Yeni Dünya KRONOS Tanıtım

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

GNOL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
407
319
155,799,600
8,960
Son 2 3 dbdir coins dengesi gayet düzgün ve sorunsuz işliyor zaten asıl para cz de kasılıyor eslant 2 de yapılacak farm hiç bir şekilde gbcileri mutlu edecek seviyede değil bu konuda hem fikir olalım :)
Bu konuda üstün körü denediğinizi düşünüyorum şayet eslant2 de günlük 150 200 m arasında kasılabiliyor. AFK 2. CLİENT OLARAK AÇILMIŞ BİR CHAR için gayet güzel bir para. Bu durumda user şunu yapıyor gidip czde potum bitti cartım bitti curtum bitti diye kasmak yerine koyuyor oraya bir char 1. günden sonra masrafı geçip biriktirerek her şeyi almayı sağlıyor. Oyunda başka işler yaparak daha fazla tabikide farm atabilirsin ama ben kendim adıma alttan bir çar yada diğer pcden ekstra iki char daha sokup hiç farm atmadan oyunu geçirebiliyorum. Bu farmın daha çok düşürülmesini, sizinde gerek slotlar olsun gerek drop sc nin faydasızlığı olsun( böyle bir şey varsa işe yarar olmalı parasını zar zor çıkarıyor buss farmı için) denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Bu söylediklerim oyun böyle daha uzun sürer falan filan için değil, bir insan farm atıcaksa asıl durak noktası cz olmalı, cz de 10 kasıyorsa pk alanı olmayan bir yerde 1 kasmalı, Pk atan adamda burda kasmaya çalışanları görüp kesmek istemeli bu oyunun mantığı bu değil midir ? eslant2 gibi bir yere koyan insanların çoğunluğunun amacının gb satmak olduğunu düşünüyorum. Malesef bu oyunun içinde dönen para çoğu kişiyi cezbediyor, bende gb kasmayı tercih ederim ama bu gb afk olarak değilde bir emekle kasılsa hem bu durumda bu gb fiyatı yüksek olacağı için milleti czye itip kasmaya çalışanlarıda kesenler için 2 tarafında mutlu olacağını düşünüyorum. Olay sadece gb kasıp satmakda değil. Yasak olsun ama 4. günden sonra slotlara bir bakıyorsun bomboş. Bu durumda a sından tut z sine kadar butün userlerde bütün clanlarda tek laf şu kimse kalmadı galiba, herkes bıraktı galiba. Sadece coins olarak değil insanlar gidip md bile farmlamalı ben zamanında tek başıma harpy dönüp md kastığımı hatırlıyorum md yi bıraktım kaç serverdır dm bile dönmüyorum bomboş geliyor bana, birazda böyle şeylerin önüne geçilmesini gerektiğini düşünüyorum.
Ekstra olarak expi için cz yi tercih etmeleri sağlanabilir evet bir süre sonra hızlı kasanlar kimseye kastırmıyor ama bunun içinde sadece şu yapılabilir czde ki görevin verdiği exp biraz daha iyileştirilebilir. Çünkü human zombi slotunda 3 dk da 1m exp patlatabiliyorum, 100 tane apostun görevi hatırlamıyorum ama 5 m olsun bu görevi yapana kadar czde adamlarla uğraşana kadar koyarım zombide kasılır kafasına giriliyor.

Bu platform için bu server için çok şey düşündük zamanla bir sürü şeyi değiştirdik bunları söylerken bile neyin iyi olduğunu olacağını tahmin edemiyoruz ama bu server uzunca bir süredir bir kalıba oturtulamadı insanları memnun etmek imkansız herkes bir yerden bir şekilde ağlıyor. Ben artık köklü bir değişikliğe gidilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Umarım herkes için güzel bir sunucu ve akılda kalıcak bir sunucu olur.

