singlepuşt karaktersizleri

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
Selamun aleyküm konuya giriş yapıyorum başından itibaren bu singlepuşt denen clanla 2 - 3 server ittifaklığım oldu bu server de bunlardan biri her neyse bir konu sebebiyle ittifaktan ayrıldım, sonrasında hiç bir problem yokken bu karaktersizler euko da da ben bu singlepuştla ittifaktım bilen bilir her neyse crlerin boş olduğu bi gece denk geldik ve konuştuk zevkine vs atalım dendi atıldı sonuç olarak bu kahpe karaktersiz kişilikler dostken konuşulup dostluğuna atılan vs yi de koz olarak kayda almış ve düşman olunca paylaştılar bu video , bu serverde de isi ittifağından çıktıktan sonra ortada bişey yokken bu videoyu tekrar paylaştılar ve sonrasında biz bu kişiliksizlerden vs istedik başta kıvırdılar yok kcsine atalım türünde velhasılkelam vs attık kesildik bi itirazımız yok ellerine sağlık diyip tebrik ettim , fakat bu singlepuştun karaktersizlikleri bitmedi ve çocukça küfürlü editler yapıp , 2. attığımız vs yi npt oldukları için videoda paylaşmadılar buyrun ben paylaşıyorum npt yatalakları ektedir utançlarından videoya koymamışlar kesmelerine rağmen. Killde nasıl ezildiklerinin görülmesini istemiyorlar o kadar item farkına rağmen sanırım neyse velhasılkelam ben bu singlepuştu zaten tebrik ettim bu konu yaptıkları karaktersizliklerin cevabıdır , bunların karakter yoksunluklarını herkes görsün ona göre davransın , konunun altına gelip herhangi bir argüman sunmayıp 3 iq yorumlarla polemik başlatmaya çalışan aveller kaale alınmıyacaktır hadi eyvallah.

Last edited:
  • Like
Reactions: Gaziiii

RHAINMETAL

Oynuyorsan oyun diye değil,mantıgınla oyna.
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 19, 2019
182
168
87,423,600
2,644
Yatalak singlepuşt :D ama sen keşke şunlarıda ekleseydin ben biraz daha rolümü büyültme cabasına girdim adamlarda topuguma sıktı filan hee :D
Neyse ''UNCLUCKY VS''

• Haha
Reactions: JeromeFlynn

RHAINMETAL

5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 19, 2019
182
168
87,423,600
2,644
Beraber oynadıgın adamlar sana cephe almış neyin karakterinden kişiliginden bahsediyorsun.Biz senin bu kadar içerlenicegini tahmin etmemiştik yav :D

• Haha

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
Nasıl ağlıyodunuz mele oynarken dm farmıma vurma diye sal da kasalım diye onlar da o yüzden cephe aldı :D

RHAINMETAL

5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 19, 2019
182
168
87,423,600
2,644
Nasıl ağlıyodunuz mele oynarken dm farmıma vurma diye sal da kasalım diye onlar da o yüzden cephe aldı :D
Moruk sen kafayı yemişsin,artık ne dedigini bilmiyorsun vallaha haklısın sustum ben istedigin kadar yap burda kendi kendine polemik

• Care

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
Moruk sen kafayı yemişsin,artık ne dedigini bilmiyorsun vallaha haklısın sustum ben istedigin kadar yap burda kendi kendine polemik
Pardon 3 iq olduğunu unutmuşum o kadar ince bi iğnelemeyi anlayamadın tabi haklısın neyse terket

ISINLAYICI

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 29, 2016
83
57
78,693,450
2,420
TOWN A DÜŞTÜĞÜN KISMI KESMESEYDİN KEŞKE CAVUŞŞŞ FAZLA KİLL ALIP TOWNA DÜŞMEK DAHA BÜYÜK REZİLLİK DEĞİLMİ AQ
HAYIR ANLAMIYORUM 2.VİDEO ATMAMISSINDA FAZLA ÖLMÜŞÜMDE FALANDA FİLANDA GEÇ KARDEŞİM ONLARI SONUCA BAK SEN DEĞİŞEN BİR ŞEY VARMI ?
TOWNA DÜŞTÜĞÜN KISMIDA BEN ATAYIM İSTİYORSAN ?

• Haha

Morgan

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
101
64
79,334,475
3,081
Bi ekibiniz varsa VS eventte KİLL üstünlügüyle kazanirsiniz fazla takilmayin :D

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
TOWN A DÜŞTÜĞÜN KISMI KESMESEYDİN KEŞKE CAVUŞŞŞ FAZLA KİLL ALIP TOWNA DÜŞMEK DAHA BÜYÜK REZİLLİK DEĞİLMİ AQ
HAYIR ANLAMIYORUM 2.VİDEO ATMAMISSINDA FAZLA ÖLMÜŞÜMDE FALANDA FİLANDA GEÇ KARDEŞİM ONLARI SONUCA BAK SEN DEĞİŞEN BİR ŞEY VARMI ?
TOWNA DÜŞTÜĞÜN KISMIDA BEN ATAYIM İSTİYORSAN ?
Ulan madem bu kafadaydın 2.vs yi neden movieye koymadın saklamaya çalıştın kıvırma dansöz

