Systemdamage eve paket servis volume 2

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
A

Agressive

Guest
Öncelikle konuyu açmamın sebebi 20 yaşındaki bi çocuğun kendi egosudur, en son ki betada kesildiğinden dolayı hala içinde utke kaldığını varsayarak bu konuyu açıyorum kendi egosal sorunları nedeniyle bu derece içerlediğini bilmiyordum ve saygıyla kendisini konuya davet ediyorum ..

Not: (Bildiğiniz üzere şuan mage oynuyoruz, arkadaşlarımın işlerinden dolayı zaten pek online olamıyoruz lakin böyle bebe tayfasına da prim veremem bizim kimseye bir şey ispatlamak gibi amacımız niyetimiz de yok zaten hatrı sayılı arkadaşlarım olmasa inan senin gibi veletleri eğlendirmekte üstüme yok bu yüzden mage oynuyorum, oyun içerisinde zırlamaya devam edebilirsin eğerki TheMYKO tekrar beta açarsa eline vermeye devam edicem .. )

bi önceki konuda hazmedemeyip tekrar okul arkadaşlarını alıp konu içinde söylemlerinize devam edebilirsiniz ..

SYSTEM.jpg
SYSTEM1.jpg
küfür.jpg
küfür2.jpg
küfür3.jpg

Last edited by a moderator:

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
kalın ile işaretlediğim yerleri editlemezseniz konuyu yine kapatmak zorunda kalıcam özel mesajda üsluba dikkat etmenizi söyledim.

bir de adama direk konu altına gelip küfür edin diye yazmışsınız, bu mantıkla konu açılmaz. sonra kapatınca neden kapattın diyorsunuz.

bu mesajımdan sonra bu konuya atılacak tek bir hakaret-küfür içerikli mesaj sonrası gereken kişilere ceza uygulanacak.

iyi forumlar.

A

Agressive

Guest
dikkat edersen arkadaşın hakaretleri küfürleri üzerine açtığım bir konu bir önceki konudaki küfürlerini tekrar devam ettireceğini bildiğim için yazdım ama düzeltirim problem değil küfür etmekten başka bir şey yapmıyacağı kesin..

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
arkadaşların hakaretleri ve küfürlerine ben müdahale ederim. sen onları tahrik edip velet, ağla zırla gibi şeyler yazarsan sen de suçlu oluyorsun burada.

işaretlediğim yerleri düzeltirsen sorun kalmaz. yoksa dediğim gibi konu yine başlamadan biter.

A

Agressive

Guest
arkadaşların hakaretleri ve küfürlerine ben müdahale ederim. sen onları tahrik edip velet, ağla zırla gibi şeyler yazarsan sen de suçlu oluyorsun burada.

işaretlediğim yerleri düzeltirsen sorun kalmaz. yoksa dediğim gibi konu yine başlamadan biter.
benim kimseyi tahrik etmek gibi bi amacım yok oyun içerisindeki yaptığı ergenlik girişiminden dolayı kendisine karşı açılmış bir konu bunlar gerçekler yaptığı davranışların ne kadar tutarsız olduğunu belirtmek istedim ..

SYSTEMDAMAGE

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
201
111
83,882,700
1,707
ya ben bu adama daha ne diyim hala gelmiş konu açiyo diyorum ki gel ardream swde ws atalim eğer cok biliyosan yok yanaşmıyo diyoki gel b
benim kimseyi tahrik etmek gibi bi amacım yok oyun içerisindeki yaptığı ergenlik girişiminden dolayı kendisine karşı açılmış bir konu bunlar gerçekler yaptığı davranışların ne kadar tutarsız olduğunu belirtmek istedim ..
seni iyi aile cocuğu seni yeni gördüm hala zırlıyon he küfür etmedin he ah kojiro burda olsada loglara baksa yukardaki fotoya bittim zaten duvarda pusu atmiş 4 kişi düşürmüş aralarinda bende varim ss çekmiş ona bile ss çeken eli ksc tuşunda olan benim tipimle dalga geçip kendi fare suratina bakmayan birisin konuya yazmaya devam et bb

A

Agressive

Guest
ya ben bu adama daha ne diyim hala gelmiş konu açiyo diyorum ki gel ardream swde ws atalim eğer cok biliyosan yok yanaşmıyo diyoki gel b

seni iyi aile cocuğu seni yeni gördüm hala zırlıyon he küfür etmedin he ah kojiro burda olsada loglara baksa yukardaki fotoya bittim zaten duvarda pusu atmiş 4 kişi düşürmüş aralarinda bende varim ss çekmiş ona bile ss çeken eli ksc tuşunda olan benim tipimle dalga geçip kendi fare suratina bakmayan birisin konuya yazmaya devam et bb
yeni mi gördün ağlak çocuğum istediğin log'a istediğin şekilde bakabilir ergen çocuğum büyü biraz aile kelimesi bile ağzına hiç yakışmıyor elin şeyinde gezmeye devam et küfür etmemek için kendini tutmana da gerek yok rahatla rahatla