IDrwenski

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 11, 2018
300
144
117,948,600
4,034
Bu konuda üstün körü denediğinizi düşünüyorum şayet eslant2 de günlük 150 200 m arasında kasılabiliyor. AFK 2. CLİENT OLARAK AÇILMIŞ BİR CHAR için gayet güzel bir para. Bu durumda user şunu yapıyor gidip czde potum bitti cartım bitti curtum bitti diye kasmak yerine koyuyor oraya bir char 1. günden sonra masrafı geçip biriktirerek her şeyi almayı sağlıyor. Oyunda başka işler yaparak daha fazla tabikide farm atabilirsin ama ben kendim adıma alttan bir çar yada diğer pcden ekstra iki char daha sokup hiç farm atmadan oyunu geçirebiliyorum. Bu farmın daha çok düşürülmesini, sizinde gerek slotlar olsun gerek drop sc nin faydasızlığı olsun( böyle bir şey varsa işe yarar olmalı parasını zar zor çıkarıyor buss farmı için) denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Bu söylediklerim oyun böyle daha uzun sürer falan filan için değil, bir insan farm atıcaksa asıl durak noktası cz olmalı, cz de 10 kasıyorsa pk alanı olmayan bir yerde 1 kasmalı, Pk atan adamda burda kasmaya çalışanları görüp kesmek istemeli bu oyunun mantığı bu değil midir ? eslant2 gibi bir yere koyan insanların çoğunluğunun amacının gb satmak olduğunu düşünüyorum. Malesef bu oyunun içinde dönen para çoğu kişiyi cezbediyor, bende gb kasmayı tercih ederim ama bu gb afk olarak değilde bir emekle kasılsa hem bu durumda bu gb fiyatı yüksek olacağı için milleti czye itip kasmaya çalışanlarıda kesenler için 2 tarafında mutlu olacağını düşünüyorum. Olay sadece gb kasıp satmakda değil. Yasak olsun ama 4. günden sonra slotlara bir bakıyorsun bomboş. Bu durumda a sından tut z sine kadar butün userlerde bütün clanlarda tek laf şu kimse kalmadı galiba, herkes bıraktı galiba. Sadece coins olarak değil insanlar gidip md bile farmlamalı ben zamanında tek başıma harpy dönüp md kastığımı hatırlıyorum md yi bıraktım kaç serverdır dm bile dönmüyorum bomboş geliyor bana, birazda böyle şeylerin önüne geçilmesini gerektiğini düşünüyorum.
Ekstra olarak expi için cz yi tercih etmeleri sağlanabilir evet bir süre sonra hızlı kasanlar kimseye kastırmıyor ama bunun içinde sadece şu yapılabilir czde ki görevin verdiği exp biraz daha iyileştirilebilir. Çünkü human zombi slotunda 3 dk da 1m exp patlatabiliyorum, 100 tane apostun görevi hatırlamıyorum ama 5 m olsun bu görevi yapana kadar czde adamlarla uğraşana kadar koyarım zombide kasılır kafasına giriliyor.

Bu platform için bu server için çok şey düşündük zamanla bir sürü şeyi değiştirdik bunları söylerken bile neyin iyi olduğunu olacağını tahmin edemiyoruz ama bu server uzunca bir süredir bir kalıba oturtulamadı insanları memnun etmek imkansız herkes bir yerden bir şekilde ağlıyor. Ben artık köklü bir değişikliğe gidilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Umarım herkes için güzel bir sunucu ve akılda kalıcak bir sunucu olur.

Ne güzel konuşmuşsun öyle balım. Ağzına sağlık. Her şeyden önce TheMYKO oyuncusunun kafasını değiştirmesi lazım. KENDİ KLANIMDA bile ay bu sw tutmadı oh user yok ah gitti millet polemikleri dönüyor. Server açılmadan tutar mı soruları sorulmaya başladı ki TheMYKOnun hangi swsinin tutmadığı oldu (Talihsiz bir kaç sw hariç). Bizim için artık burası sadece bir platformdan ibaret değil ve bunun için herkes bir beklenti içinde. Her şeyin güzel olması için güzel düşünmeyide öğrenmek lazım. GB satışının server'a bir zararı olduğunu düşünmüyorum ama gb kasmak öyle eslanta 125123 çar koyam 10 gb kassın günde olmamalı. Gidip paşa paşa dm döndürmeli bu oyun bize. Ben raptorumu 4e basarken götüm titresin istiyorum. Eskiden bu böyleydi. Her şeyi günümüze devşiremeyiz evet ama bu platformu daha güzele çevirebiliriz hep birlikte. Şimdiden herkese iyi oyunlar. Bu arada SELPAK 1 TL

• Like
Reactions: NeOttomaN and GNOL

WtF.

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 12, 2017
145
179
121,611,600
7,036
GB Satışı serbest olacaksa farm cz yönlendirilmeli eslant 2 kapatılmalı bence

MaNaS RebornofHalley2

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 29, 2014
240
172
89,865,600
5,603
Bence herkes 1 hafta str ve dex takilarla mdlerle glavelerle pk atmalı shard raptor ve coins zor olmalı ki biseyler yapmak için uğraşsın herkes.

