Adrenalin clan supreme pk video( kim kimi koparıyo? )

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Naira

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
667
373
195,176,850
5,532
@Kojiro bonzai serverda yasaklansın

• Like
Reactions: KillerBAMBAM

KACT

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 20, 2015
79
21
79,639,725
5,113
bak bur da kimler varmış döl israfı OĞUZ KURÇİN :D Tanımıyan varsa agrassive oğuz kurcin girin faceden bakın şükredin çıkın zaten bu konuya yorum yapmassınız bidaha:D

P

poyr4zz

Guest
Gayet güzel, boş bir şekilde kelimelerinizi birbirinize sarfediyorsunuz. Bu konuşmalarınız bana " it iti ısırmaz " atasözünü hatırlattı nedense. Boş yere konuşup duruyorsunuz. Herkesin ne olduğu belli bir yerlerde, kimilerince. Burada boş muhabbet yapmanın lüzumu yok. Çok değil, daha geçtiğimiz server'ın ilk csw'sinde bug yaparak beraber hareket etmediniz mi ? Ne çabuk unuttunuz? Ego hepinizin gözünü kör etmiş.
Sizin gibi insanlardan gelecek cevapları az çok tahmin edebiliyorum. Hemen havlamaya başlayacaksınız. Ama mesajım küçük beyinlerinizde ki ilgili bölüme gider diye tahmin ediyorum. Yazılacak olan yorumlara cevap verilmeyecek.

P

poyr4zz

Guest
Gayet güzel, boş bir şekilde kelimelerinizi birbirinize sarfediyorsunuz. Bu konuşmalarınız bana " it iti ısırmaz " atasözünü hatırlattı nedense. Boş yere konuşup duruyorsunuz. Herkesin ne olduğu belli bir yerlerde, kimilerince. Burada boş muhabbet yapmanın lüzumu yok. Çok değil, daha geçtiğimiz server'ın ilk csw'sinde bug yaparak beraber hareket etmediniz mi ? Ne çabuk unuttunuz? Ego hepinizin gözünü kör etmiş.
Sizin gibi insanlardan gelecek cevapları az çok tahmin edebiliyorum. Hemen havlamaya başlayacaksınız. Ama mesajım küçük beyinlerinizde ki ilgili bölüme gider diye tahmin ediyorum. Yazılacak olan yorumlara cevap verilmeyecek.

K

kvncycdg

Guest
ee dar vs dara girmeden bitmiş , hatta video sahibi ekip dara bile girmemiş.
Not : server a girmedim bile , video yorumumdur.

A

Agressive

Guest
afedersin ama ben hiç bir zaman hiç bir clanla birleşip kimseye kalleşçe iş çevirmem bu ve bunun gibi yandaş bulmak çok kolay ama işim olmaz her csw tek tabanca giriyoruz yanlış biliyosun + mevzuya geliceksek eğer server başından beri ağlıyor arkadaş yapamadığı edemeği şeyler üzerine sallamakla meşgül bende videoyu rica ettim arkadaş koydu oyun içinde şekilden şekile giren mahlukatlar belli o küçük beynindeki ilgili bölüme girerse sevinirim.

