1likemy hakkında.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Erra

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2014
253
166
99,786,225
991
28 Aralık Operasyonu hakkında ne düşünüyon knkm :D
Tek yememe tbl bulmadıkları sürece sıkıntı yok knkm ya. keşke ban yemeselerdi :D

S

SultanS

Guest
katıldığım konu fakat detayı bilmediğim için birşey diyemicem ama muratın kullanıcağını sanmıyorum kojiro logları koymus ama değiştirilebilir diye düşünüyorum ayrıca diğer clanlar içinde aynısı geçerli 2milyon npye kadar beklemeleri biraz komik açıkcası bintane tbl videosu konuldu ozamanlar neden araştırılmamış merak içerisindeyim :)
Bilmediğim şeyleri savunuyorsun videolar çok öncesine ait eğer videolar ile banlamiş olsaydı çoktan banlardı. Tbl olduğu loglar ile tesbit edilip kanıtlandı. Senin o ptde olamam yanındaki kişinin Tbl olup olmadığını bilmen anlamına gelmez. Doğru geç olsa da mutlaka gün yüzüne çıkar ve bugün doğruların günü Tbl kullanan veletlere gelince her zaman kendilerini kandırdıklarını söylemiştim bugün loglar ile kanıtlanmasına rağmen kendi yalanların nasıl inandıkları tbl kullandıklarını itiraf edememelerinin göstergesidir.

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
Bence bu söz konusu clanlar tanıdığım kadari ile sizin böyle şeylere ihtiyacınız olmaması lazımdı..

Bu kadar userin hakkını yediniz ahını aldınız. Bazı videolarda zaten net görünüyor ıspatı.

Yani bu davranışınızla siz intihar etmişsiniz ne itibarınız kalmış ne yüzünüz.

Biride çıkıp desin delikanlı gibi, evet kullandım desin alnından öpelim :)

Last edited:

ArdenJiyona

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
119
29
79,151,325
667
Acikcasi Kojiro'nun yerinde ben olsaydim ve serverdeki TBL olan mageleri ilk gunden biliyor olsaydim bile banlamazdim ugrassinlar kassinlar gece gunduz en son odule yakin banlardim ki canlari yansin belki bir daha yapmazlar diye :D Milletin emekleri yendiyse onlarinki de yendi ne guzel tabi ortada bir emek varsa :D