Solo Playerlarin Zor Anlari

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

PerperetuaresTheTANK

XanderCAGE
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
51
13
78,205,050
340
Herkese merhaba arkadaşlar..
Ben TheMYKO momos serverinda solo oynamaktayım. Arada bir mage charımla girer farm yapmaya çalışırım.. Hak verirseniz ki en iyi farmlardan biri dark mare eslant slotlarıdır.. Bende dark mare kesmek ıcın slota gıdıyorum ve 5-6 mage pt kurmus toplu dönüyorlar veya dönmeye çalışıyorlar.. İnsan gibi party istiyoruz almıyolar ( almayabilirler ) Ama şuda varki bende birşekilde farm yapmk dm kesmek istiyorum ve slotun içinden dark mare çekiyorum.. Onların topladıklraı darkmarelerın ıcınden yanı cunku slotda baska dark mare yok.. Ve bana küfürler ediliyor.. Bu durum hakkında gereğinin yapılmasını istiyorum yetkili mercilerden..

• Like
Reactions: JoeS

PerperetuaresTheTANK

XanderCAGE
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
51
13
78,205,050
340
2. Resimde Ts ne denk gelirim falan filan gibi şeyler yazık küfürler etmişsin..
Açık adres veriyorum gel bakalım kim ne yapıyor görelim : İstanbul Kartal Soğanlık

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,546
Herkese merhaba arkadaşlar..
Ben TheMYKO momos serverinda solo oynamaktayım. Arada bir mage charımla girer farm yapmaya çalışırım.. Hak verirseniz ki en iyi farmlardan biri dark mare eslant slotlarıdır.. Bende dark mare kesmek ıcın slota gıdıyorum ve 5-6 mage pt kurmus toplu dönüyorlar veya dönmeye çalışıyorlar.. İnsan gibi party istiyoruz almıyolar ( almayabilirler ) Ama şuda varki bende birşekilde farm yapmk dm kesmek istiyorum ve slotun içinden dark mare çekiyorum.. Onların topladıklraı darkmarelerın ıcınden yanı cunku slotda baska dark mare yok.. Ve bana küfürler ediliyor.. Bu durum hakkında gereğinin yapılmasını istiyorum yetkili mercilerden..

Her söyleyenin her söyledigine kulak asma bosver ;)

PerperetuaresTheTANK

XanderCAGE
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
51
13
78,205,050
340
Her söyleyenin her söyledigine kulak asma bosver ;)
kulak asmak deiş güzel kardeşim. Adam hem slotu kapatmış hem yedi sülalemizi kapatmaya çalışıyor.. benı rahatsız eden bu

PerperetuaresTheTANK

XanderCAGE
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
51
13
78,205,050
340
yok delikanlı ya o kadar gelsin bakalım kesip eline vermiyormuyum o ağzından düşürmediği şeyi..

canyoustopme

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 9, 2017
33
8
78,205,050
145
okulların tatil olmasıyla akşama kadar bilgisayar başında masturbasyon yapan, ailesinin yola getiremediği, sosyal hayatı sıfır olan ergen veletlerle muhattap olursan herşeyi yazarlar. Bence asıl suç sizde gibi:)