• Like
Reactions: yaKuza
Y

yaKuza

Guest
Gördügüm en gerizekalı insan sizsiniz kardeş.Gerçekten elinizde 1 tek bu mu var.Dar ws pek sarmadıgı için yazmışsın düzelt onu dar ws den korkuyoruz yaz.Aptal aptal yorumlar.8-1 yazmalar.Her seferinde adrenalin kopartır demişsin ama sen benim 3ws teklifimi kabul edemiyorsun.Neyi koparıyorsun anlamadım ben yani.
Şimdi siz kral oldugunuzu zannedin TheMYKO da,kendinizi nimetten sayın ergenuslar.
Ama bu server da kim kral herkes biliyor kendinizi de kasmayın yazık size.
Ve korkaklar hiç bir zaman başarılı olamazlar.
1- Ailen iyi terbiye vermiş sana (Gerizekalı ınsanlar dediğin için) İnsanlarla nasıl konuşacağın uslubü oğren önce.
2-Elimizde yalnızca bu yok.magelerle kapışma darda olur.Darda olan uzun ve hiç kesilmeyen video budur.Sizin gibi ölüp ölüp koymadık videoya çünkü öldüremediniz.
3-Dar vs pek sarmadı derim çünkü izleyenler sıkılacakdır hiç bir varlık gösteremediniz.Sana sormayacam onu düzeltip düzeltmeyeceğimi çünkü sizden korkumuz olsa o dara sizi çeken biz.Siz aç bir şekilde CR yapmaya çalışırken biz geldik sizi vurmadık tekli attık ve dara doğru gititk.Anladınız geldiniz dara , sonuç : video
4-Aptal Aptal yorumlar derken ? daha yeni cevap veriyorum sana Hayaller aleminde yüzme.Videodaki yazılara gelince Sürekli bi kendi kendine ağlama havasındasın Nick değişmeler korkak agressive ** agressive gibi nick yazmalar.yarası olan gocunur kardeş o yüzden yazdım.Yoksa video yapma bile yapmayacakdım.Siz video koymususnuz utanmadan ölüp ölüp geliyorsnuz.Ve ezik agressive ve ekibi diyorsunuz ağır hakaretler falan bize cevap hakkı düştü.Yoksa sizi elaleme rezil etme gibi bir amacım yoktu.
5-"(Her seferinde adrenalin kopartır demişsin ama sen benim 3ws teklifimi kabul edemiyorsun)" buna cevaben videoda böyle kabullenemeyip ağlayacaını bildiğim için.Benim oyunum burada biter hayırlı alışverişler diye videyoo 7. dk ya sar sar izle kendini teselli et azıcık :) yenilen pehlivan güreşe doymazmış.Korksaydık dara çekmezdik.Kim kimi koparıyo video 10 kere izle anlarsın :)
6-"Ama bu server da kim kral herkes biliyor kendinizi de kasmayın yazık size." Evet karuslarda oyun başından beri tek kral var Agressive.Yukardan para dağıtırkene yardım ederkene millete karus arkadaşlarına sor görmüşssündür hala neyin tatavasındasın :)
7-Evet siz korkaksınız ve başarılı olamadınız
Foruma yeni girdim diğer çocukca yorumlar yapmışssındır okumadım okuyarak cevaplayacam :)

Y

yaKuza

Guest
Hepsini koysaydın 8-1 yazmışsınız da 10 a 1 kesilip tek bir yeri mi koyuyorsunuz :D , dardan kaçıp 6lı slota kadar koşmak da çok best magesınız , biz magede çok iddiaalıyız demiyorum fakat , yıllardır oynayan sizleri rahat bir şekilde tokatlıyorsak problem sizde bence.Extra olarak onlarca kez vs atalım dediğimizde olumlu bir cevap göremedim.
1-Darda 1 kere vsmiz var olanı koydum videoda darla kapışmada kesinlikle kesme yoktur.Hatta ileri sarma hızlandırma vardır.
2-Dardan kaçıp 6 lı slota demişin.Sizi dara çeken kim ? siz harpy keserken gelip arkadan vurmadık tekli attık kovaladınız dara çektik.Korksak sizin gibi arkadan novalardık slotta.Naptık dara çektik verdik Novayı kim kimi kopardı millet karar versin.
3-8-1 güzel tokatladınız evet yorumun hoşuma gitti :)
4-Vsden yana skıntı yok yediremeyip isteyeceğınızı bıldıgım için videonun 6.5 7 dk ları iyi izle benim oyunum burada biter sizi itemleriniz de kurtaramadı :)

Y

yaKuza

Guest
Ya niye 3 ws atmiyoruz niye bu işi sonlandirmiyoruz neden korkuyorsunuz koskoca server sizi korkak olarak biliyor kardes delikanlı olun delikanlı madem kestiğinizi vurguluyosunuz gelin bir daha kesin kabulleneyim
kardeş sen kendini yaşadığın olayın şokunu atlatamamışsın.
video izledin gene atlatamadın
vs çağırıyon delikanlı ol bida kes diyon.
oyunda adam mı yok sizi kese kese sarmıyor artık.azda başkalarını kesek dimi ?

