Agressive Karaktersizliği

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
https://i.hizliresim.com/mkzok1.jpg

https://i.hizliresim.com/kWg6XW.jpg

https://i.hizliresim.com/ERqDyA.jpg

Öncelikle herkese iyi forumlar,iyi oyunlar.Normalde bu tür konular asla açmam ve uğraşmam ama buna mecbur kaldım.
Bildiğiz üzere Adrenalin clan üyeleri olarak bi kısmımız belli bi sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldık.
Fotoğraflarda ki mevzuyu özet geçiyorum Bugün benim charım'da arkadaşım vardi. Adrenalin ile vs atmışlar vs sonucu agressive (oğuz)'a arkadaşım pm atmış. Atılabilir kesmişler dalgasına atmıştır ki kendisi bana da atıyordu.
ilk fotoğraftaki mevzu bu agressive (oğuzun) söyledikleri,sırf kendisine benim chardan pm geldiği için(ağır ezilmiş vs de belli )

İkinci ve üçüncü fotoğraflarda ki ise dün gece de charda ben varken dar vs de 3-5 defa kesildiler.
Ona istinaden bana ve eski adrenalin clan arkadaşlarına söylediği küfürler ortada.
Herkes herkese küfür edebilir bu oyun için çok normal ama normal olmayan bi durum var ortada biz arkadaştık sözde, en az 3-4 yıllık... ve küfür ettiği kişiler arasında daha fazlası da var.
Benim ona yazdıklarımı fotoğrafta hepiniz görüyorsunuz ve sırf bi vs de kesildim diye bunları söyleyen adam.
ADAM MISIN SEN ?
ADAM kelimesinin en son yakışacağı kişi sensin dostum.
Oysaki oyunda ona küfür edenlere karşı defalarca onu korudum,savundum forumda ki bi kaç kişi ile sırf ona küfür etti diye takıştım,tartıştım, telefon numarasına varana kadar buldum aradım konuştum.(bu yazıyı okuyorlarsa buradan konuya cevap yazabilirler) Bütün bunları arkadaş bildiğim dost bildiğim kişi için yaptım.
Ama belli ki senin dinin imanın kitabin arkadaşlığın dostluğun herşeyin Knight online dan ibaret.

Burdan onun için bozuştuğum tartıştığım bütün herkesten özür diliyorum.
Bu arada @Kojiro bi teklifte bulunmuştu Tedavi ol sponsorun ben olayım diye...
+1 sponsor daha yazmanı rica ediyorum @Kojiro

Herkese iyi oyunlar

AeroDynamic

Last edited:
  • Like
Reactions: sexmachinee
V

VeyseIBAYAR

Guest
Bu oyundaki en karaktersiz **** tekidir kendisi moruk herkes biliyo zaten agressive dedinmi arkasına gelecek küfür bellidir bunu **** sayıp konu acarsın bunun götü kalkıyo bırakın takılsın kendi capında

• Like
Reactions: imAeroDynamic

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
Bu oyundaki en karaktersiz **** tekidir kendisi moruk herkes biliyo zaten agressive dedinmi arkasına gelecek küfür bellidir bunu *** sayıp konu acarsın bunun götü kalkıyo bırakın takılsın kendi capında
Herkes küfür ederdi ben alınır savunurdum ama haklıymış insanlar buna herşey müstehak.

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
Agresive in TheMYKO ya kattigi hiçbirşeyi Yokki Agressive çocuk daha
Çocuk değilde fazla egolu birisi bunu yeni anlamaya başladım
kojiroya gider yapıyor sanki kojiro sana çok muhtaç bu serverde :))

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015
405
455
233,943,600
11,057
sen kimsin ibo bana kestik diyebilecek özgüvenini sen nerde buldun bu oyunda herkes kesilir ve keser 1 haftadır yoktum dün gece girdim ve sen AdrenaliN tagını nasıl ağzına alabiliyosun sizinle var olmadı bu clan siz kimsiniz ? clana insan alıp adam yerine koyanda benim her gün götümü yalayan insanlarsınız sizi var eden benim ben yokken hiçsiniz pk atmayan insanlarsınız hayırdır küfür ettim diye zoruna mı gitti ilk kez etmiyorum emin olabilirsin ama daha öncesinde yaladığın için takmıyor olabilirsin :) kendinizi bir bok yerine koymayın gerçekler zoruna gittiğinde kişiliğini belli ediyosun bu şekilde sadece gövde gösterisi yaparsınız unutma gün gelir yine yalarsın evet burada yaptığım tek şey size fazla yüz verdiğim gerçekler bunlar işte forum pokeliğine devam edebilirsin emin ol benim arşivim daha sağlam bu arada sizin gibi duruşsuz karaktersiz insanlarlı gördükten sonra aynı ortamda bulunmayan benim

not : hakkımı savunduğum sürece Kojiro'nun tek yapacağı şey mute veya forumdan ban atmak olur sizde forum pokeleri olarak ona peşkeş çekersiniz bi laf vardır bilirmisin milletin y...... gerdeğe girmeyin kendinize özgüveniniz yoksa gidin milletin yalakalığını yapın

Last edited:

Aveline

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 9, 2015
274
65
87,850,950
911
karaktersiz oldugunu yeni mi anladınız ?

