Anadolukomutanlogar tl ile item aldı benden

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
A

Anadolu01

Guest
Hem suclu hem güçlü ikinizde haksızsınız bide kendine hikaye uydurmuş yok bana trade den verdide felan filan kojiro nun iyi bi lafı var bu devirde anan babana beleş veriyormu diye ikisininde banlanması lazım ama gel görki kojiro yavşakları kendine kanka yapmış şikayet edeni banlıyor ibnelik yapanı haklı cıkartıyor nerde bowldan item cıkarıp satan oyunun acıklarını kullanan hep kojironun samimi olduğu kişiler ama doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar yine ban yiyecez kesin ama burda kaybeden bizim gibi 1 kuruş milletin hakkına girmemiş 1 tane hile hurdaya bulaşmamış oyuncular yerine nerde kaypaklık ibnelik illegallik dolandırıcılık yapan müsvette varsa onlarla arkadaşlık kuran kojirodur ve ona uyarım 2 yavşak teamı serverda tutacam diye diğer güzel insanları oyundan soğutacak hareketlerde bulunmaması bu durum gibi ikisininde ban yemesi gereken bir olay bakalım kojiro yine karaktersizleri tutup güzel insanları üzecekmi yoksa adaletli davranıp gerekli cezayı verecekmi bu işin sonunu görmek isterim forumdan banlanmasam tabi banlanırsam kalın sağlıcakla.
kojironun bi lafı var yani senin yok başkasının sikiyle gerdeğe girme kendin ol + sende neye inanmak istiyosan ona inan sikimizde bile dglsn anladn ? bu arada oyunu brakan tüm dostlarım bana item verir oda hiçbirşey istemeksizin , hani bir sözü söyledin ya o yüzden başkasının sikiyle gerdeğe girme ofsayta düşersin !
güzel insan dediğin serveri bizlere karalayıp oyunu bırakıcam diye itemi verip sonrada itemi alamayınca böyle bir mavra uydurmaya başladı ve senin gibi forum bebeside polemigi sevdiği için atlamayı çok sever yada bize karşı aşırı içerlenmişsin anlaşılan hadi şimdi siktir git gözüm görmesin guşganii seni ;)

Last edited by a moderator:

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
kojironun bi lafı var yani senin yok başkasının sikiyle gerdeğe girme kendin ol + sende neye inanmak istiyosan ona inan sikimizde bile dglsn anladn ?
güzel insan dediğin serveri bizlere karalayıp oyunu bırakıcam diye itemi verip sonrada itemi alamayınca böyle bir mavra uydurmaya başladı ve senin gibi forum bebeside polemigi sevdiği için atlamayı çok sever yada çok büyük bir yaran var anlaşılan hadi şimdi siktir git gözüm görmesin guşganii seni ;)
Yazdıklarından bi bok anlamadım köşeye sıkışmış enik gibi geveleyip durmuşsun anladağım kadarıyla ve küçük beyninin anlayacağı kadarıyla cevap vermeye çalışayım bay müsvette parçası
Serverin coğuyla sürtüşmüş senin gibi lamerin yanına gecerek 'proffösör proffösör' diye anırdığın bir videoda olduğu için sitemimiz kojiroya götünden yalanlar uydurup yok öyle dedi yok böyle dedi gibi komik savumanlarla banlanmadığın için sitemimiz kojiroya ki herkes ne bok olduğunu biliyor karşıdaki adam ne bok yediyse sende aynısını yemişsin hemde yalvararak acındırarak 3 5 item için karakterini satarak ikinizinde birbirinizden farkı yok güzel insan dediğim alnının teriyle oynayanlardır sizin gibi götü başı ayrı oynayan bir menfaat için ruhunu satanları kastetmedim ve maksadım senin gibi bebeyle polemik yapmak değil gerçekleri bir nebze olsun anlatabilmek.

• Like
Reactions: UnconscionabLe

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
bu arada oyunu brakan tüm dostlarım bana item verir oda hiçbirşey istemeksizin , hani bir sözü söyledin ya o yüzden başkasının sikiyle gerdeğe girme ofsayta düşersin !
Millete gerdeğe girmeyin diyorsunda pehlivan başkasının sikleriyle adam oluyorsun sonrada böyle götün kalkıyor tabi ve kendi lafınla çelişkiye düşüyorsun yazık değilmi. adamlık taslayacaksanız kendi yapdığınızla taslayın ondan bundan yalanarak topladğınız itemle adam olunmuyor senin vasıtanla diğer tüm toplama itemle adam olan lamerlere sesleniyorum başkasının sikleriyle vs istemek marifet değil adamlıkda değil ofsayta düşeceğim tek konu forumdan ban yemem dediğim gibi kojiro saolsun biz olunca sa yazsak ban atıyor sizin gibi it sürüleride havladıkca alkış alıyor dünyanın düzeni bu yapacak bi şey yok.

• Like
A

Anadolu01

Guest
Millete gerdeğe girmeyin diyorsunda pehlivan başkasının sikleriyle adam oluyorsun sonrada böyle götün kalkıyor tabi ve kendi lafınla çelişkiye düşüyorsun yazık değilmi. adamlık taslayacaksanız kendi yapdığınızla taslayın ondan bundan yalanarak topladğınız itemle adam olunmuyor senin vasıtanla diğer tüm toplama itemle adam olan lamerlere sesleniyorum başkasının sikleriyle vs istemek marifet değil adamlıkda değil ofsayta düşeceğim tek konu forumdan ban yemem dediğim gibi kojiro saolsun biz olunca sa yazsak ban atıyor sizin gibi it sürüleride havladıkca alkış alıyor dünyanın düzeni bu yapacak bi şey yok.
ulan götü boklu cocuk başkası bana +8 shard wermedi ıvır zıvır . hem werdiyse sanane sana niye wermiyorlar çünkü götü boklusun sen git kumda oyna burda polemik yaratıp kendine prim kasma çünkü götü boklusun hadi lan uza kemik atan yok sana yürrü teneke

A

Anadolu01

Guest
Yazdıklarından bi bok anlamadım köşeye sıkışmış enik gibi geveleyip durmuşsun anladağım kadarıyla ve küçük beyninin anlayacağı kadarıyla cevap vermeye çalışayım bay müsvette parçası
Serverin coğuyla sürtüşmüş senin gibi lamerin yanına gecerek 'proffösör proffösör' diye anırdığın bir videoda olduğu için sitemimiz kojiroya götünden yalanlar uydurup yok öyle dedi yok böyle dedi gibi komik savumanlarla banlanmadığın için sitemimiz kojiroya ki herkes ne bok olduğunu biliyor karşıdaki adam ne bok yediyse sende aynısını yemişsin hemde yalvararak acındırarak 3 5 item için karakterini satarak ikinizinde birbirinizden farkı yok güzel insan dediğim alnının teriyle oynayanlardır sizin gibi götü başı ayrı oynayan bir menfaat için ruhunu satanları kastetmedim ve maksadım senin gibi bebeyle polemik yapmak değil gerçekleri bir nebze olsun anlatabilmek.
işine gelmeyince zaten hiçbirşey anlamazsın veledi zina seni . burda gelipte kendi hayal dünyanı kurmaktanda vazgeç siklenmeme rekoru kırdın.
birazcık dışarı cık dışarda seni güzel bir hayatın beklediğini unutma sakinleş , o ekmek bıcağınıda yere bırak bak biyerine zarar vericeksin .
biraz dışarı açıl hadi oglum hadi evladım

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Aşırı yüklenince beynin 404 not found hatası verdi tabi senin gibi verecek cevabı olmayıp sadece geveleyen süzme bebelerle polemiğe girende hata zaten zevk bile vermiyorsun yavru kurt 'puroffüsür' diye anıracağına doktora gitte olmayan beynine bi format attır düzelir belki hadi seni saçmalamarınla baş başa bırakıyorum.

• Like
A

Anadolu01

Guest
Aşırı yüklenince beynin 404 not found hatası verdi tabi senin gibi verecek cevabı olmayıp sadece geveleyen süzme bebelerle polemiğe girende hata zaten zevk bile vermiyorsun yavru kurt 'puroffüsür' diye anıracağına doktora gitte olmayan beynine bi format attır düzelir belki hadi seni saçmalamarınla baş başa bırakıyorum.
ulan teneke sen kimsinde seninle üst üste polemige gireyim ? bok çuvalısın bnm için ben fazla polemige girmeyi sevmem gerekeni yazarım gerisinin önemi yok. sana gelince bok çuvalından başka birşey dglsn , benimle tartısıcak seviyedede dglsn . seni suanda burda daha fazla sikleyerek cvp verip hata yapyorum kendini bi bok zannediyosun ama doğru zannediyosun sen bir bok çuvalısın ;) hadi şimdi yaylan

CoMeBackToYou

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 27, 2016
68
14
78,388,200