YourKo Ekşi sözlük

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
Merhabalar arkadaşlar , yeni başlayan arkadaşları bilgilendirip , daha haberi olmamış yada başlamak nasip olmamış arkadaşlarıda heveslendirecek değerli yorumlarınızı bekliyorum. Ailemizi büyütelim ... BU ARADA YENİ SERVER TARİHİNİ BEKLİYORUZ TARİH TARİH !!!

https://eksisozluk.com/TheMYKO--4671538

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
Sene 2004 ve nicesi yılların yorumlarının bir kaç tanesini burada toparladım insan okuyunca bile içi eriyor... YORUMLARIN TAMAMI BURADA

https://eksisozluk.com/knight-online--860994

oyuna girer girmez bir sürü adam aga diye size hitap etmeye başlıyor,lanet olsun diyor isyan ediyorsunuz ,kardeşim aga deme diyorsunuz o zaman party pls diyor adam,ya kardeşim yazsana seeking party komutu hemen bi party bulunur ,ama yok illaki dilencilik yapacak,hadi işe soyunalım biraz yaratık keselim diyor ve party ile beraber dalıyorsunuz 3 4 tane death knight ın ortasına ,buff bekliyorken bi bakıyosunuz aga party diyen healer eleman pazar tezgah peşinde satış yapıyor,mage ler kafasına göre kutulardan ne çıkarsa götürüyor,aganıza bir size iki diyor disband çekip geceyi bekliyorsunuz,geceleri türk nüfusu az oldugu için daha bi oyundan zevk alınıyor,mesela gündüzleri provokesiz warriorlar party bulmakta zorlanırken geceleri hiç bir mage e yalanmadan aslanlar gibi 1 healer ,1 archer 6 warrior tam barbar usulü partiler düzenlenebiliyor,bu arada isveçlileri de takdir ediyorum çok güzel tyon partisi çıkıyor bizim gibi düşük levellilere .unutmadan abyys i ayrı dert bunun ,el morad ırkının mage leri sürekli saldırgan ve şerefsizce bir tutum içinde ama bir süre sonra inatlaşınca peşinizi bırakıyorlar,fakat bu oyunun en gıcık yönü size aga diye hitap edilmesi ve party pls şeklinde yalvarılması,bu arada mage lerden party dileneceğine başındaki civcivle gezen warrior nazarımda nova koyan adamlardan daha delikanlıdır,giydiği full plate in hakkını vermiş demektir
edit:eek:yunu bir yerden görüp aaa ortaçağ atmosferi ne güzel büyüler fantastik dünya yaratıklar falan diyerek atladığınızda ilk sizi şaşırtacak olay aga hitabetinden önce bu fantastik dünyadaki karşılaşacağınız kurtlar vadisi uzantılı nickler ve clan isimleri,hatta birisi yarış atının adını clan adı yapmıştı,ortama aldanmayın yani,deliyürekler ve polat alemdarlar havada uçuşuyor

SENE 02.08.2005 18:03 ~ 23:04

tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi burda da geçiminizi adam kandırarak sağlayabiliyorsunuz.sundries lerden 1 coins e alabileceğiniz bir oku yeni başlayan bir oyuncuya 1500 liradan satabilirsiniz ama burda en önemli nokta okları satın alacak kişiye satıcı gibi değilde arkadaş edasıyla yaklaşmak olacaktır.bu noktada 2.önemli husussa tezgahı kuracağınız yerdir.etrafınızın solucanlarla dolu olması satacağınız ok sayısına önemli bir katkı sağlayacaktır.
SENE 03.03.2005

bu tur oyunlardan pek anlamasam da nedir ne degildir diye bakmak icin ba$lamamla birden kendimi 20 kusur levelde buldugum oyun. (belki bu da bir marifet degildir ama..) ayrica oyunda tosun_pasa nickiyle ortalarda fiti fiti dola$ip $u ne, bu nerede diye sorup duran ciplak warrior benim.
SENE 31.12.2004 12:05

bir anda kendimi goblin parçası ve scroll toptancılığı yapmaya başlamış halde bulduğum oyundur ki "hayallerim vardı paladin olacaktım, kirlettin beni kapitalizm" diyerek kınamak istediğim bağımlılık maddesidir aynı zamanda.
SENE 0.03.2005 19:45

türkü türkden sogutan oyun.
son zamanlarda ares serverinda meydana gelenlerden ötürü oyundan da sogunmustur.
SENE 31.05.2005 10:49

her sey account acip oyuna dalmamla basladi gecem gündüzüm knight oldu online oldu lakin söyle de bisey var ki : knight online... dünya offline

aylar sonra gelen edit: anladim ki **** sürülecek akil yokmus bende.. bu salak oyunu aylarca nasil oynamisim hayret!
SENE 08.06.2005 19:06

şu sıralar gayet parasız bir biçimde oynadığım, zayıf online rpgmsi oyun. şu sıralar türk oyuncuların işgali altında, trabzonspor, fb şampiyon, tosun, doruk, ahmet, mehmet şeklinde nickli orc oyunculara sık sık rastlanıyor. bayan olduğunuzu belli etmek ise hafiften riskli, evet, partylere hemen davet çıkıyor, bol bol yardım alıyorsunuz, fakat aynı zamanda hafiften size yazılan nur topu gibi 8-10 erkek oyuncu oluyor(genellikle türk) ha koca arayan bir hatun için elverişli olabilir tabii.
ırklar ve sınıflar oldukça kısıtlı, zayıf, ama grafikler güzel. mana çok çabuk dolduğundan spellcaster seçmek fazla dezavantaj yaratmıyor, ne kadar kötü bir oyun olsa da bağımlılık yapıyor, paralı olmadığı sürece oynanası.
SENE 30.06.2005 16:59

https://eksisozluk.com/knight-online--860994

Last edited: