Yeni ve güncel bir fikrim var !!!! Kojiro Reis Duy Beni :)

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

AcarBey

Level 60
1 Yıllık Üye
Feb 4, 2021
3
1
78,021,900
288
Herkese Bol şans iyi oyunlar dilerim...
Size anlatmam gereken bir fikrim var

Her oyuncunun kafasında kurduğu standart karakterlerin elinde silahı kıyafetleri ve takıları var ve kendilerini en iyi şekilde geliştirmeye çalışıyorlar.
İşin özüne gelirsek Solo veya çalışan oyuncu için Roc, Rol veya WE gibi takılar biraz zor. Piyasaları gerçekten yüksek oluyor genelde.
Şimdiiiiiii;
Bizim +7 veya +8 +9 Düz str hp dex int mp takılarımız moblardan düşüyor, belli oranda upgrade yaparak +10 yapma şansımız var. 3 tane 10'u birleştirip üstüne istediğimiz özelliği ekleyerek +12 yapma şansımızda var.
Gelelim fasulyenin faydalarına;
Ben diyorum ki ; 3 Adet +12 Takıyı da birleştirebileceğimiz yani;
For example: 3 Adet +12 olan Str 12 ve 1 Hp veren takılarımızın yanına cz de random biyerlerde respawn olan bir yatacağımız olacak. Bu moba farklı 'Bonus Taşları' ekleyelim.
6882
Biraz alıntı gibi ama örnek olsun diye :)

Nedir Bu Bonus taşları ? ( Taşların vereceği Bonuslar farazi yazılmıştır azalıp çoğaltılabilir )
3 Adet Bonus Taşımız var Bunlar ;
Hp Stone : +12 takılarımıza +20 Can bonusu eklememizi sağlar.
Def Stone : +12 takılarımıza +2 Defans Bonusu eklememizi sağlar.
Mana Stone : +12 takılarımıza +50 Mana Bonusu eklememizi sağlar.
(Rakamlar farazidir. Azaltılailirr bu sizin elinizde :) )

Sistemi tam manasıyla anlatmak gerekir ise ;
6883
Takımızın özellikleri Mevcut '+12 Dex ve +1 Hp' şeklinde, biz ise bu takılarıma 3 Boş slot olacak şekilde modifikasyon yapacağız.
Nasıl mı ?
- Her takı ya aynı veya ayrı ayrı 3 adet Bonus Stone eklenebilir.
Örnek olarak 3 adet Hp Taşını 1 takıya bastığımızda 20+20+20=60 Hp bonus eklemiş olacağız.
Sonuç olarak Takımızın bize kazandırmış olduğu Bonuslar : +12 Dex +1 Hp ve +60 Hp olacak.
- Yada Ben Hem Defans Hem Hp hemde Mana eklemek istiyorum? Cevap : Tabiki takının sonucu +12 Dex +1 Hp +2 Def +20 Hp +50 Mana olacaktır.
- Türlü şekilde Modifiye olabilir (+12 Dex +1 Hp +40 Hp +2 Def veya +12 Dex +1 Hp +4 Def +20 Hp vs gibi).

-Neden AP(Atak) Stone Yok ?
Cevap : Aşırı abartı olmaması için olmaması taraftarıyım. Her takıya 10,5+%2 gibi verilebilecek rakamlar 6 adet takıda arzu edersiniz ki çok fazla bir rakam edecek ve olumsuz durumlar söz konusu olacaktır

Uniqe itemleri Öldürür bu sistem dediğinizi duyar gibiyim buna Cevap olarak Örnek Opal Earring 10 Def 8 Str veriyor bizim itemimiz de 3 tane def bile basmış olsa 6 def e ulaşabiliyoruz, ki buda diğer itemden bi tık daha düşük kalarak alternatif olacağı için sıkıntı olmayacağına eminim.

Herkesin güzel Yorumlarını bekliyorum. Sağlıklı günler dilerimmmmm.

Last edited:
Status
Not open for further replies.