Y

yaKuza

Guest
yanlız dikkatimi ceken bisey var keserdiniz kesemezdiniz bilemem ama tarafsız olarak soyluyorum kardo cok dara cekiyorsunuz genelde bekliyosunuz gelmelerini yani açı olarak o adamların orda sizi almalari gercekten cok zor yani alan skill alanlarının boyutu hepinize vuracak kadar buyuk degil dogal olarak lightning skilleriyle hepinizin elini düşürmesi cok zor aksine adamlar darda oldugu icin butun skıllerınız cok kısıye isabet ediyo o da bayaa bi avantaj saglar yani. tekrar ediyorum bukadar dara cekmeseniz belki yine alırdınız ya da alamazdınız o konuda yorum yapmıyorum 2 clanlada uzaktan yakından alakam yok
haklısın kardeşim sıkıntı şu zaten.
beraber dara ilerliyoruz kesiyoruz.sonra geri kaçıp adamlarını çekiyorlar.
sonra bizim arkadaşa db atıp kesiyorlar üstümüze geliyorlar dara. biz adamı çekip birdaha vuruyoruz toplu oldukları için.
onlar bizim adamı kesip db ile avantaj sağlamak çakallık yapmak isterken kendileri ölüyor.
bodozlama giriyorlar görüyon hala gelmiş burda boş yapıyorlar.
ne zaman ileri gideceksin darda ne zaman geri toparlancaksın buda bi taktikdir.
biz leri çıkıp novalraı atıp 5 kişi kes geri gel novalar dolana kadar 33 at sonucda mal gibi darda gelip kesmelerini o an bekleyemessin novan dolmamış onlar zaten nova atamamıs kesmısız geldıklerı gıbı tepemıze cokerler
bu taktiksel yaklaşımdır.bu açıdan da düşünürsen videodan zevk alırsın

Y

yaKuza

Guest
Peki sen kardeş kesebilecegine inaniyorsan niye gelmiyorsun korkuyar musun onu söyle diyorsun ya hani kestiğim adam beni mi kesicek kardes ben seni nerde keseyim Combat videosu mu arkadan gelip vurarak mi konuşayım sana anlatsana biraz gel dara orda konuşalim
kardeş mageden anlamadığınız için.geliiriz darda keseriz gerı cıkarız sız ya respawn basarsınız ya tp ederisniz. üstümüze gelirsiniz hemen novamız yok dıe gerı kacıp lr kesıp bida vururuz.
sonra dersiniz ki daha dara giremiyorsunuz
sizin herseye bahaneniz var o yüzden sence bidaha gerek var mı sizlerle uğraşmaya ?
Düşmanın bile en hayırlısını seç derler
sizde Hayırda yok kelamda anlamadım ki.

Y

yaKuza

Guest
bu video ya tek lafım var daha da cevap vermicem sen gene afkurucaksın sorun yok , bak sen cok ıyı bılıyorsun sizi ne hallere getiriyoruz ki ( biz melee bir takımız eğlencesine mage oynuyoruz siz yıllardır bu jobu boşuna oynamıssınız bunu da anladım ) 1 tane sahne almışsın bize karşı utanmadan o sahneyi izlemeden mi koydun anlamadım darda durduğunuz yere dön bi bak isterim nasıl bir kafa bu o vs boyunca hep zaten sizi kestik hep darın dışında durmanıza rağmen bi kere kestiniz onuda koymuşsun eyvallah da nerden nasıl kesmişsin bir bak ayrıca her türlü her team birbirine sahne verebilir gayet doğal ama sen öyle bi sahne bile koyamamıssın videona siktik dediğin kamonla ilgili sahne şahane başarı demek sizin adınıza kaale bile alıp sizi 1 tane fraps açmadık açmayız da videoda koymayız sizle sidik yarıştırıcak seviyelerde değiliz biz yıllar önce aştık o işleri zaten şu piyasa da agressive ye heralde denecek her şey herkes tarafından denmiştir agressive budur bile diyemiyorum ne olduğu belli olmayan ( yaşı büyük ama cidden liseli bile olamıyacak seviyede konuşan korkak aptalın tekisin )
her zaman olduğu gibi kamoon a karşı ağlamalar devam edecek sırayla herkesin yaptığı gibi hadi ağlamaya devam edin
Sen lafına başlarken kendine saygın yok ki bize saygın olsun ?
"bir daha cevap vermicem demişssin" 10 dk sonra cevap yazmıssın Kendine saygın sıfır "0"

Biz ağlamayız diyorsun.Takım arkadaşların gelmiş burda vs gel vs gel nolurrr yalvarırırım vs gel ezildik büzüldük vs gel video yapcaz koycaz guuruurmuza yediremedik gibi Yorumlra 1. sayfada meşhur bu demek oluyorki Ekibinle de çelişiyorsun.Agressiveye liseli bebe demişssin.O adam askerlığı yapalı kaç yıl oldu senin gibi değil vatana ***** babanı savunmaya gitmiş bir kişiye Müslüman kardeşine iftira atıp gene çeliştin
bence sen mage oynamayı öğrenmeyi bırakta
1- Kendinle çelişmemeyi öğren
2- Takım arkadaşlarınla çelişmemeyi öğren
3- Tanımadığın insanlar hakkında görmediğin insanlar hakkında boş beleş atıp tutma çelişmemeyi öğren

