalnısın var ordan gelicek 200 tl ye ihtiyacım yok belt ile alakamı Gösteren bir tane ip göster bana.

M

metiNNNNN1st

Guest
@DaDaSH'ın haklı olmasına sevindim. Suçsuz kimse hırsız damgasını kabul edemez ve etmedi. Yalnış bir ban yese dahi kişiliğini bozmadı. Kendisini tebrik ediyorum. Her insan hata yapar. Hata'dan dönmek ve özür dilemek erdemliktir.

• Like
Reactions: Toiss and DaDaSH

KACT

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 20, 2015
79
21
79,639,725
5,113
FBI mısın be adam :) yada seni bizim Hakan Fidan yerıne alalım aynı şey sen burda loglardan orda soy ağcından birşeyler bulursun :D

MillaJoVovich

Asylum l Crystallize Leader - Creaus, Dracarys
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
141
66
79,303,950
529
@HebaMansouri Cem kardeşimle birçok ayrı meselede gerçekleri öğrendikten sonra grup vesaire dağıtıldı ama kimseye bir isim bir neden vermek istemedik. İkimiz arasında kalması hususunda anlaşmıştık. Bu nedenle embesilce söylenen sözlere, ithamlara cevap vermedik, üstüne alınması gerekenler alınsın diye özellikle yazıyorum.

Ama @Kojiro vesilesiyle herkes bir takım gercekleri öğrenmiş oldu. Diyecek bir sözüm yok. Serverın ilk gününden bu yana yakın bildiğimiz birçok arkadaş tarafından birçok yanlışlıklara uğradık, oyun oynamaya sıra malesef bir türlü gelemedi. Bazı şeyleri düzeltiriz düşüncesiyle devam ettik ama en nihayetinde sona erdi. İnsanlar boş konuşmayı umarım bırakırlar artık. Herkese tekrar hatırlatmak isterim ki bu bir oyun arkadaşlar, oyun hırsına kapılıp ne şekilde olursa olsun, insanlıktan çıkmayın.

RoyaLGirL

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 22, 2015
130
14
79,120,800
2,086
Irfan`in boyle hirsizlik isleriyle isi olmayacagini onu taniyan herkes bilir. Adalet yerini bulmus.

• Like
Reactions: DaDaSH
F

Four_

Guest
sen burada bizim emeğimizi çöpe atıyorsun insanlar kahpelik yapıyor diye bizleride zan altına bırakıyorsun.

MillaJoVovich

6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
141
66
79,303,950
529
sen burada bizim emeğimizi çöpe atıyorsun insanlar kahpelik yapıyor diye bizleride zan altına bırakıyorsun.
Giden piksellerin peşine düşmeyere gerek yok s*tir et bitti gitti.

Last edited by a moderator:
P

phonzaiii

Guest
Bu bir oyun ve glass ta bir parçası , arkadaşlarımızı tanımış olduk. Önemsiz bi item glass bana göre hayrını görsün çalan arkadaş zengin oldu :)

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
2,999
6,046
312,087,600
1,025,812
Benlik bir durum yok, sifre paylaşmayın

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
İnsan bir olayda sucu yokken üstüne hırsız damgası yerken ve üstüne Kojiro tarafından itin bilmem neresiyle ilişkilendirilirken (Tabi adamın sucu yok oda kumpasa getirildi) böyle tepkiler vermesi doğal ama Kojiro ya güvenim sonsuzdu ve sonucunuda aldığıma inanıyorum ve burdan uğraşları için özellikkle teşekkür ediyorum.

Benim için önemli olan ne karakterin banlanması nede glas yada başka bir şeyden kaybımın olması, önemli olan tek şey hırsızlık yaftası yiyip üstüne forumdan @ParisHiltonnn @BenJameen @KiLLeDByy @HeyBroImMERTO @Purposeles @MALAMADRE gibi şahsiyetsizler tafından hırsızlıkla suclanıp iyi olmuş olayına cekilmesi beni yıkan bu oldu özelliklede @MALAMADRE ve @KiLLeDßy ın tahrik edici mesajlarını göz önüne almanızı rica ediyorum @MALAMADRE ninde bu loglarda görülmesi bu olayda ilgisi olduğu kanaatimi iyce artırıyor.Ve önerim ısrarla benim sucum yok diyen birini suçlu diye yaftalamayın hem adama hem size yazık olur dediğimi anladınız.

