1likemyaisley Trade & Küfür..

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

itachi

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 17, 2017
80
75
78,998,700
879
O tradeyi karaktersiz adamlar trade atıp char yatırmaya çalıştıklarında kapatasın diye oluşturduklarını sanmıyorum , Slota tw çekip insanların hakkına girenlerle aynı şekilde yargılanmasını düşünmekteyim. @Kojiro

• Like
Reactions: Hekatonkheir

Hekatonkheir

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 18, 2016
93
55
78,693,450
964
oyunda beni bul sana 200 tane buss vereyim kullandığın kelimelerde çok ağır bilgine
Hala bus diyo adama ya, clanındaki adam adama ana bacı kaymış kullandığın kelimelerde çok ağır diyosun hakikaten ar yok mu sizde yahut haya? Birazcık kızarmıyo mu yüzünüz şu yorumu dahi yaparken. Şaka mısınız siz? :)

RoxciN

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 9, 2017
66
35
78,418,725
1,324
Hala bus diyo adama ya, clanındaki adam adama ana bacı kaymış kullandığın kelimelerde çok ağır diyosun hakikaten ar yok mu sizde yahut haya? Birazcık kızarmıyo mu yüzünüz şu yorumu dahi yaparken. Şaka mısınız siz? :)
Yaa bi trade için agliyosunuz pm den küfür serbest kardeş sende etseydin

R

RihannastyI

Guest
slot kavgalarıyla ilgilenmiyorum kusura bakma çok yoğunum

Aisley

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 6, 2017
82
15
78,540,825
478
O

sende nereye girsen orayı yalıyosun be çocuk
ben öyle sürekli yeni ortamlara girmiyorum loading ve 1likemy iki clanlada yıllardır muhabbetim var biri olmaz diğeriyle oynarım bunun yalamayla alakası yok başkalarını kendinle karıştırma