Trade Block Hakkında

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

fatihaltmisbir

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2017
31
9
78,205,050
823
kurallar kurallar deyip konuyu kilitleyemezsiniz Kojiro bey. Bu oyunun bugsuz olmasını, çoook uzun aylar hatta yıllar sürmesini belki en çok ben istiyorumdur. Kayıtlara bakarsanız oyun açıldığı günden beri online olan biriyim. Maalesef ki bir dünya bug hata dolu. Anti defans gibi önemli bir özelliği bile server açıldıktan 15 gün sonra düzenliyorsunuz. Siz hariç herkes kabul ediyor oyunda sıkıntılar olduğunu ki bu çok normal olabilir yani. Bizde bunu bilerek ve severek oynuyoruz.. Ama böyle saçma sapan blocklamalar, banlar canımızı sıkıyor. Ben bu güne kadar mute bile yemedim bu oyunda. Ne yapmışım hangi kurala uymamışım gb mi satmışım, koxp mu kullanmışım? bunu öğrenmek istiyorum kurallar deyip konuyu kapatıyorsunuz. Pazardaki bütün dengeyi bozdunuz bende takılar iyice değer kaybetmeden sattım ne varsa son ucuza alırım diye. Üzerimdekileri gb ye çevirmek bunları satacağım anlamına mı geliyor? Trade blockumun açılmasını rica ediyorum. zira şuan oyuna bile giremiyorum char boş farm da yapamıyorum CR' de...

fatihaltmisbir

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2017
31
9
78,205,050
823
Yanlış anlaşılmasın pazardaki durumdan şikayetçi değilim. Uniqe itemin kolay bulunmasını, herkesin canının ve defansının çok olmasını, kimsenin z ye geldiği gibi ölmemesini en çok ben istiyorum ama bu Boss taşı olayı ilk günden beri olsa da piyasa bir anda allak bullak olmasa çok daha iyi olurdu.. İtemin bol olması 2 mage novasına yatmayacağımız, okcuların z sine gelir gelmez ölmeyeceğimiz anlamına gelir ki bu da çok güzel olur :) Oyunda çoğu bilir beni öyle 3 4 gün takılıp sonra itemleri satıp oyunu bırakacak biri değilim. Sağlam farmcıyım ve muhtemelen son güne kadar buradayım.. Trade blockumu açın da farma devam edeyim.. :) Saygılarımla TomrisHatun

JaNs

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 20, 2015
150
69
80,860,725
2,458
Konunun başı ayrı sonu ayrı başlığı değiş bence😃

fatihaltmisbir

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2017
31
9
78,205,050
823
Hayır önceki konuya cevap vermeden kapattığı için açıldı bu konu.. Kurallar deyip kapatıyor konuyu Reyiz.. GB stoklamak satmak anlamına mı geliyor? Hadi geliyor diyelim satmadan veya satmaya çalışmadan Trade Block atmak doğru mu? inatla oyundan soğutmaya çalışıyorlar insanı...

Mjora

GameMaster
Staff member
GameMaster
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
Dec 17, 2019
276
504
253,479,600
12,058
Konu başlığını düzenledim. Lütfen biraz daha dikkat edin bu tür konularda.

Trade Block gibi durumlar inceleme gerektirdiği için ticket üzerinden destek sağlıyoruz, konuyu buraya taşımanızın bir faydası olmayacaktır.

Status
Not open for further replies.