yıllardır oynadığım TheMYKOya yazık oldu

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Casper22

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2015
163
49
81,623,850
3,590
15 dakika boyunca preli şekilde girmeye çalıştım, dc yedim, ara ara connecte bastım denildiği gibi yine dc yedim. 1saat boyunca bu durumu ara ara denedim. yurt dışı ipsinden midir bilmem yine giremedim. teşekkür ederim 24 saat geçmeden soğuttuğunuz için. TheMYKO myko açıyorsa (xmyko , ymyko isimleride aynı) başlamayacağım kesindir. ister provokasyon olarak algılayın ister kötülemek ister karalamak. k.bakmayında ben bir para yatırıyorum oynamak için ve bunun karşılığında oyun oynamak istiyorum. lag olur saldırındandır derim, server reset gelir eyw sabredersin 20 dakikaya gelir dersin, forumdan herkes yazıyor giremiyoruz yok presiz girilmiyor diye konu açıyorlar gram tınlamıyor kojiro ne hoş. dün bir gmye dedim dc problemi olmuyordu uzun süre ve eslant 2 geçmiştim lvl kasmaya. geçince dc oldum kendisine 30 dakika uğraşarak anca tekrar eslant 2 ye çektirdim ( götümü yırttım boş muhabbetlerine sabrettim).

kısacası olay şu isteyen mykonun kralı der isteyen en iyisi diyebilir, zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu serverda ciddi bir userlere karşı vurdum duymazlık ve ilgisizlik var. clientta bir o kadar kötü artık bunların düzeltilmesi lazım, 7 yıldır aynı şey söyleniyor sağlık olsun. oyun yetkilileri tarafından presiz giremiyor diye napıyım tarzı söylemlerde yanlış. bu açtığım konuyu eğer ki zorunuza gidip konuyu silmek veya kalıcı ban atmak gibi birşey yaparsanızda saygı duyarım. ama bir forumun asıl amacı düşünceler ve diğer problemlerin paylaşılmasıdır.

tek öneri : clientı değitir. çöp artık bu client. diğer serverlarda adam oyna res atmadan chaos stone ekliyor, buglu golem coinsini düzeltiyor, drop rate değiştiriyor, bowlda birçok farklı ekleme yapıyor res atmadan. yıllardır server açmayan bir server gelip server açıyor ve bir bakıyoruz clientı TheMYKOnun sayamayacağım kadar iyi. eee yılların myko kralı noldu? yerinde saymak yerine neden geliştirmedi databasesini? sonucu söyliyim ko-cucede sabit olmayan konularda açılan serverlar varya ,o serverlar gibi aynı kaliteye sahip bir server olarak çıktı TheMYKO.

HELLOBITCHES

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 22, 2015
252
368
126,648,225
4,287
hoşçakal...

KACT

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 20, 2015
79
21
79,639,725
5,113
Bu yazıda katıldığım sadece bir şey var.Elinizde mi bilmiyorum ama client baya kasıyor ve ağır gibi katılan olur herhalde

• Like
Reactions: daLidaLidaLi

ibrahim1991

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 29, 2015
65
24
78,418,725
3,566
itemsatışkonun adamı bu

Casper22

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2015
163
49
81,623,850
3,590
farm yapan veya tlye oynayan bir kişi değilim bu serverda. forum nicki casper olabilirde yorum yapan kaan veya diğer kişilerde beni iyi tanır. nacizane yorumlarınız içinde teşekkür ederim. itemsatışko güzel isim