Sonucda Hak yerini buldu banım acıldı ve aklandım bu benim gibi 1 kuruş kul hakkı gözeten biri için ne kadar değerli olduğunu ve tepkilerimi anlamanızı rica ediyorum

Ve tekrar Kojiro ya bu çabalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum ve bu olayın takipcisi olacağıma en kısa sürede BİLİŞİM suclarına gidip bu karaktersizliği yapanlar hakkında şikayetçi olacağıma emin olabilirsiniz tek adalet devlet tarafından yapılmaz kişi adaletin olmadığı noktada kendi adaletini uygular bunuda unutmayın

Destek veren tüm arkadaşlarıma teşşekür ediyorum

MillaJoVovich

6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
141
66
79,303,950
529
İnsan bir olayda sucu yokken üstüne hırsız damgası yerken ve üstüne Kojiro tarafından itin bilmem neresiyle ilişkilendirilirken (Tabi adamın sucu yok oda kumpasa getirildi) böyle tepkiler vermesi doğal ama Kojiro ya güvenim sonsuzdu ve sonucunuda aldığıma inanıyorum ve burdan uğraşları için özellikkle teşekkür ediyorum.

Benim için önemli olan ne karakterin banlanması nede glas yada başka bir şeyden kaybımın olması, önemli olan tek şey hırsızlık yaftası yiyip üstüne forumdan @ParisHiltonnn @BenJameen @KiLLeDByy @HeyBroImMERTO @Purposeles @MALAMADRE gibi şahsiyetsizler tafından hırsızlıkla suclanıp iyi olmuş olayına cekilmesi beni yıkan bu oldu özelliklede @MALAMADRE ve @KiLLeDßy ın tahrik edici mesajlarını göz önüne almanızı rica ediyorum @MALAMADRE ninde bu loglarda görülmesi bu olayda ilgisi olduğu kanaatimi iyce artırıyor.Ve önerim ısrarla benim sucum yok diyen birini suçlu diye yaftalamayın hem adama hem size yazık olur dediğimi anladınız.

Sonucda Hak yerini buldu banım acıldı ve aklandım bu benim gibi 1 kuruş kul hakkı gözeten biri için ne kadar değerli olduğunu ve tepkilerimi anlamanızı rica ediyorum

Ve tekrar Kojiro ya bu çabalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum ve bu olayın takipcisi olacağıma en kısa sürede BİLİŞİM suclarına gidip bu karaktersizliği yapanlar hakkında şikayetçi olacağıma emin olabilirsiniz tek adalet devlet tarafından yapılmaz kişi adaletin olmadığı noktada kendi adaletini uygular bunuda unutmayın

Destek veren tüm arkadaşlarıma teşşekür ediyorum
Birde gelmiş burada bize kelime yapıyor embesil @KiLLeDByy

• Like
Reactions: imAeroDynamic

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
2,999
6,046
312,087,600
1,025,812
@DaDaSH dün önyargılı davrandıgım için kusura bakma kardeşim

ASLYUM KLANI NASIL BİR KANCIKSINIZ ELALEMİN ÜZERİNDEN KUMPAS KURUORSUNUZ YAZIK GÜNAH ADAMI KÜÇÜK DURUMA DÜŞÜRDÜNÜZ CİGERİNİZ BEŞ PARA ETMEZ.
Asylum clanının @dadash ile bir alakasi yok, konuyu yanliş anladin bence. Clan içersindeki hain den kaynakli bu.

• Like
Reactions: KiLLeDßy

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
2,999
6,046
312,087,600
1,025,812
Konu başliği düzeltildi, farkli yerlere çekiliyor.

WaitForMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 7, 2015
114
61
79,303,950
367
Samet hem bağcılarda yaşıyon hem arkadaş çevren berbat ne biçim bahtsızsın oğlum sen :D Which in yaptığı hırsızlıklardan sonra bu da tüy dikti tepene senin :D @MillaJoVovich

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
2,999
6,046
312,087,600
1,025,812
Konu dişina çıkmayın ve kime giydirmeniz gerekiyorsa ona giydirin hedefi vurun yani gidip gereksiz polemikler yapmayın lütfen.

@Angellady Kalp krizi mi geçirdi acaba IP doğrulamasından sonra ?

Status
Not open for further replies.