Y

yaKuza

Guest
Shendelciiim iyi hoş güzel yazmışsında sana bi sorum var.O cekilen videoda darda sizi 4 kezmi 5 kezmi ne 8de8 towna yolladık. 1 kerede siz yolladınız bunu gayet sende benım kadar ıyı bılıyosun.Mert adam dürüst olur aksini iddaa edebilirmisin ? Sımdı 1 kez darda bile degıl bız darda sız acıkta kestıgınız sahneyi alıp sanki ws yı kazanmıssınız gibi video yapıp birde sacma sapan yorumlar yapmak yüzsüzlükten baska nedir ? yapılan yorumları okuyunca güldüm sadece :) ben kımseye kufur etmem ama cok sukur dürüst bir adamım.keserseniz butun acık yureklılıkle kestıgınızı soylerım ama kesıldıgınız ws yı video cekıp bırde yalan yanlıs konusmak sadece agressivee yakısır sana degıl unutma kardesm ;) bowlda 8v8de 2 gun once dustugunuzde adamınız respawn sc bastı partyi ceksın dıye ellemedık ama o town atmayı tercih etti buda bızı eglendırıyo ıste sen melelerın arkasından vurmaya devam et orası cz pk hersey olabılır ama dar wsde kesildiginizi gayet iyi biliyosunuz.biz video yapmayı tercıh etmedık zaten o dar ws yı video yapsak gercekten hıc yuzun kızarmayacakmı bu lafım sana agressive ?
2 kişi konuşurken araya gircem kardeşim umarım yanlış anlmazsın.Efendilikce konuşmussun o yüzden saygımdan girdim araya laf ebeliği yapmak için değil.
Darda kesilen taktik meselesini önceki yorumlarımda anlattım tekrar anlatma gereği hissetmiyorum.Ayrıca partyinin 4 ü perulu.Türkçe Selam alakum kanka dan başka bişi bilmiyorlar.Komutcu komut verirken biz nere atarsak onlarda oraya nova atıyor.Bunun zorluğu varkene kesmek ve sizin kabul ediyorum melee oynamanız magede tecrübesiz olmanızın verdiği durumla eğit değer.
Respwan bastı demişssin.bende o videolarda mevcut.KillerPro mu Boo mu ne öle bişi apostda CR yparkene siz geldğimizde Kesdiğimizde nasıl Respwan basdıp hatta 2 kişi 2 inizinde sen değil. 2 kişi ayrı 20 m uzakta başında bekldik 2 side aynı anda kalktı priesti çekti gene kestik.
Repsawn basan sizlersiniz "sen olmayabilirsin" takım arkadaşların.Ha evet itiraf edeyim aposta geldiğimizde vurduklarınızda oldu.Ama Crispi miydi Lastlar mıydı hatırlamıyorum arkadan onlar önden siz arada kaldık öylelikle öldük oda video kayıtlarında var ama koymaya lüzüm görmedim.Bi Vs muhabbeti değil çünkü şartlar eşit değil.
Aama darda şartlar eşit.neden eşit Dümdüz dar Kim vurmaya gelirse o ölür veya öldürür. 3 4 kere kestik. 5. de siz üstümüze yürüdünüz bida kestik onun muhabbetini yapıyorsunuz

KillerBAMBAM

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 25, 2016
61
8
78,205,050
172
2 kişi konuşurken araya gircem kardeşim umarım yanlış anlmazsın.Efendilikce konuşmussun o yüzden saygımdan girdim araya laf ebeliği yapmak için değil.
Darda kesilen taktik meselesini önceki yorumlarımda anlattım tekrar anlatma gereği hissetmiyorum.Ayrıca partyinin 4 ü perulu.Türkçe Selam alakum kanka dan başka bişi bilmiyorlar.Komutcu komut verirken biz nere atarsak onlarda oraya nova atıyor.Bunun zorluğu varkene kesmek ve sizin kabul ediyorum melee oynamanız magede tecrübesiz olmanızın verdiği durumla eğit değer.
Respwan bastı demişssin.bende o videolarda mevcut.KillerPro mu Boo mu ne öle bişi apostda CR yparkene siz geldğimizde Kesdiğimizde nasıl Respwan basdıp hatta 2 kişi 2 inizinde sen değil. 2 kişi ayrı 20 m uzakta başında bekldik 2 side aynı anda kalktı priesti çekti gene kestik.
Repsawn basan sizlersiniz "sen olmayabilirsin" takım arkadaşların.Ha evet itiraf edeyim aposta geldiğimizde vurduklarınızda oldu.Ama Crispi miydi Lastlar mıydı hatırlamıyorum arkadan onlar önden siz arada kaldık öylelikle öldük oda video kayıtlarında var ama koymaya lüzüm görmedim.Bi Vs muhabbeti değil çünkü şartlar eşit değil.
Aama darda şartlar eşit.neden eşit Dümdüz dar Kim vurmaya gelirse o ölür veya öldürür. 3 4 kere kestik. 5. de siz üstümüze yürüdünüz bida kestik onun muhabbetini yapıyorsunuz