• Like
Reactions: 0B1, kano and JAXES

GNOL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
407
319
155,799,600
8,960
Bence herkes 1 hafta str ve dex takilarla mdlerle glavelerle pk atmalı shard raptor ve coins zor olmalı ki biseyler yapmak için uğraşsın herkes.
Hiçbir şeyin zor olmasına gerek yok bunlar oyuncuyu oyunda tutacak şeyler değil olay zor kolay asla olmadı olmayacakta

Berhat [Musashi]

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 27, 2016
435
286
165,567,600
7,624
Umarım sunucuların 1. Haftası terkedip gidenler yine bu foruma gelip “ 1 haftalık server , 10 günlük server “ vs yazarda kendilerini belli eder bu sunucuya giremezler. En büyük zararı veren kitle o kitle zaten buraya. Ağlayıp ağlayıp kaçanlar sunucu açılış vaktinde gelip efe oluyorlar sunucuya sallıyorlar. Güzel bir kara liste hazırlanması dileğiyle. Beklemedeyiz :)

NeOttomaN

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 4, 2016
59
92
78,876,600
3,296
Hiç bir zaman başarı elde etmeye ve kafalara oynamaya çalışmadık. Zaten tl gücü olanlarla mücadele imkanı yok.
Her zaman keyfimize eğlencemize baktık.
Ama oyun öyle bir hal aldı ki. Son 2-3 serverdir on günde oyuncu terk ediyor oyunu. İnsan emek verip böyle hareket etmesi akıl alır gibi değil. Bu oyuna ne zarar veriyorsa tespit edilip kaldırılmalı. Kim ne derse desin. Auto Genie bu oyunu yıkan zarar veren etkenlerden diye düşünüyorum. (Bende her server auto genie alıyorum) Aktif para kasma Cz arkası , eslant 2 düşünülünce hiç cazip değil.
Haliyle insanlar bir char yapıp koyuyor esl2 ‘ye bakıyor çorbasına. Bu platform hepimizin hepimize ait. Herkes kendine göre doğru/yanlışları yazsın , önümüzdeki süreçte sıkıntısız daha uzun soluklu bir TheMYKO’yu ortaya çıkaralım. Herşeyi denedik demeyin insanlar 10 günde bırakıp gidiyorsa birşeyler yanlış gidiyor demektir.
TheMYKO Ailesi Selam olsun hepinize.

• Like
Reactions: 0B1

Dexys

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 22, 2016
47
30
78,388,200
3,164
Benim anlamadığım şu o kadar kişi gb satışından ban yiyor loglardan inceleniyor hiçbirinin gözünün yaşına bakılmıyorda, bu adamların gb yi sattığı para babaları nasıl oluyorda ban yemiyor şimdi burda çifte standart yokta ne var ? açık konuşuyorum bende bu serverda bir çok kez gb sattım inkar etmiyorum ben ban yerken sattığım para babası bir kere bile ban yemedi. Şimdi gb satanlar suçlu oyunu kötü etkiliyor alanlar etkilemiyor mu @Kojiro bey ?

GNOL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
407
319
155,799,600
8,960
Benim anlamadığım şu o kadar kişi gb satışından ban yiyor loglardan inceleniyor hiçbirinin gözünün yaşına bakılmıyorda, bu adamların gb yi sattığı para babaları nasıl oluyorda ban yemiyor şimdi burda çifte standart yokta ne var ? açık konuşuyorum bende bu serverda bir çok kez gb sattım inkar etmiyorum ben ban yerken sattığım para babası bir kere bile ban yemedi. Şimdi gb satanlar suçlu oyunu kötü etkiliyor alanlar etkilemiyor mu @Kojiro bey ?
Gb almazsa kc alıyor bu kadar at gözlüğüyle bakmayın bu olaya para babası her zaman para babası, hem neyinden korkuyorsunuz ki böyle adamların.

• Like
Reactions: Bowie

MorbidAngel

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 4, 2017
241
126
83,913,225
2,153
Ben uzun zamandır oynamıyorum ama takip ediyoruruqm. Malûm iş ve Usko da devam ediyorum. Bence 2. Char açıklamalı genel anlamda herkesin ya 2. Farm charı ya pazar charı var. Bunun sw katkısı 0. Gelelim oyuncu kitlesine adam geliyor 1.hafta ezik güzel pk atıyor bir bakmışsın kimse kalmamış. Bu suç bence kojiro sende. senede 3 yada 4 de açılırdı TheMYKO insanda özlem olurdu. Özel birini bekler gibi bekler ve birdaha sw açılmayacağını bildiğimiz için uzun zaman vakit geçirmeye çalışırdık. Ama sen alıştırdın ortalama 2 ayda TheMYKO veya x sw sponsor olarak nerdeyse tüm özellikler TheMYKOda benzer sw açmaya başladın. Tutunamayan adam çaba sarf etmiyor nasılsa 1 ay sonra tekrar bir şans doğacak onun için ve 3 5 tl de para kazanıp çıkma peşine düştü birçok kişi

sasuke

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
126
77
79,609,200
2,461
Farklı swler artık birlik olup tekel sw açmalı 👌🏻

