Tp mage den anlayan arkadaşlar içeri !

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

EdwinVanCleef

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 24, 2017
7
0
78,021,900
23
  • Arkadaşlar 70 level bir mageyim şimdilik +6 dol , elemental pendant ve destruction set e sahibim. TP mage olarak bazı arkadaşlar farklı önerilerde bulundu sizce item olarak stat olarak nasıl yapmalıyım.
  • Bi öneri şu şekilde oldu dol ün ve des set in çöp olduğunu söyledi kafalık dd ve donluk paper goblin giyip geri kalanı +8 paper set yapmamı elime kalkan olarak tahta 24 almamı +6 skull hummer almamı söyledi 255 hp vermem gerektiğini falan bu şekilde izah etti. Sizce TheMYKO da en iyi tp mage nasıl olmalı ben bu arkadaşın önerisine sıcak baktım sizlere de danışmanın sebebi şu ben yarin chari dizicem fakat yanlış bilgi üzerine boşa para vermiş olmuyayım sizde fikrinizi söyleyin kiyafetler iç takilar statlar ve skiller nasıl olmalı ? Yanıtları bekliyorum saygılarımı sunuyorum...

J

Jackass

Guest
Bulabildiğin kadar antidef kalkan en az str isteyenlerden[61 str] (spear,arrow,dagger, sword club axe) bunların en az str olanları, antideff paper set kafalık dd , kolluk spear, ayaklık axe vs. goblin pad. göğüslüğün sürekli olarak her çeşit talia bulundurmalısın. Statların full hp olmalı . İyi oyunlar ölmüyorsun.

• Like
Reactions: EdwinVanCleef

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
Benden daha iyi bilenler vardır bu konuyu fakat benim kişisel fikrim ;

Paper ANTİ DEF SET ve pauldron talia . Goblin pad in yine de bulunsun üzerinde ama anti def set olması gerekiyor bence tp mage in üzerinde . ( spear 20 gauntlet , ax 25 bot , dd 15 helmet vs .)
Eline kalkan olarak en iyi seçenek eğer durumun varsa Dread shield +5/+6 .

• Like

EdwinVanCleef

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 24, 2017
7
0
78,021,900
23
Bulabildiğin kadar antidef kalkan en az str isteyenlerden[61 str] (spear,arrow,dagger, sword club axe) bunların en az str olanları, antideff paper set kafalık dd , kolluk spear, ayaklık axe vs. goblin pad. göğüslüğün sürekli olarak her çeşit talia bulundurmalısın. Statların full hp olmalı . İyi oyunlar ölmüyorsun.
İç takı olarak

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
Dual rom , elemental pendant (maddi durumuna göre lycaon pendant da olabilir ) , kekuri belt , ce + wse

• Like

AdmiraL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 10, 2015
77
22
78,540,825
496
İç takı olarak

Ringler ROM veya IMIR RING ama Defans HP Resist ve Bonus ları nedeni ile ROM daha iyidir.Belt ise SKE/IRON veya GLASS olabilir Neck ELEMENTAL PENDANT veya IRON NECK küpelerde DEFANS ve HP ağırlıklı olmalıdır SECRET-SILVER EARRING veya CLERIC EARRING olabilir...

F

FlyingDagger

Guest
Hammer ve ss takan mageden nefret ederim bide kendine tp mage diyolar.

70 lvl oldugun icin 77 str 57 mp 253 hp ver pads i gob paper yap, kafa spaer 20, dd 15, ayak bot 8 al. 77 str kalkanlar var 32 arrow spaer vs. Gerisini yukarda arkadaşlar belirtmiş zaten

• Like

EdwinVanCleef

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 24, 2017
7
0
78,021,900
23
Anti def kıyafetler yerine +8 paper giy diyorlar % 70 i :) kafam çok karıştı anti def olarak sadece dd kafalık ve talia üstlük giy gerisini +8 paper yap diyorlar kalkan olarakta tahta dd 24 kalkan ve full hp yüklen diyorlar bu bana mantıklı geldi siz ne düşüyorsunuz Spear Gauntlet ve ax bot giyilmemesi önerisi hakkında ?

A

Angellady

Guest
Anti def kıyafetler yerine +8 paper giy diyorlar % 70 i :) kafam çok karıştı anti def olarak sadece dd kafalık ve talia üstlük giy gerisini +8 paper yap diyorlar kalkan olarakta tahta dd 24 kalkan ve full hp yüklen diyorlar bu bana mantıklı geldi siz ne düşüyorsunuz Spear Gauntlet ve ax bot giyilmemesi önerisi hakkında ?
Bro kafalık dd bot ax gaunlet spear pad healt 8 gogus talia iç takılar dual rom kekurı belt ep dual s.s.e kalkanda 61 verenlerin hepsini topla. İleriki zamanlarda ske belt glas belt iron neck kalkan cs geçersen efsane olur tabi:)

• Like