Şimdi soyle bır durum var.o ws yı bız ıstemedık sız ıstedınız.partyımde perulu vardı dıyosun onada eyvallah.pekı madem partyınde perulu vardı neden bız harpy keserken ısrarla bızı dara davet ettınız ? geldik 8de8 towna dustunuz hıc sıkılmadan tekrar geldınız tekrar kestık towndan hıc usenmeden tekrar geldınız.madem partyınde asıl adamların yoktu neden ısrarla dar ws sıne geldınız dıye sana soruyorum ? bızde cogu zaman 3 mage 4 mage priestsız cr yaptıgmz oluyo ama kımseyi o durumda dar ws ye cagırmıyoruz. buraya bıdaha yorum yapmayacaktım ama sen duzgun bır dılle yazdıgın ıcın mesajını karsılıksız bırakmak ıstemedım. agressive o ws nın tamamının o goruntu oldugunu soyluyor pekı ya sen ? bu kadar duzgun yazarken agzından yalan dokulecekmı merak edıyorum ? yukarda yazdıklarım o ws nın geneliydi bunu sende bılıyorsun.buraya yazılanlar aslında cokta umrumda degıl cunku bunu 2 clanda ıyı bılıyokı o dar wsınde kaybeden taraf sizdiniz :) bu bir oyun kazanırsın yada kaybedersın ama yalana basvurup sahtekarlık yapmak oyundan baska bırseydır unutmayın..

Y

yaKuza

Guest
Şimdi soyle bır durum var.o ws yı bız ıstemedık sız ıstedınız.partyımde perulu vardı dıyosun onada eyvallah.pekı madem partyınde perulu vardı neden bız harpy keserken ısrarla bızı dara davet ettınız ? geldik 8de8 towna dustunuz hıc sıkılmadan tekrar geldınız tekrar kestık towndan hıc usenmeden tekrar geldınız.madem partyınde asıl adamların yoktu neden ısrarla dar ws sıne geldınız dıye sana soruyorum ? bızde cogu zaman 3 mage 4 mage priestsız cr yaptıgmz oluyo ama kımseyi o durumda dar ws ye cagırmıyoruz. buraya bıdaha yorum yapmayacaktım ama sen duzgun bır dılle yazdıgın ıcın mesajını karsılıksız bırakmak ıstemedım. agressive o ws nın tamamının o goruntu oldugunu soyluyor pekı ya sen ? bu kadar duzgun yazarken agzından yalan dokulecekmı merak edıyorum ? yukarda yazdıklarım o ws nın geneliydi bunu sende bılıyorsun.buraya yazılanlar aslında cokta umrumda degıl cunku bunu 2 clanda ıyı bılıyokı o dar wsınde kaybeden taraf sizdiniz :) bu bir oyun kazanırsın yada kaybedersın ama yalana basvurup sahtekarlık yapmak oyundan baska bırseydır unutmayın..
Selam güzel kardeşim ,
1- o vs yi istemediyseniz neden geldiniz kovaladınız ? Bizim amacımız size ve başka humanlara CR yaptırmamaktı sonuçda ne kadar oyalasak kar hesabı
2- Evet 3 tane perulu vardı.
3- Parttde CR Yönelik olduğumuz için LR Mage yoktu. Agressive hariç.Evet ilk de yatırdınız Çünkü iceydik.O arada video almadım çünkü pk atmıyorduk.Kesildikden sonra 1 kere LR oldum ve 2 kişi daha oldu. sonra tüm videolar burada dikkat edersen vidoda hızlandırma var kesme biçme yok. ben de orada kesitğiniz gözükmediği halde videya 8-1 yazdım zaten skoru.
4- ısrarla neden soruyorsun cevaplayım , amaç size ve başkasına CR yaptırmamak.Dikkat edersen sonra apost da da geldik.Trolu raveni vurup o slota geldik sizde oradaydınız. ve Naira arkadşaınız biz size CR yaptırmadık dedi bir yorumda başka konuda yada chatte hatırlamıyorum.Bizim amacımız CR yapmak değil yaptırmamakdı.
5-"2 clanda ıyı bılıyokı o dar wsınde kaybeden taraf sizdiniz" Burada sana hak veremeyeceğim.Evet ice iken kestiniz ve o videoda yok.Sonra 2. skill lr açınca bizi kesemediniz bile. ki sizde çoğunuz LR. Video izledin , bende diyorum ki evet ice iken 1 tur hepimizi kestiniz yalan yok . ama sonrasında 1 kere kesemediniz oda videoda mevcut.Yalana lüzüm yok.
Şimdide arkadaşlraın vs çağırıyor.ben hepımız ıce olalım gelelım kesersınız coluk cocukda keser.Ama lr olunca 1 tur bile kesemediniz.Ve üstüne de daha kapışmaya gerek yok ki biz hic bır zaman vs gelmıcez demedik.
naira kendi chatte yazmıs yazmıs vsvs agressıve adrenalın nerdesn vs gel demıs ben hep işteyim mesela akşam chatten okuyorum yazdıklarını.
Adam gibi vs isteyen derki kardeşim tarih şu saat şu gelin kapışalım oyun bu yenmekte var yenılmekte ama oda yok.
hep kafasına gore cagırdık gelmedı muhabbetı yaptı.Biz kimseden korkumuz olsa bu oyunu Ezdiğimiz zamanlarda da EZİLDİĞİMİZ Zamanlardada Sonuna kadar oynadık bırakmadık. Tek yedik yeri geldi evet agladık ama @Kojiro ya agladık bu mageler ezq tek yiyor diye.Hıc bir Kul'a Player a aglamadık Naira gibi
Adam okadar alınmışki video yayınlamadan nıckını KorkakAgressive / KorkakOCAgressive yapmıs bu nedır ya sen efendi birine benzion bu yakısık alır mı sence ?

