Solo Exp Kasmak

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

festae

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 18, 2017
31
5
78,205,050
702
Merhaba,

Çoğunluk exp kasınca sonradan kasmak isteyenler sıkıntı yaşıyor party bulamıyor. Örneğin 1 party'nin keseceği serilikte troll slotunu, tek başına bir atacker kesecek şekilde düzenlesek ve atacker 1 party ile keseceği zamanki kadar exp elde etse, ortalama aynı zamanı harcasa nasıl olur? Cz'de belirli slotlar olsa, bu slotlarda bir monster aynı yerde sürekli respawn olsa, tek atacker seri kesebilse(1 party kadar seri.), 1 partydeyken alacağı kadar exp alsa her bir kestiğinden. Böylece tek başına da insanlar kasabilir belki. @Kojiro @Morpheus

Nicko

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 10, 2017
104
75
79,609,200
469
Diyorsun ki Exp Premium alanlar, genie alanlar, exp scroll basanlar ve exp taşı alıp kırdıranlar; skill barında dolaşmaktan parmak ağrısı çekenler, slotu basıla basıla sinir harbi yaşayan ama yine de vazgeçmeyenler enayi. Verin bana slot bam bam bam 70 olayım. Doğru mu anladım?

Santa manta bir şeyler atar kojiro merak etme.

festae

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 18, 2017
31
5
78,205,050
702
Diyorsun ki Exp Premium alanlar, genie alanlar, exp scroll basanlar ve exp taşı alıp kırdıranlar; skill barında dolaşmaktan parmak ağrısı çekenler, slotu basıla basıla sinir harbi yaşayan ama yine de vazgeçmeyenler enayi. Verin bana slot bam bam bam 70 olayım. Doğru mu anladım?

Yanlış anlamışsın. Bir parti ile bunları yaptığında ne eziyet çekiyorsan, aynı eziyeti solo olarak çekip ilerleyebileceğin bir sistemden bahsediyorum.

FullMetalJacket

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
173
117
81,440,700
686

yoo öyle bir şey dememiş. ama bu söylediklerin bencilce bence.
sonradan gelen oyuncuları düşünmek lazım, sonra yarın öbür gün darboğaz olduğunda kimse ağlamasın serverda adam kalmadı diye.

arkadaşın sorusuna gelirsek dostum bence zaten yeterince basit kasmak. questler var o kadar, 60-62ye kadar kas sonra sal kendini merchanta, pazar yap pazarda para ve exp yap gelen parayı sirküle et exp taşı falan al. opsiyon çok aslında.

bence exp. o kadar zor degil, millet serverın sabahına 60 level oldu tepemize nova attı slota. (tabi onlar toplu yapti bu isi)

ama sen de haklısın, gönül isterdi sürekli her partyde elle kasan baba yiğit, farmer adamlar olsun. ama günümüz şartlarında böyle bir imkan yok.

• Like
Reactions: KaiserSchoze

Nicko

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 10, 2017
104
75
79,609,200
469
İstediğin sistemde damage hesabını kim yapacak? 1 ptnin kestiği ve kastığı hızda mob dönmek istiyorsun. Damageyi priest mi vuracak assas mı? Yoksa mage toplu mu dönecek? Getirilebilecek tek mob sadece R atağı alan mob olur, o da başta yazdığım şekilde eli ayağı ile kasanı enayi yerine koymak oluyor.

FullMetalJacket

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
173
117
81,440,700
686
İstediğin sistemde damage hesabını kim yapacak? 1 ptnin kestiği ve kastığı hızda mob dönmek istiyorsun. Damageyi priest mi vuracak assas mı? Yoksa mage toplu mu dönecek? Getirilebilecek tek mob sadece R atağı alan mob olur, o da başta yazdığım şekilde eli ayağı ile kasanı enayi yerine koymak oluyor.
öyle bir şeyi isteyemez, Kojiro'da benim tahminimce müsade etmez.
Öyle bir şey olursa zaten kendini avutmuş olur exp kasıyorum diye. Ama mesela bence collection questler olabilir. mesela 100 golem taşı getir şu kadar exp al gibi. bilemem tabi fizibilitesinin yapılması lazım.

zaten adam isteyen character scroll satıyor, isteyen pazardan da cekebiliyor.
bence leveli dert etmek son şey şu an serverda.

