Trade Block Hakkında

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

fatihaltmisbir

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2017
31
9
78,205,050
823
2 günde pazarın altı üstüne gelmiş. 18gb e aldığım ROC u bugün 9gb ye satamıyorum. Mage range ve damage, okcu damage, talia çalışmaması vs. hepsini görmezden geliyoruz, düzeltilsin diye uğraşıyoruz, bir şekilde oynama çalışıyoruz. Bugün karakterim TomrisHatun pazardayken hiç bir bildirim yapılmadan trade ban yiyor. Ticket atıyorum dönüş yok. Forumdaki önceki konulara bakıyorum şüpheli buldum ban attım diyor Kojiro reyiz.. İnsanları oyundan soğutmak için elinizden geleni yapıyorsunuz cidden.. Üzerimde gb olduğu için mi trade ban yedim???

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,047
312,087,600
1,025,874
2 günde pazarın altı üstüne gelmiş. 18gb e aldığım ROC u bugün 9gb ye satamıyorum. Mage range ve damage, okcu damage, talia çalışmaması vs. hepsini görmezden geliyoruz, düzeltilsin diye uğraşıyoruz, bir şekilde oynama çalışıyoruz. Bugün karakterim TomrisHatun pazardayken hiç bir bildirim yapılmadan trade ban yiyor. Ticket atıyorum dönüş yok. Forumdaki önceki konulara bakıyorum şüpheli buldum ban attım diyor Kojiro reyiz.. İnsanları oyundan soğutmak için elinizden geleni yapıyorsunuz cidden.. Üzerimde gb olduğu için mi trade ban yedim???
Provokasyona gerek yok, dengede hiç bir sıkıntı olmadığını ispatlayacak onlarca veri var elimde.. Kurallara uymayınca sisteme çamur atma huyunuzdan vazgeçin. TheMYKO oyuncularına, kurallara uyduğu sürece herhangi bir yasaklama vs. yapmaz. Herkesin güvenle oynayabileceği bir platformdur, sürekli bir şeyler hatalı imaj bozma olaylarından vazgeçin.

teşekkürler

2 günde pazarın altı üstüne gelmiş. 18gb e aldığım ROC u bugün 9gb ye satamıyorum. Mage range ve damage, okcu damage, talia çalışmaması vs. hepsini görmezden geliyoruz, düzeltilsin diye uğraşıyoruz, bir şekilde oynama çalışıyoruz.

Status
Not open for further replies.