Hepsini geçtim ben gene video yapmayacaktım çünkü amacımız orda vs dir videodur dardır birileri üzerinden rant elde etmekdir değildi.
Bu videonun amacı şudur sizin karaktersiz arkadaşınızın video atıp kufurlu dalga gecmesı 1. neden budur. 2. ise kafa yaşı 10 olan Nairanın ağlayıp nıckını degısıp Karaktersizliğe bürünmesidir.
buda sizin video konunuz ;
http://forum.my-ko.org/forum/threads/video-yapmiyoruz-diye-aglama-adrenalin.3221/
buda benim video konusuna yorumum ;
Arkadaşım video yakındır Biz özellikle ağlamayın diye video yapmadık hazırda beklettik.
wait for we ..
TERROR / AdrenaliN"

Buda Karaktersiz Ana terbiyesi görmemiş aranızdaki arkadasınızın youtube linkindeki yorumu ;
"
AKENANB1 hafta önce
VİDEO YAPMIYORUZ DİYE ÖTME, ŞİMDİ AĞLARSIN AMA GENEDE ANANI SİKEYİM OROSBU COCUĞU AGRESSİVE VE YANDAŞ OROSBU COCUKLARI"

Bunların üstüne ne dememi bekliyorsun kardeş şimdi sende Efendi gibi cevap yaz yada yazma Olay bundan ibaret. Allaha şükür her serverda oynadık yendik yenildik. Eğlendik ama AĞLAMADIK sizin clan gibi !

A

Agressive

Guest
ya veledi zina elinde varsa kanıtın koyarsın yoksa kendini kandırırsın bu şekilde yok orda bizi kesmişte falanmışta filanmışta videoyu sonuna kadar izle baştan sonra yeri öpen YATALAK team kim iyi bak sen kimsin ya beni kesiceksin arada sırada kestiğin 1 2 kill ile kestiğini mi sanıyorsun ? utanmadan bide kendilerinin kazandığını söylüyor böylemi AVUTUYON sen kendini komik çocuk laftan ibaretsiniz icraata gelince FISSSSSSS yaptığımız videoyu bile Yalanlıyor ya tam bir ağlak veletsiniz hadi sen ağlamaya devam et yok ben kestim astım estim he baba he GÖRÜLEN KÖY KLAVUZ İSTEMEZ daha çok ağlatıcam sizi czde yeterki karşıma geçin