Tek priest

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Camene

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 16, 2017
12
0
78,021,900
65
Merhaba sevgili TheMYKO oyuncuları...
Bilindiği üzere TheMYKO her zaman ki gibi heyecanlı geçiyor uzun süre önce oynadım ve bazı sebeplerden ötürü bırakmıştım ama Momos ile tekrardan başlamaya karar aldım. Kendim uskoda oynayan mıdgard serverinde Dragonlu tek priest olup aynı zamanda krallık yaptım 10 senelik usko hayatım var ve bu oyuna başladığımdan bu yana her zaman priest oynadım ve oynamaya devam ediyorum. Dün mesajlarımda belirttiğim gibi priest acığı olan klan varsa konuşup gelebilirim dedim. Ama lakin bazı arkadaşlar özelden direk ulaşıp item veya drop istemeyeceksen buyur gel diyorlar bu ne kadar doğru ve anlamlı bilemedim. Eğer ki ödüle veya liderliğe oynuyorsan klanındakı veya partydeki priest ne kadar sağlamsa o kadar ayakta durursun bu bir gerçek ama ben daha item konusu açmadan kendini bilmeyen arkadaşlar hemen buralardan konuya giriyorlar. Usko veya TheMYKO bu oyunu oynuyorsan unutmayın kı priest priest priest... O ne kadar ayakta durur ise sende o kadar ayakta durursun... Kendini bilen ve klan liderleri veya sorumluları arkadaşlar var ise bana özelden ulaşabilirler gerekli olan konusmaları yaparız. Sağlıcakla kalınız Allaha emanet olunuz iyi günler herkese...