Wearehistory bir tbl videosu daha

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
R

Rihannastyl

Guest
merhaba arkadaşlar bir tbl videomuz daha çekilmiş o kadar twitchten yayın açıyoruz pk movieleri çekiyoruz hala tbl diyen arkadaşlarımızın olması bize biraz garip geliyor ilk defa TheMYKO oynamıyoruz 2008den beri aynı kadro ve usko dahil olmak üzere bir çok serverda her zaman legal oynadık şu oyunu oynamazın tek amacı birlikte eğlenmek bunun bir oyun olduğunu unutan asalak insanlar zerre umrumda değil lafı çok fazla uzatmadan videoyu atıyorum buyrun izleyin

R

Rihannastyl

Guest
konuyu yanlış yere açmışım dalgınlığıma geldi malum sabahın 6 buçuğu kusura bakmayın

SYSTEMBITCH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
539
280
165,872,850
3,358
aq kopsErlEri G basıp küre alıolar...
alt f4 abi alff4

Aveline

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 9, 2015
274
65
87,850,950
911
ya tblsiniz tabi adamın eliinde o kadar kanıt var krdş kops tpl hersey sizde.
Burdan size hababam sınıfından Ahmet'in sözlerini de yazardım ama ondanda anlamazsınız siz :(

1

1LikeMyMihawk

Guest
ya tblsiniz tabi adamın eliinde o kadar kanıt var krdş kops tpl hersey sizde.
Burdan size hababam sınıfından Ahmet'in sözlerini de yazardım ama ondanda anlamazsınız siz :(
kops ?

F

FlameChallanger

Guest
Ağaçların arasından bir yılan gibi çıkıp vurmuşuk Q ya basıp uçmamız ve G ye basıp kendimize Cure atmamızın dışında bir sıkıntı yok bence :D :D:D

Aveline

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 9, 2015
274
65
87,850,950
911
  • Like
Reactions: JustReal

Jellyb0n

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 28, 2016
115
63
79,487,100
1,895
G ye basıp cure almaya utanmıyonuzmu hiç yakıştıramadım :=)

ArdenJiyona

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
119
29
79,151,325
667
Adamlar 2008den beri ayni kadro oyun oynuyor beyler az saygi lutfen sizde o kadar sure ayni kadro oyun oynayin sizede islemez kafaniza dusen LR ler sizinde charlariniz seri vurur adamlar yillarini vermisler emege saygi

• Like
Reactions: 1LikeMyMihawk
R

Rihannastyl

Guest
Adamlar 2008den beri ayni kadro oyun oynuyor beyler az saygi lutfen sizde o kadar sure ayni kadro oyun oynayin sizede islemez kafaniza dusen LR ler sizinde charlariniz seri vurur adamlar yillarini vermisler emege saygi
biraz içerlemiş gibisin eruhlu

Aveline

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 9, 2015
274
65
87,850,950
911
Hadi biz ironiden anlamıyoruz sen ve senin gibi adamlarda mageden anlamıyor nasıl yapacuuuk :) ?
hocam sen cidden gerizekalısın, öyle böyle değil ama.. Çünkü akıl sağlıgı yerinde olan birisi kendisine her söylenen kelimeleri kötü birşeymiş gibi algılayıp savunmaya gecip, üstüne karşı tarafa 5 yaşındaki cocuklar gibi aynı kelimelerle saldırıya gecmez.

Bak bilale anlatır gibi anlatıyorum yazdıgımı anlamamıssın ya belki simdi anlarsın.
Benim orada yazdıgım sizde tbl olduguna dair bir suclama değildi, attıgınız ss'de olanları aynı onun gibi at gözlüğü takarak suclamaları '' ti'ye '' alıp yazdım ama senin ego'dan, kibirinden dolayı, beyninin okudugunu algılamasına yarayan lobların hasar almış en kısa zamanda bir nöroloji uzmanına danışmanı, tomografi cektirmeni tavsiye eder iyi günler dilerim.

ArdenJiyona

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
119
29
79,151,325
667
hocam sen cidden gerizekalısın, öyle böyle değil ama.. Çünkü akıl sağlıgı yerinde olan birisi kendisine her söylenen kelimeleri kötü birşeymiş gibi algılayıp savunmaya gecip, üstüne karşı tarafa 5 yaşındaki cocuklar gibi aynı kelimelerle saldırıya gecmez.

Bak bilale anlatır gibi anlatıyorum yazdıgımı anlamamıssın ya belki simdi anlarsın.
Benim orada yazdıgım sizde tbl olduguna dair bir suclama değildi, attıgınız ss'de olanları aynı onun gibi at gözlüğü takarak suclamaları '' ti'ye '' alıp yazdım ama senin ego'dan, kibirinden dolayı, beyninin okudugunu algılamasına yarayan lobların hasar almış en kısa zamanda bir nöroloji uzmanına danışmanı, tomografi cektirmeni tavsiye eder iyi günler dilerim.
Rahat birak cocuklari hayatlarindaki tek basarilari iste ranki kapatmak darda onu kestim onu siktim diyip ego yapmak baska bisey degil sajdkgsdsadsadsafsaf sonra biz aglak oluyoruz ulan oynadigin oyun bu ego nerden geliyor gorende imkansizi basardi sancak.

Aveline

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 9, 2015
274
65
87,850,950
911
Rahat birak cocuklari hayatlarindaki tek basarilari iste ranki kapatmak darda onu kestim onu siktim diyip ego yapmak baska bisey degil sajdkgsdsadsadsafsaf sonra biz aglak oluyoruz ulan oynadigin oyun bu ego nerden geliyor gorende imkansizi basardi sancak.
sorma yahu sanki CERN'de parcacık hızlandırıcıda maddenin en kücük yapı taşını keşfetti pezevenk. :D

W

WtF

Guest
şlkdasbdnsad adamlar görmeden koşmuşlar ölmüşler ve tbl demişler ya çıldırıyorum amsdasonda :D

GLT

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2016
170
41
80,524,950
467