Xcessive

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

madlad00

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 22, 2014
6
0
78,021,900
37
Selam arkadaşlar clanımız çok namuslu şerefli düzgün insanlardan oluşmaktadır öyleki insanların küçük veya büyük farketmez emeklerini haklarını ve en önemlisi heveslerini çaldığımız için itemlerimiz karakterlerimiz çok güzel gözüküyor sizleride aramızda görerek ekmeğinizi elinizden almaktan mutluluk duyarız saygılarımızla. :)

Hayatımda gördüğüm en aciz insan topluluklarından biriydi.. :)

M

Matthew

Guest
sen kimsin de burda benim clanima salliyosun? Ne kim oldugun belli ne olayi aciklamissin ne de kanitin var? @Morpheus

madlad00

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 22, 2014
6
0
78,021,900
37
hmm cr event da hwt dropladığımızı drop alır almaz disband atıp moradona geçtiğinimi ispatlamam gerekiyor. komik çocuk :)

madlad00

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 22, 2014
6
0
78,021,900
37
itemindede değilim 5 kişi clandansınız göreviniz bitti diye pt yi bozdunuz 1 tane atross kesemedim hala sizin yüzünüzden cr yi bitiremedim.

madlad00

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 22, 2014
6
0
78,021,900
37
sende guardianmathew misin :D neyse boşverin kardeşlik siz.

M

Matthew

Guest
ptde 5 kisi clandan degildik, hwt dustugu anda gorevimde bitti ve oyundan cikmam gerekiyordu o hwt de 4e bolunmus diye biliyorum. o kadar eminsin ki maradona gectigimden pm atmayi falan denedin mi bana? yada tsye baktin mi bu adam cikti mi diye? yada guarda yazip pay hakkinda konustun mu bilmiyorum. konu acmadan once bana alip almadigini aciklasan belki cozulur boyle bir yere varamazsin, tek bi konuyla da clanimin ismini kirletmeye hakkin yok