Nicko

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 10, 2017
104
75
79,609,200
469
yoo öyle bir şey dememiş. ama bu söylediklerin bencilce bence.
sonradan gelen oyuncuları düşünmek lazım, sonra yarın öbür gün darboğaz olduğunda kimse ağlamasın serverda adam kalmadı diye.
Sonradan gelen oyuncular düşünülüyor zaten. Başlangıç 45, 62 ve 65 scleri mevcut. Her event kazanana kaybedene exp veriyor, pazar kurana exp geliyor. CR'lerde %50 eventler oluyor. Daha ne olması lazım? demeyeceğim, çünkü herkes leveller itemler havadan gelsin istiyor.

Serverin bu zamanlarındaki level kaygısı "Kanka aslına bi pri bi warrior açacaz, seri seri servant dönecez" tarzındaki konuşmalardan çıkıyor. Yan charlar için yani. "Yeni gelene sempati duyalım" tavrı gereksiz bence.

festae

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 18, 2017
31
5
78,205,050
702
Ben bunu tamamen kendi charımı kasmakta geç kaldığım için yaşadığım sıkıntıdan dolayı düşündüm. 65'e kadar zaten sorun yok. 65'ten sonra da her gün pazar kurmaktan daha hızlı kasmak isteyebilir birisi. Sonuçta party bulup kasabilse kasacak değil mi? Adamın derdi party bulamaması zaten exp kasan. Neden anlamıyorsunuz ki, oyunun doğasında olan, party ile exp kasma olayı bir müddet sonra haliyle imkansız oluyor. Ben de tek olanların bu dez avantaja maruz kalmaması için fikir ürettim. Bu kadar basit aslında.

Nicko

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 10, 2017
104
75
79,609,200
469
İmkansız değil işte. Şu an hem karuslar, hem de humanlar kasabiliyor. Çıkıp bir tur atsan aposta ve trollde partiler olduğunu görürsün. Harpyde kasan mageler bile oluyor ara sıra.
Sorun senin üşengeçliğin kanımca.

festae

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 18, 2017
31
5
78,205,050
702
İmkansız değil işte. Şu an hem karuslar, hem de humanlar kasabiliyor. Çıkıp bir tur atsan aposta ve trollde partiler olduğunu görürsün. Harpyde kasan mageler bile oluyor ara sıra.
Sorun senin üşengeçliğin kanımca.
Ben partyle kasanlarla aynı sıkıntıları çekerek kasmaktan bahsederken sen hala benim daha az eforla kasmak istediğimi düşünmekte ısrar ediyorsun. O dediğin kasan partyleri bulsam katılacağım zaten. Exp kasan yazsın arkadaşlar, bende gelicem kasmaya :D

zorroha

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 29, 2014
78
8
78,510,300
873
apos troll vs. görevler gelmesi yeterli kolaylığı sağlayacaktır.

• Like
Reactions: D3Zİ

festae

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 18, 2017
31
5
78,205,050
702
Peki o zaman şu nasıl fikir:

Belki de şu anda serverda exp kurmak isteyen var ama iletişim yok haliyle adam belki de maradonda geziyo ama exp olsa kasacak. Bir sistem olsa ve party kurmak isteyen kişi hangi jobdan kaç tane istediğini, hangi map'de ne keseceğini de belirterek herkese görünür olarak istek açsa(event gibi bişey). Exp bulmak isteyenler de bu mevcut isteklere bakıp kendini dahil etse. Party tamamlanınca da katılımcılar ilgili map'e aynı partyde olacak şekilde towna bırakılsa nasıl olur? :) @Kojiro @Morpheus

• Like
Reactions: KaiserSchoze