• Like
Reactions: KING and ryhmelion

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015
405
455
233,943,600
11,057
Bir problem olduğunu düşünenler ilk önce problemi kendinde aramalılar. Kaçınız 2 partylik user kaldığında bile oyundaydı acaba ? Burada gelip çözüm üretmeye çalışmak bir işinize yaramaz. Çözümü oyunda üretin, oyununuzu sonuna kadar götürün. Laf gevelemekten ibaretsiniz anca, beyninizi bu denli şeylerle yormayın starta basın daha kolay

FlyingDagger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
222
259
131,379,600
6,629
bot pazarlardan sıkıldık offline merchant gelmeli

FlyingDagger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
222
259
131,379,600
6,629
kesinlikle beta açılmalı

MaNaS RebornofHalley2

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 29, 2014
240
172
89,865,600
5,603
2 party 8 vs 8 sonlarına doğru ödül kazanmak için pk attik. Ben hayatım boyunca böyle soluksuz pk attigimi hatırlamıyorum. Vazgeçin artik gb mi satayım bırakırım kafasından şu oyununuzu 8inizi kurup gelin bowlda pknizi atmak için uğraşın o zaman serverda uzun soluklu olur zevkinide çıkarırsınız..SERVER ZATEN AÇIK KARDESIM ISTEDIGINIZ GUNE KADAR ILGILENIYORLAR.SIZE KIMSE CIKIN SERVERDAN OYNAMAYIN DA DEMIYOR.SIZ BIRAKIYORSUNUZ GIDIYORSUNUZ GB NIZI SATTIKTAN SONRA X SERVERA ORDADA GB SATAYIM DÜŞÜNCESINDESINIZ. BU KAFADAN ÇIKIN ARTIK UZUN SOLUKLU OYNAMAYA BAKIN. Sonra ağlamayın serverlar kısa sürüyor diye siz ne zaman bırakıp giderseniz o zaman azalır user. MAGELERE DE LAFIM GB KASIP KASIP SATIP KACMAYIN SERVERDAN TADINI ÇIKARIN. Bir özeleştiri de yapmak da fayda var kojiro direk 70 cap yada 80 cap açınca uçurum oluyor arada cap sistemiyle gitmek 64-70 gibi mesela hangisi daha yararli oluyorsa belirleyip ona göre açılmalı. Exp dir farmdir olabildigince herşey cz de sağlanmalı. biz arka kapıda bus kasanları slotlarda exp kasanlari özledik. Cap sistemi her zaman daha faydali olmuştur. Umarım bunlar dikkate alınır bu sefer. Serverin en son ödül tarihine oynamış biri olarak söylüyorum 20 aralıkta görüşmek üzere...

VeRNeL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 15, 2015
278
285
136,263,600
4,813
biz arka kapıda bus kasanları slotlarda exp kasanlari özledik. Cap sistemi her zaman daha faydali olmuştur. Umarım bunlar dikkate alınır bu sefer. Serverin en son ödül tarihine oynamış biri olarak söylüyorum 20 aralıkta görüşmek üzere...
Exp zor olmasını bende istiyorum , eskiden 7-8 saat içerisin de 60 level olurduk 60'dan 61'e kasmak ölümdü , o tarzda olursa daha iyi olur diye düşünüyorum + cap olayı da her zaman TheMYKO için güzeldir , inşallah güzel bi oyuncu kitlesine tekrar kavuşuruz :)

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
oyuncu kitlesinden yana endişe duymayın büyük bir reklam bütçesi ayırdık KRONOS için.. Ayrıca KRONOS için küçük bir spoiler vermek gerekirse Level'i zor yapmayı planlamıyorum, standart #TheMYKO ayarında gidecek, high class item konunusunda ise kısırlaşmayan bir sistem üzerinden gideceğiz yani high class farm yapmak baymayacak ve yıldırmayacak.. MASTER item zorluğu olayına gelince #DIEZ'de yaptiğim güncellemeler pek yeterli bulmadım #DIEZ sunucusunda.. Bununla alakali çalişmalarımız var, "Özellikle Feather of Harpy Queen" Tüy ve Kekuri ring dropları yetersiz bununla alakali da bir düzenleme de yapacağız. Daha yazmak istediğim çok şey var tanıtım konusunu bekleyiniz..

SoulKeePeR

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
99
97
80,097,600
2,773
@Kojiro piyasayı ne kadar elinde tutarsan o kadar uzun soluklu oluyor Ğiriş gelişme sonuc odaklı.( Uniq hig class ) minimum sevide olması.gibi gb satışında satandan sıkıntı varsa alanda da sıkıntı oluyor piyasa olarak hepsi bir etken upgrade olarak aynı şekilde.