SLOTA MOB ÇEKMEK YASAK DEĞİL SANIRIM?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

bebekbakicisi

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
May 21, 2018
2
0
78,021,900
332
slot dm çekme.png
ÇOCUK GİBİ YARIM SAATİR SLOTA DM ÇEKİP DURUYOR ÖLDÜREBİLECEĞİNDEN DEĞİLDE KENDİSİ PRİEST İNİ GENİE BIRAKTIĞINDA DOKUNMADIK BİLE TS SİLDİĞİMİZ ANDA DM ÇEKİYOR 30 YAŞINDA BTW
BAN SEBEBİ DEĞİLSE BİLELİM BİZDE ONA GÖRE OYNIYALIM

Mahmo123

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 27, 2018
1
0
78,021,900
352
Evet bu güzel arkadaşlar 2 saat döndükten sonra ve 1 saat oturup bekledikten sonra pm atıyorum bırakmıcak mısınız diye ardından bırakmıycam diye cevap alıyorum o halde ks ye oturuyorum dedikten sonra nedense arkadaşlara bir trigger gelmeye başlıyor ve arkadaşını çağırıyor ve bu arkadaş malesef daha dün üstümüze çekilen dm'lerden sonra ticket attıktan sonra "oyuncular arasındaki olaylara karışmıyoruz" cevabını aldığımızdan birhaber foruma konu açıyorlar ve üstüne arkadaşına ban sebebi diye biliyorum yazdırıyor :D

jefy94

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 22, 2018
2
0
19,413,900
5
arkadaşlar selamlar , , bu videoya tickettan verilen cevap facebooktan iletişime geçin oldu , facebooktan verilen cevap oyun yetkililerine ilettik oldu ve en son olayın üsütne gittiğimde oyuncular arası diyaloglara karışılmıyor denildi :) , videoda bir açık yok herşey net mob çekiyor trade atıyor. yani kısacası serbest.