Yapmadığım şey için yargılanma.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

fetocelik

Level 40
Feb 10, 2021
1
0
1,098,900
107
Merhaba @Kojiro

Dün akşam saat 02:30 civarında 2 karakterim şahsıma göre banlandı dünden beri siz yöneticilere ulaşmaya çalışıyorum ben ve ortak oynadığım insan oyun içi gb alım yada satım yapmak üzere yargılanmaktayız yapmadığımız bir işlemden dolayı ban yemek benim yaşındaki bir insana ağır gelir yapmış olsam yada tenezzül etsem baş tacı fakat işinde gücünde aksam geldiğinde uğraş zaman geçirmek için girdiğimiz bu oyunda bu şekilde yargılanmak zor bir durum sizlerden ricam kontrollerinizi tekrardan resim yada kayıtlı herhangi 1 belgeniz var ise paylaşmanız konusunda yardımlarınızı rica ederim altını çiziyorum yapmadığımız bir şey iyin yargılanmak zorumuza gidiyor yapsak eyvallah karakter isimleri şu şeklide. Ekhard ve OneMoreHD
yardımlarınızı ve dönüşlerinizi rica ederim.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,046
312,087,600
1,025,859
Yaşın belli ki var biraz anlıyorum o yüzden sana düzgün muamele yapacağım...

Arkadaşlar bir yasak var ve siz bu yasağa uymadığınız zamanlarda, küçük kojiro'nun hiç umurunda değilsiniz! bu ajitasyonları okumuyorum, okumaya da tenezzül etmeyeceğim.. Çünkü bir kişinin LOG'una bakmak 15-20 dk zaman alıyor bu zamanı platforma harcamak teknik açıdan daha doğru..

LOG kanıt vs koyduğumuz zaman türlü türlü bahaneler ve yalanlar atıyorsunuz bunlarla uğraşamam, ya kurallara uyun yada s!ktirin gidin sigortalı bir işte çalışın hayatınızı kurtarın.. Burada binlerce kişinin harcadığı emeğe saygısızlık etmeyin!

Status
Not open for further replies.