• Like

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
:D :D :D @Agressive lan fare suratlı ibine adamlarına ihanet ettiğin yetmiyor hala sıvı yağ gibi üste çıkıyon. Benle ibonun olduğu pt yi senin kesme şansın Yüzde sıfır lowsun olm sen :D

• Like

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
sen kimsin ibo bana kestik diyebilecek özgüvenini sen nerde buldun bu oyunda herkes kesilir ve keser 1 haftadır yoktum dün gece girdim ve sen AdrenaliN tagını nasıl ağzına alabiliyosun sizinle var olmadı bu clan siz kimsiniz ? clana insan alıp adam yerine koyanda benim her gün götümü yalayan insanlarsınız sizi var eden benim ben yokken hiçsiniz pk atmayan insanlarsınız hayırdır küfür ettim diye zoruna mı gitti ilk kez etmiyorum emin olabilirsin ama daha öncesinde yaladığın için takmıyor olabilirsin :) kendinizi bir bok yerine koymayın gerçekler zoruna gittiğinde kişiliğini belli ediyosun bu şekilde sadece gövde gösterisi yaparsınız unutma gün gelir yine yalarsın evet burada yaptığım tek şey size fazla yüz verdiğim gerçekler bunlar işte forum pokeliğine devam edebilirsin emin ol benim arşivim daha sağlam bu arada sizin gibi duruşsuz karaktersiz insanlarlı gördükten sonra aynı ortamda bulunmayan benim

not : hakkımı savunduğum sürece Kojiro'nun tek yapacağı şey mute veya forumdan ban atmak olur sizde forum pokeleri olarak ona peşkeş çekersiniz bi laf vardır bilirmisin milletin y...... gerdeğe girmeyin kendinize özgüveniniz yoksa gidin milletin yalakalığını yapın

Senin hicmi utanman yok hala kendini savunabiliyormusun?
Sana facebooktan yazdiklarimdan sen seni yaladigimimi dusunuyorsun? Adamlik bizde oldugu icin sana seni sevdigimi oyun icin degil adamligin icin yazdigimi foruma tasiyip kendi kendini rezil ediyorsun. Sen kimsin ben seni yalayayim? Bana hayatta başarilarini goster TheMYKO da pes almaktan baska.. kimsin sen nesin necisin?
Dua et ayni memlekette degiliz utanmadan bide cevap veriyorsun ustune facebooktan engelliyorsun..
Yazdigim konuda da belirttigim gibi seni yanlis tanimisiz bi oyun icin arkadaslarina kufur edecek kadar aşagalik birisin. Ayrica ilk kufur etmiyorum hep ediyordun demissin sen bizim anamiza avradimiza kufur mu ediyordun yani? Ve biz de seninle oynuyorduk hala oyle mi? Utan olum oynama bu serverde artik bence oyundaki %90 kisim senden nefret ediyor.
Sunuda belirtmek isterim ki;
Ben yokken bi hicsiniz dedigin ekip seni 2 gündür npt ediyor elimde video var sen ne konusuyorsun ya?

Last edited:

KillEmAllThe

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 17, 2017
27
10
78,052,425
82
''bu arada sizin gibi duruşsuz karaktersiz insanlarlı gördükten sonra aynı ortamda bulunmayan benim''
:D

hak yedirmem yedirtmem diyen ve tükürdüğümü yalmam oynamıyorum diyen sen? hala serverdasın? neyin egosu bu merak ediyorum?

• Like
S

Sync

Guest

herşeyi geçtim sizin aranızdakı münakaşada beni ilgilendirmez ama o gruplar ne?

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
Bu arada Mute yiyince oyunu bırakıyorum dedi
''bu arada sizin gibi duruşsuz karaktersiz insanlarlı gördükten sonra aynı ortamda bulunmayan benim''
:D

hak yedirmem yedirtmem diyen ve tükürdüğümü yalmam oynamıyorum diyen sen? hala serverdasın? neyin egosu bu merak ediyorum?
@Kojiro 'ya hak yemem yedirtmem dedi atar gider yaptı mute yedi oyunu bıraktı.
Sonra biz bırakmadık diye bize cephe aldı clanı dağıttı.
2 gün sonra oyuna tekrar başladı tükürdüğünü yaladı şimdi gelmiş bize laf yapıyor.
Adrenalini sen kurmuş olabilirsin seni var eden arkadanki insanlar olum neyin egosu bu niye kabullenemiyorsun yenilgiyi anlamıyorum
2 gündür npt oluyorsun stres yapıp facebooktan velet gibi küfür edip engelliyorsun.