• Like
Reactions: Nymeria1

Nymeria1

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 25, 2019
93
112
79,792,350
5,043
Cem adamdır . bazı talihsizlikler olmuş bahçe farmı serverındaki gibi remake düşünülebilir

ercantrg

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 15, 2018
3
0
78,052,425
388
hepsine %100 katılıyorum. düğümlenmiş gibisin kojiro değişiklik yapman lazım. işten anlayan adamlarla çalışman lazım.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
15 dakika boyunca preli şekilde girmeye çalıştım, dc yedim, ara ara connecte bastım denildiği gibi yine dc yedim. 1saat boyunca bu durumu ara ara denedim. yurt dışı ipsinden midir bilmem yine giremedim. teşekkür ederim 24 saat geçmeden soğuttuğunuz için. TheMYKO myko açıyorsa (xmyko , ymyko isimleride aynı) başlamayacağım kesindir. ister provokasyon olarak algılayın ister kötülemek ister karalamak. k.bakmayında ben bir para yatırıyorum oynamak için ve bunun karşılığında oyun oynamak istiyorum. lag olur saldırındandır derim, server reset gelir eyw sabredersin 20 dakikaya gelir dersin, forumdan herkes yazıyor giremiyoruz yok presiz girilmiyor diye konu açıyorlar gram tınlamıyor kojiro ne hoş. dün bir gmye dedim dc problemi olmuyordu uzun süre ve eslant 2 geçmiştim lvl kasmaya. geçince dc oldum kendisine 30 dakika uğraşarak anca tekrar eslant 2 ye çektirdim ( götümü yırttım boş muhabbetlerine sabrettim).

kısacası olay şu isteyen mykonun kralı der isteyen en iyisi diyebilir, zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu serverda ciddi bir userlere karşı vurdum duymazlık ve ilgisizlik var. clientta bir o kadar kötü artık bunların düzeltilmesi lazım, 7 yıldır aynı şey söyleniyor sağlık olsun. oyun yetkilileri tarafından presiz giremiyor diye napıyım tarzı söylemlerde yanlış. bu açtığım konuyu eğer ki zorunuza gidip konuyu silmek veya kalıcı ban atmak gibi birşey yaparsanızda saygı duyarım. ama bir forumun asıl amacı düşünceler ve diğer problemlerin paylaşılmasıdır.

tek öneri : clientı değitir. çöp artık bu client. diğer serverlarda adam oyna res atmadan chaos stone ekliyor, buglu golem coinsini düzeltiyor, drop rate değiştiriyor, bowlda birçok farklı ekleme yapıyor res atmadan. yıllardır server açmayan bir server gelip server açıyor ve bir bakıyoruz clientı TheMYKOnun sayamayacağım kadar iyi. eee yılların myko kralı noldu? yerinde saymak yerine neden geliştirmedi databasesini? sonucu söyliyim ko-cucede sabit olmayan konularda açılan serverlar varya ,o serverlar gibi aynı kaliteye sahip bir server olarak çıktı TheMYKO.
1- Yurt dışından oyuna bağlanıp, TR de oynayan oyuncular ile aynı bağlantı kalitesine sahip olmayı bekliyorsun, dc'ler den yakınıp sever full olduğu için giremediğin zamanlarda çamur atıyorsun resmen kusura bakma.. Client kasma olayı ile alakalı net çözümler var ama ilginizi çekmemiş bu konu demek ki..

PRO zorluk üzerine kurulan bir konsept sunucu, bu zorluğun da çeşitli dinamikleri var bu dinamikleri hiçe sayıp, mevcut oyuncu kitlemin memnuniyetini riske atamam.. 3 gün sonra "yav unique,shard, raptor bolluğu nedir hani zor olacaktı ?" diye sözler duymaktansa oyuna limitli sayıda kullanıcı almayı tercih ettik, bu radikal bir karardır ama oyunun genetiğini bozmamak adına bu gerekiyor.

Şu para yatırdım ettim mevzuları, yurt dışı standartlarında yatırdığınız miktar sigara parası ama havanız sanki fabrikası varmış gibi..

Yapılan emeğe saygı göstermeyi öğrenirsiniz inşallah bir gün..

saygılar

• Like
Reactions: Stinson and SpawNN
Status
Not open for further replies.