ISINLAYICI

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 29, 2016
83
57
78,693,450
2,420
Ulan madem bu kafadaydın 2.vs yi neden movieye koymadın saklamaya çalıştın kıvırma dansöz
IQ -100 ? 17 SAAT BEKLEDIM BEN BU VİDEONUN YÜKLENMESİNİ İNDİRME VS. SABAH 7.30 OLDU RESIMDE TARIH SAAT VAR İSPATLAMAK ZORUNDA DEGILIM AMA DC MUHABBETİNİ BİLE YAPTIM VALLA 2 SAAT RENDERLA UGRASAMAM ILK VS ATAR CIKARIM SONUCTA 2-0 YENMISSINIZ DEĞİŞEN BİRŞEY OLMAYACAK DEDİM COK İSTEDİĞİNİ GÖRÜYORUM SIRF 10 KILL FAZLA ALDIGIN VSYİ İSTERSE 100 OLSUN KESMİŞ GİBİ GÖSTERİYOSUN YA MİLLETE BURDA SIRF ONUN ICIN 2.VIDEOYA BASLIYORUM SUAN

Attachments

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
IQ -100 ? 17 SAAT BEKLEDIM BEN BU VİDEONUN YÜKLENMESİNİ İNDİRME VS. SABAH 7.30 OLDU RESIMDE TARIH SAAT VAR İSPATLAMAK ZORUNDA DEGILIM AMA DC MUHABBETİNİ BİLE YAPTIM VALLA 2 SAAT RENDERLA UGRASAMAM ILK VS ATAR CIKARIM SONUCTA 2-0 YENMISSINIZ DEĞİŞEN BİRŞEY OLMAYACAK DEDİM COK İSTEDİĞİNİ GÖRÜYORUM SIRF 10 KILL FAZLA ALDIGIN VSYİ İSTERSE 100 OLSUN KESMİŞ GİBİ GÖSTERİYOSUN YA MİLLETE BURDA SIRF ONUN ICIN 2.VIDEOYA BASLIYORUM SUAN
Geç bunları bilader bizim bu 5 dk lık videoyu yapmamız 20 dk mızı aldı altı üstü gidip 2.vs yi de sonuna ekleyecektin geçti bolu pazarı 2.vs yukarıda izleyebilirsin senin elindeki movienin de bi farkı yok ondan en son ölüşümüzü koyarsın en fazla üstüne.Ayrıca ben millete kestim gibi göstermeye çalışmıyorum ben sizi tebrik ettiğimi kaç defa belirttim fakat problem sizin karaktersizlikleriniz.Euko muhabbetine de cevabın varsa buyur dostluğuna attığımız vs yi neden kayda aldınız neden düşman olunca ortaya çıkardınız buyur yaz yok ama ona cevap veremezsin en büyük karaktersizliğiniz :)

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
yıkık konu yıkık oyuncu
Her şamarladığım da konu altlarında dolaşıyor sürekli milletin arkasından saklanıp konuşmayın olum karşıma beklerim yap bi asas clan da gel

Dexys

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 22, 2016
47
30
78,388,200
3,164
Her şamarladığım da konu altlarında dolaşıyor sürekli milletin arkasından saklanıp konuşmayın olum karşıma beklerim yap bi asas clan da gel
Lan sen kimsin beni şamarlayacaksın eşşego her turnuva kendi lehine karar çıkarmak için ağlayıp dayağı yiyince server dan çıkan adamsın girdiğin çıktığın clanlar belli değil haddini bil eşşeg seni diğer konuya ne zamandır beraber oynadığın arkadaşın yazmış ne kadar aptal olduğunu sözü devam ettirmiyorum kudurabilirsin
dn: birde yap bir asas clanda gel yazmış asfı0sdjgsdkgsdLg ula her vs ye çağırdığın adamdan dayak yiyip oturuyon bide ben zükmüyüm seni

• Angry
Reactions: BornToBeaLive

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
Lan sen kimsin beni şamarlayacaksın eşşego her turnuva kendi lehine karar çıkarmak için ağlayıp dayağı yiyince server dan çıkan adamsın girdiğin çıktığın clanlar belli değil haddini bil eşşeg seni diğer konuya ne zamandır beraber oynadığın arkadaşın yazmış ne kadar aptal olduğunu sözü devam ettirmiyorum kudurabilirsin
dn: birde yap bir asas clanda gel yazmış asfı0sdjgsdkgsdLg ula her vs ye çağırdığın adamdan dayak yiyip oturuyon bide ben zükmüyüm seni
Ulan avel kimden bahsediyosun acaba bu konuşmalarda ben hiçbir turnuvaya zaten katılmadım asasın kazanma şansı yok diye şu güne kadar da 2 clanda oynadım üstünden 50 clan geçmiş piyasada yoksunuz dağılmışsınız gelmiş burda konuşuyosun yaran var diye milletin arkasına saklanıp.Ben bugüne kadar da 1 kere kesildim nolur asas açta gel bi kim kimi züküyor görelim.

Dexys

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 22, 2016
47
30
78,388,200
3,164
dağılan kim özürlü :D hangi salak çıkardıysa bu lafı peşinden 1000 tane gerizekalı olarak güzel gidiyonuz :D daha 2 ay önce eukoda oynadık haberin olsun. nolur asas açta gel diyo hala dsfgsdıgjds apo kankam iyi delmiş seni heralde canın bidaha çekiyo

KANSU

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 5, 2016
75
40
78,723,975
3,134
Bu servere girmediysen ordan burdan forum altlarında milletin arkasına saklanıp konuşmucan amip yaran var ki ordan burdan zıplıyon ne zaman paspas ettim seni kim bilir mageyken mi içinde yara kaldı kesişlerim hadi terket konuyu dağıtma

Agitato

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 9, 2018
201
171
89,865,600
9,947
her server 50tl'lik char dizip sürekli dayak yiyen kansu yoklaması