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015
405
455
233,943,600
11,057
Senin hicmi utanman yok hala kendini savunabiliyormusun?
Sana facebooktan yazdiklarimdan sen seni yaladigimimi dusunuyorsun? Adamlik bizde oldugu icin sana seni sevdigimi oyun icin degil adamligin icin yazdigimi foruma tasiyip kendi kendini rezil ediyorsun. Sen kimsin ben seni yalayayim? Bana hayatta başarilarini goster TheMYKO da pes almaktan baska.. kimsin sen nesin necisin?
Dua et ayni memlekette degiliz utanmadan bide ceval veriyorsun ustume facebooktan engelliyorsun..
Yazdigim konuda da belirttgim gibi seni yanlis tanimisiz bi oyun icin arkadaslarina kufur edecek kadar aşagalil birisin. Ayrica ilk kufur etmiyorum hep ediyordun demissin sen bizim anamiza avradimiza kufur mu ediyordun yani? Ve biz de seninle oynuyorduk hala oyle mi? Utan olum oynama bu serverde artik bence oyundaki %90 kisim senden nefret ediyor.
Sunuda belirtmek isterim ki;
Ben yokken bi hicsiniz dedigin ekip seni 2 gündür npt ediyor elimde video var sen ne konusuyorsun ya?
oyun için benliğinizi kaybetmeniz size yakışır birşey yalamadığını mı iddaa ediyosun yapamadığın şeyler hakkında ne kadar kolay konuşuyosun olum kimsin sen mage oynamayı mı biliyodun seni ve senin gibileri adam yerine koyup adam eden benim neyin kafasını yaşıosun o kadar oynamayı biliyodunuz adamdınız niye gidip kendinize bi team kurmadınız niye beni yaladınız şimdi de adam mı oldunuz başıma ? büzüğün yeterse gelirsin vs atalım dersin atarsın koyarsın foruma sonra gövde gösterisi yaparsın demek ki böyle bi niyetin varmışta söylüyecek yüzün yokmuş bak sayemde kimliğin ortaya çıkmış oldu çapsız burda it köpek gibi havlamana gerek yok yaladığın zaman seviyodun siktiri çekince sevme çok dertte değil ama yeterki adam ol lafının arkasında dur bu lafınıda sana bir gün hatırlatırım size yaşamadığınız şeyleri yaşatan benim sizi o vasıfa sokan benim bunu zamanla anlayacaksınız nasıl olsa buda sana son mesajım burada forum pokeleri ile birlikte birbirini pohpohlayabilirsin varsa bi becerin bi olayın oyunda oldugum sürece beklerim

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
oyun için benliğinizi kaybetmeniz size yakışır birşey yalamadığını mı iddaa ediyosun yapamadığın şeyler hakkında ne kadar kolay konuşuyosun olum kimsin sen mage oynamayı mı biliyodun seni ve senin gibileri adam yerine koyup adam eden benim neyin kafasını yaşıosun o kadar oynamayı biliyodunuz adamdınız niye gidip kendinize bi team kurmadınız niye beni yaladınız şimdi de adam mı oldunuz başıma ? büzüğün yeterse gelirsin vs atalım dersin atarsın koyarsın foruma sonra gövde gösterisi yaparsın demek ki böyle bi niyetin varmışta söylüyecek yüzün yokmuş bak sayemde kimliğin ortaya çıkmış oldu çapsız burda it köpek gibi havlamana gerek yok yaladığın zaman seviyodun siktiri çekince sevme çok dertte değil ama yeterki adam ol lafının arkasında dur bu lafınıda sana bir gün hatırlatırım size yaşamadığınız şeyleri yaşatan benim sizi o vasıfa sokan benim bunu zamanla anlayacaksınız nasıl olsa buda sana son mesajım burada forum pokeleri ile birlikte birbirini pohpohlayabilirsin varsa bi becerin bi olayın oyunda oldugum sürece beklerim
Ya biz ne diyoruzzzzzz bu ne diyor ss lere baksana beynin basmıyor mu kesildiğin için pm atıp küfür ediyorsun diyoruz
sen hala gelmiş seni var eden benim diyorsun

@MartinIvanoV
hani nerde adrenalin nerdesin sen ?

sana daha cevap vermeyeceğim yeterince rezil oldun.. gerçi zaten rezildin de senin için farketmez.
Tedavi ol sponsorun olalım :D

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
şöyle bir baktımda çocukmuş lan bu zamanında boşuna polemik yapmışım :)
Hiç değmezmiş değil mi ?
Bende çok pişmanım aynı ortamda bulunduğum için.

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
Ya biz ne diyoruzzzzzz bu ne diyor ss lere baksana beynin basmıyor mu kesildiğin için pm atıp küfür ediyorsun diyoruz
sen hala gelmiş seni var eden benim diyorsun

@MartinIvanoV
hani nerde adrenalin nerdesin sen ?

sana daha cevap vermeyeceğim yeterince rezil oldun.. gerçi zaten rezildin de senin için farketmez.
Tedavi ol sponsorun olalım :D
Evet arkadaşlar Agresive fare suratlısına sponsor olcak arkadaşlar arıyoruz bu arkadaşımızın ayıbı değil bizim ayıbımız. Arkadaşımızın tedavi olacak parası yok buradan @Kojiro @Aveline @Naira @AeroDynamic ve etiketleyemediğim konuyu okuyan diğer arkadaslara sesleniyorum üç beş demeyelim boş geçmeyeleim arkadaşlar :D

• Like
Reactions: Aveline
Status
Not open for further replies.