UlquiorraSchiffer SAÇMALIĞI OYUNA EMEK VERENLER Bİ BAKSIN

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

UlquiorraSchiffer

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 7, 2018
1
1
78,021,900
0
Öncelikle oyunu şuan itibariyle bıraktım nedenine gelmeden önce şunları demek istiyorum lütfen bana yok şans yok şu yok bu demeyin azıcık mantıklı yaklaşın
Açıldığı günden beri emek verıyorum farm yapıyorum bu oyunda takımınız yoksa tekseniz farmla bi yere kadar gelebılırsınız gerisi ya tl yatırmaya bakar ya da upgrade yapmaya. 38 tane +6 itemi +7ye 3 tane +7 itemi +8 e attım sonuç ne sizce ? SIFIR SIFIR yani bir tane item geçmedi bakın el insaf 1 tane geçmedi diyorum hiç bir oyunda 41 tane itemin yanma olasılığı yoktur bana oran felan demeyin +9a +10a item basmıyoruz, ben bu oyuna sabah akşam emek verip tl yatırdığım halde 40 tane itemden 1 tane sonuç alamayacaksam bir tane +7 chitin giyemeyeceksem yapacağınız oyuna neyse sövmek istemıyorum. Bu kadar emeği uskoda versem köşede dizili bir karakterim olur yeri gelir satar paraya bile çevirebilirim ama şuraya girip 5 6 aylık bir serverda myko tadını alalım diye giriyoruz üstüne para yatırıyoruz aldığımız karşılığa bak diyecem yok ki yok yani. Şimdi bir kaç tane IQsuz arkadaş gelip yazdıklarıma muhalefet olacak mutlaka vardır böyle tipler ama ben yinede size bir tavsiye vereyım aklınız varsa 1tl bile yatırmayın bu oyuna girin farmınızı yapın pknızı yapın eğlenin çıkın kaptırmayın böyle insanlara paranız,ı yazıktır günahtır ya benim sinirime dokunan tek nokta boşuna verdiğim emek başka bir şey değil bakın diyorum upgrade bi kumar ama 2 kasa item basıyorsun 1 item bile olsa karşılığını alırsın anlatabiliyormuyum neyse yeterince uzattım size oyununuzda mutluluklar bir daha ko oynamaya kalkarsam uskoya başlarım bir daha böyle bir hata yapmam benim için pvp devri kapanmıştır.

• Like
Reactions: CAN0

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,904
Herkese iyi Bayramlar,

Açıkcası sen oyuna hiç devam etmemeliydin bana sorarsan PRO sunucusu sana göre değil. Oyunun 15. günü olmuş 62 levelsin oyunda amaçsız bir sekilde dolmaştan başka birşey yapmayıp daha sonra forumda oyun kötüü himiniiiinaa koyayim diye konu açarsanız, son TheMYKO maceranız olur. Oyunun içine girmek için herhangi birşey yapmıyorsunuz, sonrada oyun kötü. Kötü ise oynamayin lütfen.

Status
Not open for further replies.